Як правильно носити шпильку від порчі?

Шпилька від порчі – це один з найдавніших і найпоширеніших способів нейтралізації негативу, що дозволяє захиститися від заздрісних очей, засудження і чаклунства. Наші бабусі та прабабусі часто носили цей нехитрий предмет на собі, приколювали до одягу своїх домочадців, набували шпильки від порчі для немовлят, вішали над дитячими ліжечками і вхідними дверима.

Зміст:

Як правильно носити шпильку від порчі?

Шпилька від порчі

Вдаючись до даного способу захисту, потрібно знати, як носити шпильку від порчі, як її правильно пристібати, для кого і як вибирати. До того ж, щоб зробити з шпильки від порчі ефективний оберіг, її слід додатково заговорити або зарядити за допомогою спеціальних обрядів і ритуалів.

Як це діє

Вважається, що шпилька захищає від негативу завдяки своїй формі, що нагадує зациклену спіралевидну петлю. Потрапляючи під головку шпильки, темна енергія циркулює по «петлі», залишаючись всередині шпильки і не завдаючи шкоди людині, на якого була спрямована. Існує думка, що матеріал виготовлення тут неважливе, однак, це не зовсім вірно. З точки зору схеми впливу срібна або золота шпилька нічим не відрізняється від звичайної металевої, проте срібло і золото все ж вносять свою лепту в захисні властивості оберега.

Шпильки з срібла набувають додаткову силу завдяки магічним властивостям металу. Особливо гарні срібні предмети для жінок: вони підвищують інтуїцію, допомагаючи уникати заздрісників і небезпечних ситуацій; нейтралізують наслідки порчі, обмов, а іноді – і порчі. Оскільки шпильку від негативу можна пристібати не тільки зсередини одягу, але і зовні, блискучі прикраси з золота і срібла захищають нас, відволікаючи на себе увагу оточуючих. Вони дуже ефективні проти так званого «ненавмисного» порчі, коли оточуючі роблять негативний вплив мимоволі – позаздривши або приділивши нам пильну увагу, не маючи усвідомленого наміру заподіяти зло.

Як носити

Як правильно приколоти шпильку, щоб вона служила захистом від заздрості, порчі, наговору та іншого негативного впливу? Даний аксесуар слід заколювати або кріпити вертикально, головкою вниз. Цей оберіг носять двома способами – з виворітного боку одягу або з лицьового. Зсередини його краще прикріпити ближче до подолу – так робили наші предки. Зовні магічний аксесуар варто причепити на самому видному місці, класичний варіант – з лівого боку, на рівні серця (на цьому місці шпильку від порчі можна приколоти як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони одягу).

Існує повір’я, що наречена, готуючись до весілля, повинна чіпляти шпильку з внутрішньої сторони подолу вінчального плаття і носити, не знімаючи, під час урочистостей і гулянь (також можна приколоти дві булавочки у формі хреста). Дана рекомендація цілком логічна, адже на кожному весіллі увагу, головним чином, звернена саме на наречену.

Більш того, якщо Ви не носите даний аксесуар постійно, його варто причіплювати до одягу перед будь-якими багатолюдними урочистостями, виступами та іншими заходами, де Ви опиняєтеся «з прицілом» численних поглядів. Помітне золоте або срібне прикраса має сенс одягати поверх одягу і виставляти на загальний огляд, а звичайні металеві булавочки краще приколоти до одягу зсередини як «таємного» оберегу.

Малюкам

Здавна булавка відома як оберіг для малюків – як немовлят, так і старших діток. Сучасні ювеліри пропонують величезний асортимент подібних аксесуарів – золотих і срібних, з яскравими малюнками з емалі. Але навіть найпростішу булавочку можна красиво оформити своїми руками, доповнивши яскравими стрічками, намистинами і підвісками. Використовуючи намистини з літерами, легко зробити іменну булавочку для своєї дитини (або скласти з бусинок будь-яке інше слово), а правильно підібравши підвіски з камінням – максимально посилити захист. Дитячі булавочки з ім’ям або без спочатку варто вішати на ліжечко або коляску (щоб вони оберігали малюка без найменшого ризику), а коли дитина підросте – пристібати до одягу.

Так, дитячої шпилькою від порчі можна заколоти шарфик, застебнути кофточку або просто одягнути її замість брошки – на шапку, курточку або плаття. Найголовніше в даному випадку – безпека прикраси. Булавочная застібка повинна бути дуже надійною, щоб не подряпати і не нанести травму дитині. Оптимальним варіантом у даному випадку вважається срібний виріб – воно створює посилений захист і коштує не дорого. Шпильки від порчі знадобляться і вагітним жінкам, які також можуть привернути небажану увагу, а тому потребують посиленої захисту себе і майбутнього малюка.

Ефект шпильки

Дія шпильки від порчі можна визначити за деякими ознаками. Піддаючись негативним впливом, вона чорніє, гнеться, ламається або просто відкривається ні з того, ні з сього. Це означає, що пристріт або порчі мали місце, а оберіг взяв енергетичний удар на себе. Зіпсовану булавочку слід викинути, і не просто так, а закопати в землю, подалі від дому. Крім того, при виявленні ознак порчі, обов’язково сходіть в церкву або хоча б почитайте молитви при свічці.

Багато воліють звичайну металеву булавочку, оскільки за нею легше визначити пристріт і вплив темної магії – її набагато частіше можна побачити почорнілою, ніж виріб з родированного срібла, а тим більше – з золота. Однак за відгуками, при сильному порчі бувало й так, що золота шпилька почорніла без всяких на те підстав. У будь-якому разі металеві булавочки необхідно міняти щомісяця (навіть якщо при перевірці Ви не виявили у них ніяких змін), а золоті та срібні – чистити спеціальним чином.

Якщо шпилька раптом виявилася відкритою, її потрібно негайно зняти і провести ритуал очищення (або ж викинути, якщо вона зроблена изобычного металу). Навіть якщо Ви самі розстебнули її при русі – ця випадковість не є абсолютно випадковим і може бути для вас певним попередженням.

Ритуали

Перш, ніж говорити про ритуалах, слід уточнити, що англійська булавка, використовувана в якості оберега, повинна бути абсолютно новою і купленої власноруч. Вона не повинна бути іржавою, кривий або мати ненадійну застібку. Краще всього, придбати шпильку від порчі в п’ятничний день, після обіду. Здачу при такій покупці брати не рекомендується.

Ви можете відразу приколоти оберіг до одягу або дочекатися вівторка і провести спеціальний обряд (для чого потрібно заздалегідь підібрати правильний час — період зростаючого місяця).

Як зарядити

Зарядити булавочку можна з допомогою церковної свічки і простого заговору. Вночі запаліть свічку і піднесіть до неї шпильку, «продевая» язичок полум’я через булавочное вушко. Потім капніть на голівку вироби воском і скажіть:

«Послужи мені захистом від заздрості, порчі, темної порчі, наклепів та іншої зарази».

Віск не періть – з часом він зійде нанівець природним чином.

Як очистити

Шпильку із золота або срібла, яку носять постійно, потрібно щомісяця очищати (в той час, як звичайне металеве виріб краще просто замінити). Найпростіший спосіб очищення – потримати оберіг під проточною водою. Ідеальний варіант – скористатися склянкою з криничною або джерельною водою, куди і помістити булавочку на три доби. Потім оберіг на добу заривають в сіль (звичайну морську або четверговий). Після процедури булавочка стане чистою, а сіль і вода вбере в себе негатив (тому і те, і інше треба віддати землі – вилити воду і зарити сіль подалі від будинку).

Додаткові поради

  • Побоюючись, щоб не наврочили, але не бажаючи носити булавочку як таку, можна замаскувати її під декоративну прикрасу. Одягаючи на шпильки яскраві намистини, можна власноруч виготовляти унікальні брошки, браслети, кольє та інші аксесуари (оригінальні фото і схеми виготовлення легко знайти у «всесвітній павутині»), які ефектно доповнять Ваш образ і одночасно слугують оберегами від негативних впливів.
  • Про спроби навести на вас порчу можуть говорити відкриті або чорні точки, знайдені під килимом, за диваном або навіть в ліжку. Це стосується не тільки англійські, але і швейних шпильок – голочок з вушком або кулькою на кінці. Всі ці «підклади» треба витягнути (не торкаючись голими руками) і кинути в багаття, а потім — сходити в церкву. Крім того, виявивши підклад, корисніше буде не обчислювати кривдника, звертаючись до ворожок і екстрасенсів, а переглянути власний світогляд, оскільки темні наміри з боку рідко притягуються до нас без якоїсь внутрішньої причини.
  • Щоб шпилька дала найбільший ефект, про неї не слід нікому розповідати і вже тим більше – давати в руки іншим людям. Якщо вас просять показати красиву декоративну шпильку, приколотую на видному місці, можете погодитися, але після цього обов’язково проведіть ритуал очищення. Якщо хтось випадково побачив «приховану» булавочку, краще замініть її (або зробіть обряд очищення для оберега з благородних металів).
  • Вважається, що чорними шпильками або приколотими до них атрибутами чорного кольору (намистом, підвісками, нитками тощо) можна завдавати шкоди, тому не слід використовувати аксесуари даних кольорів для захисту – вони можуть спрацювати «навпаки». Щоб булавочка стала справжнім талісманом і оберегом, на неї можна повісити яскраво-червону намистину, синій турецький очей, золотисту долоньку Фатіми або інший захисний символ життєствердного кольору.
  • Окремого уточнення вимагають шпильки, застромлені над вхідними дверима. В залежності від того, хто їх встромив, вони рятують Ваш будинок від негативу або самі носять характер негативного впливу. Якщо талісман встромили Ви самі (або хтось з домочадців), він буде захищати Ваш будинок. Але якщо, піднявши голову вгору, Ви побачили незнайому шпильку (або голку з чорною ниткою), про яку ніхто з домашніх не знає, вийміть її, не торкаючись голими руками, віднесіть подалі і киньте в багаття.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: