Як визначити і зняти порчу на здоров’я

Негативна енергетична програма – порча на здоров’я може нашкодити навіть сильній людині. Проведений таємний ритуал впливає на всі сфери людського життя, але тільки порчі на здоров’я людини призводить до його загибелі.

Зміст:

Як визначити і зняти порчу на здоров'я

Порча на здоров’я людини

Як зняти негативну програму і запобігти наслідки сильної порчі на хворобу? Магічні практики пропонують великий вибір самих різних методик рятування і захисту від порчі.

Як діє порча?

Порча – це негативна програма, яку насилають на іншу людину з допомогою магічного дії або потужного заговору. Сама по собі порчі не працює, такою сильною програмою потрібна постійна підживлення. Здійснюючи обряд, що повинен нашкодити іншій людині, погіршити його самопочуття і здоров’я, замовник повинен знати про можливі наслідки. Щоб зняти вроки знадобиться визначити програму і знайти недоброзичливця.

Перші ознаки, що порчі є і вона працює, простежуються в перші тижні після ритуалу. Страждає здоров’я, а загальний стан тіла вказує на серйозні приховані проблеми. З перших днів, людина шукає пояснення свого самопочуття. Слабкість, апатія, відсутність тяги до життя списуються на авітаміноз або просте сезонне нездужання. Псування, навіть найсильніша, не вбиває жертву за два дні. Здоров’я погіршується постійно і систематично.

Звичайна людина зняти пристріт самостійно не може. Для визначення чужої негативної програми і зняття порчі знадобиться допомога фахівця. Новачкам по силам зробити отворотный обряд, але тільки після ретельної підготовки. Молитва і віра в те, що всі вжиті заходи допоможуть, посприяє одужанню жертви. Наговори діють інакше, вони послаблюють здоров’я через різні дрібні недуги.

Традиційне лікування потерпілого від негативної програми, на яку зроблено порчі, малоефективне. Наговори новачка погіршують загальне самопочуття, і ніякі медикаменти цьому протистояти не можуть. Важливо визначити симптоми і виявити порчі перш, ніж виникнуть незворотні наслідки. Як знайти і прибрати чужу негативну програму на улюбленому або рідній людині?

Симптоми і ознаки порчі

Знайти порча на здоров’я важко, особливо без знань про її природу і про те, як швидко може подіяти таємний ритуал ворога. Ознаки порчі на здоров’я – перший сигнал тривоги, на них просто необхідно реагувати без зволікання. Симптоми порчі на здоров’я частіше помічають рідні та близькі того на кому вплив негативу, сам же попсований, на якого наведена негативна програма, ніяких страшних змін не бачить. Його здоров’я погіршується, а жертві здається, що всі недуги тимчасові і незабаром пройдуть. Так працюють порчі, порушуючи не тільки фізичний стан тіла порченного, але і його мислення.

Як визначити порчу на здоров’я? Ознаки порчі, які повинні стати приводом для екстрених заходів:

Симптоми порчі насамперед ведуть людину до лікарні. Після ретельного обстеження й комплексної діагностики, захворювання жертви залишається без діагнозу. Загальне і спеціальне лікування не допомагає. Що робити? Порча на здоров’я слід розглядати як першопричину. Займатися потрібно джерелом хвороб, а не лікуванням кожної з них. Як тільки вроки буде знято, робити повторні обстеження не доведеться.

В народі кажуть «якщо тебе наврочили не давай здачі, а поверни те, що прислали тобі». Порча не зашкодить людині після відворотного заговору. Вона повернеться до того, хто тебе зурочив. У таких діях немає нічого гріховного. Негативна програма повертається до творця сторицею. Якщо зробити повернення в домашніх умовах не вдається, людині необхідно звернутися за допомогою до фахівця – професійному магу або відьмі.

Як визначити порчу на здоров’я?

Перш ніж зняти порчу на здоров’я її необхідно виявити. Навести негативну програму під силу навіть новачку або просто заклятому ворогові, який раніше не вдалася до допомоги магії. Зробити порчі справа нехитра, а ось убезпечити себе зуміє не кожен чоловік. Погано після порчі буває і жертві, і замовнику, і магу, що проводив обряд. Ігри з магією рідко закінчуються без наслідків. Якщо людині потрібно навести порчу, тоді він зобов’язаний прийняти всі її наслідки.

Для визначення порчі використовують магічний обряд або ж розглядають окрему симптоматику порчі. Людині, яка страждає від незрозумілих ознак і мучиться від постійних хвороб, слід вдатися до магії, щоб визначити наговір. Універсальне і перевірений засіб для виявлення порчі можна використовувати без допомоги мага. Для таких заходів підійде будинок, квартира або затишне місце подалі від цікавих очей і вух.

Нічний обряд, який вказує на існуючу негативну програму, проводиться в повній самоті. Про ритуали не можна нікому розповідати, навіть близьким та рідним людям. Захист улюблених – першочергове завдання жертви, на яку навели порчу. Перед обрядом необхідно принести з церкви три звичайних свічки і святу воду. Проводиться обряд біля ікони чи будь-якого лику святого.

Людині, який підозрює порчу, необхідно окропити будинок, для цього використовують принесену воду з храму. Потім, необхідно стати навпроти ікони і про себе читати молитовні слова:

«Богородиця Діва Марія, сповнена благодаті Божої, радуйся! Господь з Тобою; благословенна Ти між женами і благословенний плід, народжений Тобою, бо Ти народила Спасителя душ наших».

Після запалюються три свічки, і знову читається молитва. Якщо текст ніяк не впливає на вогонь свічки, тоді порчі немає. Той хто побоюється за власне життя, може бути спокійний. Палаючі свічки, вовтузяться після того, як жертва почала читати молитву, свідчать про порчі.

Допомогти у визначенні негативної програми можуть домашні тварини – кішки і собаки. Чутливі до будь-яких змін в енергетичному полі людини, вони негайно реагують на порчі. Нетипова поведінка домашніх улюбленців повинно насторожити і наштовхнути на думку про можливі впливах ворогів. Бажати відповідної долі недоброзичливця не варто. Якщо людина зважився на наведення порчі, значить, він слабкий і нещасний. Він несе власний кармічний хрест і відпала за вчинене, не змусить себе чекати.

Методи боротьби з пристрітом

Якщо про витівки ворога вдалося дізнатися своєчасно, тоді дія порчі можна звернути. Жертві необхідно вибрати відповідний метод, щоб знищити негативну програму і звернути її проти недоброзичливця. Хотіти і могти – це різні речі, тому потужні обряди нейтралізувати поодинці не завжди виходить. Розрізняють кілька видів зворотних ритуалів, які повертають наговори замовнику:

Читати будь отворотное заклинання без підготовки ні в якому разі не можна. Весь обряд не забере багато сил і часу, якщо прислухатися до порад фахівців і не займатися самолікуванням. Звернути наговори без віри в магії та її захист також не вдасться. Людина-жертва повинен очистити власну душу і розум від тривог і негативних думок. Очищення душі і тіла пройде без ускладнень.

В домашніх умовах нейтралізувати будь вплив ворогів допоможуть прості ритуали. Виконувати послідовні дії слід кожен день, ретельно проводячи окремі частини ритуалу. Впоратися з чорною магією допоможе проста вода, яка прийшла з церкви. З ранку, відразу після пробудження, людина вмивається водою. Омивати нею слід все обличчя, тіло. Свячену воду слід випивати по три склянки кожні добу. Перед вживанням заговоренной рідини над нею потрібно читати «Отче наш».

Нейтралізація порчі

Молитовні слова допомагають боротися з чинною порчі. Читати молитви на ім’я жертви може родич, дружина, подруга. Допомога коханому в боротьбі з пристрітом тільки вітається. Належний та ефективний обряд проводиться на великі православні свята. Вони захистять ваш енергетичний фон, запобігаючи небажані наслідки. Для нейтралізації порчі, людина переписує слова зі святого писання. «Зішестя Іоанна» слід перенести на папір власною рукою. Текст повинен бути акуратним, рівним, без зайвих помарок і помилок.

Як тільки молитовні слова будуть переписані, жертві необхідно:

 • Згорнути аркуш з молитвою і заховати його.
 • Носиться листочок з собою, але так, щоб ніхто про нього навіть не здогадувався.
 • Після закінчення 6 тижнів папір спалюється
 • Попіл додається в склянку з водою і випивається жертвою.
 • Після проведення тривалого ритуалу необхідно прочитати «Отче наш» і перехреститися тричі.
 • Самий простий обряд рятує від чорної магії і будь-яких негативних програм. Таємні ритуали, в яких використовується молитва, не зашкодить. Вони послужить захистом. Сильний заговір допоможе не тільки позбутися від наговору, але і повернути його замовнику.

  Які наслідки чекають жертву після проведення відворотного ритуалу? Боятися, що магія, нищівна магію, піде на шкоду не варто. Всі виконані обряди лише спроба очистити власну енергетику. Наслідків отворотных обрядів для жертв не буде, якщо ритуали були проведені за всіма правилами і без самодіяльності.

  Зняття порчі на здоров’я

  Заздрість, злість, несправедливість – у світі чимало нещастя, що штовхає нас на несподівані і небезпечні дії. Наведення порчі складний, багатоетапний процес. Передбачити наслідки темного магічного ритуалу завчасно неможливо. Що стосується жертви, то миритися з наведеної негативної програмою ні в якому разі не можна.

  Самостійно негативна програма не проходить. Рішучі дії і віра в те, що щира віра допоможе подолати будь-які труднощі, дозволять позбавитися від порчі за лічені дні.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: