Як правильно знімають пристріт з дитини?

Як зняти вроки із дитину, повинна знати будь-яка мама. На жаль, у нашому світі маленькій дитині загрожує безліч небезпек. Людська сутність незбагненна, і ми не можемо знати, що за думка засіла в голові у людини, що йде нам на зустріч і намагається заглянути в коляску. Весь, посланий людьми негатив накопичується в просторі і знаходить для себе слабке біополе, яке легко зруйнувати, тому найчастіше від порчі і страждають діти та дорослі з ослабленим здоров’ям або нестабільним душевним станом.

Зміст:

Як правильно знімають пристріт з дитини?

Як зняти вроки із дитину самостійно

Загальні правила попередження негативного впливу

Ще споконвіків говорилося про те, що не варто показувати своє дитя до хрестин. До восьмирічного віку дитина піддається впливу будь-якого негативу, тому і пристріт на ньому може відбитися в гіршій мірі. Навіть мати може сама наврочити своєї дитини, надмірно розхвалюючи його здібності і красу перед рідними або малознайомими людьми.

Щоб захистити дитину і себе від порчі потрібно надягати одяг яскравих кольорів. Цей хід спочатку спрямований на те, щоб відвернути увагу від самої дитини. Інші способи захисту включають в себе використання різних оберегів і амулетів. Одним з найбільш потужних оберегів вважається натільний церковний хрестик.

Як дізнатися, що малюка наврочили?

Перші ознаки порчі:

Необов’язково бігти відразу до знахарок і ведуньям, щоб зняти вроки. Багато з них наживаються на віруючих людей. До речі, у церкві людині, відвідав чаклунку або ворожку один раз більше місця немає, релігія не визнає їх здібності, вважається, що все це від лихого. Очистити дитини від негативу підвладне матері. Батьки дитини обов’язково повинні бути хрещеними.

Злі люди, які відчувають негативні почуття по відношенню до вас, завжди намагаються відігратися на те, що вам дорого. Нерідко чаклуни насилають прокляття і порчі, зняти які не завжди просто, особливо якщо родове прокляття і слід за сімейством по п’ятах вже кілька поколінь. Досвідчений відун може наслати прокляття на зростання, смерть, хвороба, переляк. На сьогоднішній день немає нічого неможливого, за допомогою чистої віри і материнської любові можна зняти навіть найсильніше родове прокляття.

Як зняти негатив за допомогою яйця?

Щоб провести ритуал самостійно потрібно:

Зняти пристріт за допомогою цього ритуалу можна за три дні. Виконують його у фазі убуваючого місяця. Пристріт викочують з дитини за допомогою світоча і яйця, примовляючи слова:

«Яєчко покатає по голівоньці, по ручкам і ніжкам, і по черевцю допоможе вроки прибрати. Ти катайся, все собі збирай, не лінуйся. Людина, який негатив послав нехай тому його і отримає. Амінь».

Зняття порчі, порчі проводиться з допомогою студеної ключовий водиці і ложок. Дане дійство в домашніх умовах можна проводити для очищення дитячої карми і своєї від поганого впливу. Для його проведення потрібно:

На стіл потрібно поставити тарілку і взявши лівою рукою ложки, тримати їх над нею. У праву руку слід взяти тару з водою. Коли на ложки починає литися вода, читається молитва «Отче наш». Замовлений водиця використовується для вмивання і пиття.

Сильний ритуал зняття негативу

Ця заговір з водою можна застосовувати для більш дорослого хрещеного дитини і ні в якому разі для себе, а тільки для іншої людини. Щоб зняти вроки необхідно присісти з оскверненным за один стіл, одна проти одної і поставити посередині тару з водою, бажано з ключовою. Також необхідно заздалегідь підготувати новий коробок сірників і залишити в ньому всього 9 штук. Коли всі приготування виконані можна приступати.

Підпалюючи сірник, читають слова:

«Господь, ти Всемогутній, допоможи моїй дитині (ім’я). Кров Ісуса Христа спаси і збережи, від порчі збережи, від заздрісних очей подалі тримай, і чоловічий, і жіночий, і наговорный будь-зніми».

Запалений сірник тримають, поки вогонь не дійде до кінчиків пальців і тримати її стане неможливо. Недогарок кидають у воду. Всю процедуру проробляють дев’ять разів.

Завершальний етап обряду пиття з посудини по одному ковтку з кожної з чотирьох сторін. Залишилася воду виливають на вулиці через ліве плече. Всі методи зняття порчі і захисту своїх рідних і близьких полягають у вашій вірі. Всі думки матеріалізуються. Чисті помисли і добрий посил ваші вірні помічники у будь-якому нещастя.

Прості, але дієві методи

Найпоширенішим методом зняти вроки із себе чи своєї дитини є умивання свяченою водою. В руку набирають воду і вмивають личко немовляти. Потім матері необхідно втерти його внутрішньою стороною свого подолу. Наступний ритуал допоможе почистити ауру дитині, для профілактики проводити його можна раз в сім днів. Виконують ритуал так:

Нічну сорочку необхідно зняти і покласти окремо. Коли дитина засне не потрібно витирати точку з його лобика. З ранку, протираючи лобик скажіть:

«Чим породила, тим і вилікувала».

Захист новонародженого

Важливим моментом у захисті свого ще не народженого малюка є підготовка будинку. Мамі необхідно самій подбати заздалегідь, щоб ніхто з недоброзичливців не навів порчу чи не наслав прокляття на малюка. Для цього важливо обмежити потік людей, вхожих в будинок. Найкраще зробити ремонт до народження дитини. Не беріть чужих речей і не давайте нікому свої, особливо ввечері після заходу сонця.

Якщо ж після того, як ви приїхали з пологового будинку, малюк постійно плаче будинку, а на вулиці відчуває себе добре або не хоче купатися, а злякано кричить, значить, недоброзичливець все ж зміг зробити свою темну справу. Коли дитині пороблено на переляк, за ним ходить якийсь дух, якого бачить тільки він і постійно його лякає. Вилікувати переляк дитині можна за допомогою яйця выкатыванием. Для цього краще звернутися до дослідної цілительки або в церкву. Щоб дитину відчитали. Переляканого дитини потрібно укладати спати на ніч тільки в чисту постіль, на біле або блакитне постільна білизна.

Навроків піддаються всі діти без винятку. Найуразливіші дітки – тільки, що народилися. Важливо, щоб сторонні не могли бачити малюка до хрестин. Особливо погано, коли розглядають сплячу дитину або намагаються до нього доторкнутися. Кожен вечір перед сном необхідно купати дитину і умивати його, це допоможе змити погану енергетику, накопичену за день.

Некрещенного дитини потрібно регулярно поїти святою водою з срібної ложки. Срібло також є потужним оберегом і володіє антибактеріальними якостями. Якщо все ж не вдалося уникнути негативного впливу необхідно скористатися одним з методів зняття порчі. Крізь століття від наших прабабусь до нас дійшов такий спосіб:

Відмінно допомагає зняти негативний вплив збризкування святою водою ліжечка і спить у ній немовляти. Всі дії повинні супроводжуватися прочитанням молитов. Після проведення ритуалу, лобик та зап’ястя потрібно змастити водою.

Захист від злого мови

Для захисту від порчі, матері потрібно читати молитву до Миколі Чудотворцю. Лик святого повинен стояти в кімнаті дитини. Кожен раз, читаючи молитву потрібно запалювати свічку. Молитва:

«Микола Угодник, помічник Господа Всемогутнього. Ти його права рука і в полях, і в будинках, і в небесах, і в земних справах. Прошу заступися за немовля (ім’я)».

Потім тричі читають такі слова:

«Зранку встану, прочитаю молитву, Миколі Угоднику уклін відважу. Усі його знають, усі йому подарунки підносять, а я помолюся. Відбився від слова Божого раб (ім’я). Про нього тобі молюся за нього заступитися і помилувати його прошу. Прошу спасіння для нього і захисту. Амінь».

Заходи, що попереджають негатив

Щоб дитина добре спала в ліжечку, її потрібно періодично збризкувати святою водою. Звертаючись до святого покровителя малюка просити про його захист. У хрещеної дитини при собі завжди повинен бути натільний хрестик. Це найкраща захист від будь-якого негативу.

Чудовим оберегом є червона стрічка, зав’язана мамою на сім вузлів. Її використовують замість хрестика, якщо дитина занадто малий, щоб його носити. Періодично перед сном дитини потрібно обмивати святою водою і витирати внутрішньою стороною свого подолу. Це допоможе захистити дитину від негативу і відвести від нього невдачу.

Як дізнатися точно, є на малюка негатив чи ні?

Навіть, коли дитина постійно хворіє і примхливий це не завжди ознаки порчі. Перед тим, як проводити очисні обряди, потрібно точно упевнитися, що дитину зурочили, тому в першу чергу проходять медичне обстеження.

Якщо всі аналізи в нормі, а лікар каже, що малюк цілком здоровий, то можна проводити ритуал, який допоможе визначити, чи є порчі або пристріт на дитину чи ні. Для даного дійства вам не потрібен навіть дитина, його можна проводити самостійно, озброївшись колечком. Найкращий варіант обручку золоту каблучку.

Його підв’язують на нитку і розгойдують, як маятник, спочатку вперед назад і кажуть «так», щоб предмет зміг зрозуміти, як саме йому відповідати. Потім, коли кільце зупиниться, покачайте їм з боку в бік і скажіть «ні». Перевірте, чи правду каже кільце, задавши елементарне питання, на який самі знаєте відповідь. За один прийом бажано ставити не більше трьох питань. Дуже важливо правильно ставити питання, щоб можна було отримати однозначну відповідь.

Даний метод дає можливість не тільки дізнатися чи є негатив на малюка, але і приблизно дізнатися, хто його зробив. Якщо відповідь на питання позитивний не варто впадати у відчай. Будь матері під силу протистояти злим чарам.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: