Як можна вберегти себе від порчі?

Пристріт, порчі або чаклунство? Як часто ви зустрічалися з такими видами чорної магії? Практично кожен з нас чув, про те, що на когось навели порчу або ж наврочили. Кожен хоче убезпечити свою родину, дітей, близьких і рідних і зрозуміти, як уберегтися від порчі. У цій статті розповідається про те, як захистити себе від цього, і як зрозуміти, що на людині зла магія.

Зміст:

Як можна вберегти себе від порчі?

Як уберегтися від порчі

Порча – яка вона

Що таке порча і як правильно трактувати цей вид магії? Порча вважають головним знаряддям мага. Зазвичай така річ не доступна простому людському оку, і ви ніяк не зможете відчути, що перебуваєте під впливом порчі. Класифікують їх за різної потужності сили, це може бути легка, дріб’язкова неприємність, а іноді це може довести і до смертельного результату. Вкрай рідко люди можуть врятуватися від цієї сили, так як просто не знають, що це їх чекає.

Якщо ваш будинок або ж самі не перебуваєте під магічною захистом певного ритуалу, то отримати якусь порчі дуже легко. Сама суть цього полягає в тому, що ця сила живиться негативною енергетикою. А негатив – це будь-яка сора, крик, депресія, стрес. Навіть, якщо вдарити пальцем об ліжко, разозлитесь, це вже негатив, який так чекає порчі. Немає магії – без злості.

Заздрість – це найпотужніша сила, заздрість може вбити людину, зупинити світ і змусити його крутиться заново. Будьте дуже обережні, особливо під час вагітності, а також в день весілля (так як в цей день точно всі будуть заздрити, особливо незаміжні дами). Найчастіше, кажуть, що люди наводять злий енергетику на кладовище, щоб підживлення невдач була сильною. Знаючи того, хто вас так сильно не любить, зможете вберегтися від цього. Але, потрібно знати, як можна вберегтися від порчі.

Як може проявляти себе порчі?

Вже на перших стадіях можна дізнатися, що на вас навели порчу:

І, звичайно, ж, тварини допоможуть вам розпізнати, що з вами щось недобре. Ці істоти одразу відчувають злі сили, вони перестають ластиться до вас, шиплять і можуть навіть кидатися (головне-не переплутайте ці симптоми з сказ тварини). Якщо з цього списку до вас підходить тільки один пункт, це зовсім не означає, що на вас порча. Але ось, якщо 3-4, або ж все, тоді це 100%.

Які можливі наслідки

Багато хто думає, що порчі не існує, що це просто вигадки дуже вразливих людей, які перечитали страшних книжок і переглянули страшних фільмів. Але, насправді, це не так. Науково доведено, що надприродні і паранормальні речі існують. Поки не можуть пояснити історію їх існування. Ви можете не відчувати протягом декількох років, але потім вся сила і міць накриє вас. Якщо швидко не вирішити її, тоді погана енергетика буде накопичуватися всередині вас, що може призвести до різних наслідків:

Як убезпечити себе в домашніх умовах

Як уберегтися від сильної порчі, від порчі? Перше і саме елементарне, що ви можете зробити в домашніх умовах – це молитися. Є також багато способів як можна убезпечити себе від порчі: ваш будинок можна захистити різними оберегами різних культур. Захист іконами (ця перезахист працює тільки з тими, хто вірить в Бога і його силу). Але, насправді, як уберегти себе від чаклунства і порчі?

Часто ставлять захист на шпильку і блискавку – коли застібаєте блискавку або шпильку на одязі, ви повинні проговорити про себе ці слова: «Ель хибусассана, айнгибул, айн голота» — це дуже старе заклинання, яке використовували люди для захисту. Амулети також мають свою силу. Підберіть для себе найбільш оптимальний варіант, і дійте.

Пристріт, не приносить нічого хорошого

Пристріт – це негативна інформація, яка впливає на нашу енергетику. Але, особливість порчі в тому, що для цього не потрібно проводити ніяких магічних обрядів. Це може відбутися де завгодно: в маршрутці, на вулиці, в магазині або в парку, коли ви гуляйте. Дуже важливо захистити новонародженого, вагітну жінку і молодят від порчі. Це головні групи ризику, на які найчастіше наводять пристріт. Також мамам слід берегти майбутню наречену від порчі, так як їй теж все можуть заздрити, а заздрість – це потужна сила. Ви повинні знати всіх своїх заздрісників, щоб розуміти, чого можна від них очікувати.

Більш того, заздрісники можуть навести вроки навіть по фото, тому багато маги рекомендують не показувати і не виставляти фото вашого малюка до хрещення. І навіть іноді не виставляти фотографії під час вагітності. Навіть, якщо ви повністю впевнені, що заздрісників і злих людей немає у вашому оточенні, це не означає, що такий вид магії пройде повз вас. Краще заздалегідь убезпечити родину і своїх близьких людей.

Люди в групі ризику

У кожної людини є біополе, яке має свою енергетику, і коли вроки починає діяти на нього, то на полі це погано впливає. Профі цієї справи стверджують, що сила і потужність поля впливають на його пробиваемость. Комусь достатньо і одного маленького косого погляду, а комусь і досвідчений маг не по зубах. Перші, кого потрібно убезпечити – це вагітну жінку, дитину і людей похилого віку. Найчастіше, у них слабка енергетика, і вони дуже легко можуть потрапити під вплив порчі.

Як можна вберегтися від порчі? Існує кілька способів. Підвищити свою енергетику можна вдома самому. Звичайно, не факт, що цей спосіб зможе захистити вас від магії могутнього мага, але от від простих людей запросто.

 • Перший спосіб: замикання. В цьому випадку, коли ви спілкуєтеся з неприємною людиною і відчуваєте, що щось відбувається недобре, треба схрестити руки і ноги. Таким чином ви не даєте поганому потоку інформації пройти через вас.
 • Вагітним дівчатам відмінно підійде червона нитка на руці. Вона зможе захистити від порчі вас, а також вашого малюка.
 • Підіб’ємо підсумки

  Якщо ви жодного разу не стикалися з магічним впливом і не знаєте, як уберегти себе від сильного чаклунства, тоді вам варто скористатися слушними порадами та рекомендаціями. Чаклунство – це потужний вид чорної енергетики. Найчастіше, це проявляється від заздрісних і поганих думок вашого ворога, адже, щоб почати чаклувати, потрібно мати багато ненависті і злості. В інтернеті можна знайти поради, як навести неприємності на свого кривдника або ворога. Народні засоби, найчастіше зустрічаються в чаклунстві. Тримайтеся подалі від таких людей, зазвичай наше підсвідомості дає нам зрозуміти, що ця людина чаклує. Ви відчуваєте тремтіння і озноб, тримайтеся ближче до хорошим людям.

  Як можна вберегти себе від порчі?

  Уберегтися від порчі можливо

  Головне, щоб ви вибрали потрібний спосіб: шпильки, амулети, червона нитка і т. д. Вибирайте перевірені засоби, і тримайте подалі від заздрості. У разі, якщо ви не можете впоратися самостійно, і уникнути заздрощів не виходить, зверніться до професіоналів – добрі люди допоможуть вам! Залишається сподіватися, що ви знайшли відповідь на своє головне питання. Бережіть себе, своїх дітей і не пропускайте негатив у своє житло!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: