Що таке порча на самотність?

Кожна людина прагне щастя. Але іноді відносини з протилежною статтю не клеяться, а про сім’ю залишається тільки мріяти. Порча на самотність є поширеним магічним вторгненням, від якого страждають жінки і чоловіки. В огляді ми докладно розберемо, що собою являє цей вид чаклунства і як з ним правильно боротися.

Зміст:

Що таке порча на самотність?

Порча на самотність

Основні причини

Щоб зіпсувати жертві життя, існує величезна кількість обрядів, які запускають негативну програму. За допомогою певних дій людина позбавляється сімейного та батьківського щастя. Усвідомлене вплив відноситься до чорної магії, мета якого – руйнування спеціальних енергетичних центрів, відповідальних за статеву діяльність і впевненість у собі.

Порча на самотність займає «почесне» перше місце серед найпоширеніших проклять. Причиною такого рішення стає відсутність бажання власними силами вирішувати серцеві проблеми. У боротьбі за серце чоловіка, жінка намагається перехопити ініціативу у суперниці шляхом накладання на неї негативної програми. В результаті обидві панянки отримують потужний удар на ментальному рівні.

Заздрість – це ще один критерій, який штовхає людей застосовувати темний ритуал. Часто заказчицами стають кращі подруги. Успіх дівчини у протилежної статі викликає ненависть у менш привабливою конкурентки. Жертва навіть не здогадується, що руйнівником її долі стає близька людина.

До речі, серед жінок прийнято причаровувати цікавих чоловіків з цікавості. Невинні на вигляд ритуали залишають величезні діри в аурі виконавиць. Через певну кількість часу відбувається відплата за гріхи і молода чаклунка отримує потужну негативну установку.

Різновиди

Під однією назвою зібрано кілька схожих ритуалів. В залежності від проявів, вони мають загальну мету – зруйнувати долю жертви. Маги виділяють три види порчі на самотність.

 • Печатка. Потужна негативна програма може передаватися у спадок. Метою такого чаклунства є винищення роду. Дівчата та юнаки з цим знаком цураються протилежної статі, часто страждають від нерозділеного кохання.
 • Вінець безшлюбності. Прокляття не дає жертві створити сім’ю. Всі інші відносини можливі. Люди роками зустрічаються, але як тільки збираються перейти на новий рівень, то союз руйнується.
 • Саван. Дуже сильний обряд, який проводять професійні чаклуни. До людини «прив’язують» трьох мерців. Духи не дозволяють встановлювати зв’язки з протилежною статтю. Від жертви виходить негативна енергія, яка відлякує потенційних партнерів.
 • У сучасному житті тисячі красивих і успішних людей не можуть знайти свою половинку. Вплив магічного ритуалу руйнує всі надії на нормальні відносини. До речі, серед жертв досить представників як слабкої, так і сильної половини людства.

  Ознаки

  Жодне чаклунське втручання не проходить без слідів, особливо таке потужне, як порча на самотність. Її симптоми ідентичні для обох статей, тому розповімо про основні. Розпізнати закляття можна за наступними проявами:

  Якщо порчі на самотності зроблена на кого-небудь з батьків, подібне проявляється і у дітей. Найбільш яскраво ознаки спостерігаються в підлітковому віці. Неуважність оточуючих переводить чаклунство на кармічний рівень.

  Якщо кілька з перерахованих вище симптомів присутній у вашому житті, то це говорить про те, що є негативна енергетична програма. Такі обряди не змушують людину вмирати або страждати від захворювань. Досить просто позбавити можливості створення сім’ї і це стане справжньою мукою.

  Діагностика

  Як визначити порчу на самотність? Крім основних ознак, можна перевірити себе на вроки курячим яйцем. З його допомогою в домашніх умовах не тільки виявляють прокляття, але і дізнаються його інтенсивність.

  У невелику миску наливають освячену воду, а потім акуратно розбити шкаралупу овального продукту. Роблять це повільно, намагаючись не пошкодити жовток. Протягом трьох хвилин ємність тримають на голові людини або його свіжого фото. Після закінчення часу дивляться результати діагностики.

 • Без змін. Магічної атаки немає.
 • Білкові ниточки по всій поверхні. Це павутина самотності, означає намагання ворогів нашкодити.
 • Безліч бульбашок. Виконаний обряд, який активно діє.
 • Під час перевірки потрібно захистити виконавця і замовника від злої енергії. Професійні ворожки не рекомендують знімати натільний хрест протягом всієї процедури. Перед початком і після закінчення діагностики тричі читають молитву «Отче наш».

  Як зрозуміти, хто скоїв магічне напад? Цілителі радять вилити особистість ворога на воску. Для цього розплавлена речовина тоненькою цівкою додають в освячену воду. Весь час подумки звертаються до вищих сил за допомогою.

  За отриманими фігуркам розшифровують чаклуна. Якщо є місяць, рослини, то дії робила жінка. Чоловіків-чарівників символізують тварини, птахи і геометричні знаки. Часто віск «відповідає» ініціалами шкідника або образами з його професії.

  У храмі

  Як зняти порчу на самотність? Прибрати злий наговір краще в церкві. Наші предки знали, що святі місця мають величезну цілющу силу, тому рекомендували починати лікування саме з них.

  Обряд проводять разом з близькою родичкою по крові, яка старше жертви (мамою, бабусею). Протягом трьох днів відвідують храм і ставлять свічки біля образів:

  Поки вогники горять, подумки просять позбавити вас від усього злого і руйнівного. Приміщення не покидають, поки полум’я не дійде до кінця. Потім виходять з церкви і роздають милостиню всім жебракам, які сидять на паперті.

  Обряд на дорогоцінний метал

  Зняти сильну порча на самотність можна спробувати за допомогою золота. Підбирають прикраса з цього матеріалу, яке належить жертві. Ритуал проводять рівно в 12 годин ночі.

  У зазначений час наповнюють блюдо освяченою в церкві сіллю і ставлять на нього воскову свічку. Поки вогонь горить, чітко вимовляють слова заговору.

  Як свічка ясно горить, так і життя (ім’я) висвітлюється. Всі біди і нещастя з себе зніму, сіль підуть, так там і залишаться. Хай буде так! Амінь.

  Золотою прикрасою тричі обводять полум’я, подумки уявляючи, як воно наповнюється світлом і теплом. Заговоренную річ фіксують так, щоб вона завжди була ближче до тіла. Сіль розчиняють в рідині, а потім виливають на перехресті. Пам’ятайте про те, що всі захисні ритуали втрачають ефективність, якщо про них кому-небудь розповідають.

  Скандінавський обряд

  Якщо вам здається, що присутня негативна програма в житті, то зруйнувати силу чаклунства допоможуть руни. Стародавні символи відносяться до нейтральної магії, тому не зашкодять виконавцю. Вміла комбінація знаків не тільки послаблює дію порчі, але і допоможе знайти сімейне щастя.

  Обряд складається з двох частин. Спочатку потрібно позбутися негативної енергії, яку непомітно витягає вінець безшлюбності. Для цього на папірці записують руни у наступній послідовності.

 • Хагалл. Руйнування магії і ланцюжка всіх неприємностей людини.
 • Эваз. Запускає процес регенерації, в результаті чого пацієнт рухається в потрібному напрямку і зустрічається з важливими людьми.
 • Альгиз. Захисний символ захистить від дій чаклунства. Виконавець може відчути, що порчу знімають, тому спробує навести знову.
 • Через тиждень приступають до другої частини обряду. За цей час людина вже перебудувався на новий рівень і готовий до змін у житті. На листочку наносять знаки у зазначеному порядку:

  Як тільки почнуться позитивні трансформації, папірці можна спалити. Поки горить полум’я, подумки дякують давніх помічників. Важливо дотримуватися зазначеної послідовності, інакше ритуал знайде інше значення.

  Лікування воском

  Натуральний продукт давно використовується цілителями і магами для позбавлення від злої енергії. Він швидко вбирає весь негатив з людини, тому його легко проводити вдома самій. Перед обрядом в оселі роблять генеральне прибирання, а сам виконавець приймає душ і одягає чистий одяг.

  Вогники встановлюють у голови жертви. Тричі повторюють молитви «Отче наш» і ангелу-охоронцю. Під час читання потрібно звернути увагу на будь-які зміни на воску або полум’я. Якщо чути тріск, спостерігається задимлення і посмикування світла, то це означає потужний ритуал, який посилює підклад.

  Дії повторюють, поки не зникнуть тривожні симптоми на свічках. Максимальна кількість сеансів – 9 разів поспіль. Відсутність позитивних зрушень говорить про те, що не варто намагатися зняти пристріт на самотність самостійно, а звернутися за допомогою до професійного цілителя.

  Переклад на мерця

  Маги радять позбутися від порчі дуже незвичайним способом. Стародавні люди вірили, що негативну інформацію можна передати покійному. Наслідки подібних дій залежали від сили знімає: чим могутніше чародій, тим менше «ускладнень» після ритуалу.

  Жертва відправляється на кладовище, щоб знайти могилу свого тезки. Кращий результат буде, якщо співпадають ім’я та по батькові. На плиту ставлять чарку з горілкою і шматок хліба. Після чого вимовляють слова заговору.

  В місто мертвих я (ім’я) прийшла, помин тобі (ім’я) принесла. Прошу прохання моєї не відмовити, дар прийняти і порчі з мене забрати. Нехай зло чорне в гущавину йде, за собою туги і невдачі серцеві тягне. Амінь.

  Після того, як заклинання сказано, потрібно негайно покинути це місце. Через три доби відправляються в церкву, замовляють Сорокоуст за упокій того, кого потривожили. Протягом семи днів у образу ангела-хранителя ставлять свічку і просять захисту.

  Порча на самотність – це сильний руйнівний чаклунство, яке складно виявити і нейтралізувати. В наших рекомендаціях знайдете оптимальний варіант саме для вашого випадку. У більш запущених станах краще звернутися до фахівців.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: