Як наводити і знімати порчу на хворобу?

Не стане секретом, те, що порча на хвороба – це ритуали з розряду чорної магії і порчі. В результаті такого магічного обряду у людини псується здоров’я, як душевний, так і психологічне. Конкретніше дізнатися про це варто хоча б заради того, щоб розуміти, коли на вас можуть навести порчу і як зняти порчу на хворобу.

Зміст:

Як наводити і знімати порчу на хворобу?

Порча на хворобу

В яких ситуаціях застосовується порчі на хворобу?

Як навести порчу на хворобу? Таким питанням задаються люди, які хочуть за щось помститися іншій людині. Треба сказати, що це крайній варіант вирішення проблем спілкування. Тому що порчі на хворобу лягають важким вантажем на карму того, хто їх наводить. Так чи інакше замовнику потім самостійно доводиться відпрацьовувати всі порчі і позбавлятися від порчі. А якщо він не встигає це зробити в цьому житті, то за нього це відпрацьовують його діти, що деколи ще болючіше. Коли найчастіше вдаються у порчі:

Істинно православні люди, звичайно, проти всіх чорних приворотів вони намагаються читати молитви, втім і іншими релігіями це карається, Кораном в тому числі. Це вважається великим гріхом. Зцілення від такого гріха може бути, тільки якщо йдуть постійні молитви, щире каяття.

До того ж людина, яка наводить порча на хворобу і сам стає неймовірно вразливим. На нього самого простіше навести порчу. Тому йому потрібні захисні заговору.

Як зрозуміти, що на вас порча?

Якщо людина раптово, практично ні з того, ні з сього захворів, то дуже може бути, що його зурочили. Навести хвороба простіше всього через підклад. Людині кладуть куди-то біля нього негативно заговорену річ. Так, що, якщо ви ловите себе на стані «я хворію», але ніяк не можете зрозуміти чому, то уважно огляньте свій будинок на предмет дивний незнайомих речей.

Як тільки ви знаходите щось дивне, можна сказати, чужорідне для вашого будинку, то треба від цього позбутися. Вже після цього ваше самопочуття покращиться. Ви перестанете постійно хворіти без причини і конкретного діагнозу. Лікування від порчі настане природно, підуть усі ознаки хвороби. Але щоб розвіяти чари чаклунства остаточно необхідно дізнатися, хто захотів навести порчу на вас, а також провести ритуал її зняття. Такий викриває ритуал можна провести і в домашніх умовах.

Порча через сміття

Найпростіший варіант того, як можна навести хвороба на людину – це підмести під його двері заговорений сміття. Це призведе в його будинок захворювання, у заговорі можна навіть вказати, яким саме чином похитнеться здоров’я людини.

Людина, яка наводить чорну магію вимітає сміття з допомогою віника у себе вдома і примовляє при цьому такий текст:

«Сміття з хати, сміття у здоров’ї. Замітаю, вимітаю, на інсульт наговорюю. Серце б’ється, а не завжди, ось-ось та й зупиниться. Потрібну годину прийде, інсульт покличе. Подіти його нікуди інсульт селиться у раба Божого (ім’я людини). Інсульт і немає людини. Сміття з хати, інсульт в серці».

Ось такий страшний заговір. Таким чином, можна навести на людину абсолютно будь-яку хворобу. Людина при цьому говорить зі злістю і холоднокровністю. Іноді, якщо хочуть завдати ще більшої шкоди, то вимітають сміття не з власного будинку, а з лікарні, адже там енергії здоров’я ще менше.

Потім цей заговорений сміття подкидывается під двері жертві. Якщо ви раптом вийшли на поріг і помітили, що у вас сміття під дверима, то цілком можливо, що на вас хотіли навести хвороба. Тоді перше, що потрібно зробити, це прочитати молитви. Потім віником і совком акуратно зберіть це сміття і заберіть його подалі від будинку. Бажано не контактувати з сміттям руками. Поріг після цього потрібно три рази вимити чистою водою і читати Отче Наш та інші православні молитви. В самому кінці вилийте на поріг склянку церковної води. Це допоможе зняти порчу.

Порча на річ

Жіночі стосунки річ непроста. У боротьбі за чоловіка, тобто за любов жінки здатні на багато чого вони готові знищити всіх. Ось, наприклад, один явний спосіб навести на суперницю порчі. Потрібно купити чорне плаття, неважливо яку. Потім в убуваючий місяць таке плаття ріжуть великими ножицями і потрібно читати текст:

«Була наречена звичайна, стала наречена чорна. Немає тебе для чоловіків. Чорну пляму, не жінка. Не стало, заколдовало. Всю долю тобі ріжу, за своє борюся. Ніхто не бачить, ніхто не чує, ніхто не бере. Тільки хвороба з тобою. А мені єдиною все дістанеться».

Можна при цьому ще й дивитися на фото своєї суперниці. Після цього таке плаття подкидывается суперниці. Якщо є можливість зробити так, щоб вона опинилася в будинку у суперниці, то так і роблять. Коли суперниця дивиться на порізане сукню, вона лякається, її енергетика знижується, і вона легко захворює.

Позбавлення від порчі за допомогою листа

Ви вже знаєте, що хворієте, тому що спрацювала чорна магія вашого ворога. В цьому випадку для зняття ритуалу можна написати пестливе лист хвороби, де ви просите її піти і читати його. У такому листі ви символічно наділяєте хвороба владою, одушевляете її, в результаті її ознаки слабшають, тому що людина домовляється з нею через дію листа. Ось приклад такого листа до хвороби:

«Хвороба, болюшка. Є ти у мене, я у тебе. Але не ми потрібні один одному. Я поважаю тебе, але я відпускаю тебе. Не бути тобі на мене, не бути тобі на мене, не руйнувати мене. А я знаю де тобі можна розгулятися. Іди на мертві кісточки. Іди до своєї подружки смерті, ти станеш сильнішим, там тобі буде веселіше. А з тобою я надружилась, а з тобою я награлася, не хочу бути більше твоєю подружкою. Ознаки твої слабшають, мене відпускають. З кожним днем йдеш, з кожним днем тобі на мертвих кісточках веселіше. Амінь».

Проводжати своє захворювання потрібно дуже ласкаво, ніжно, ви дійсно повинні переконати його в тому, що в іншому місці болячки буде нітрохи не гірше, а навіть краще спробувати допомогти йому піти. Звичайно, відразу на наступний день всі ознаки захворювання не підуть, але ви підете на поправку. Лист не викидайте, а кожен вечір з ним робіть такий нехитрий ритуал. Відрізайте щовечора по одній букві від листа. Так ви повільно, але вірно позбудетеся від захворювання, це вірний спосіб зняти «чорнуху». Цей ритуал хороший тим, що вам навіть не потрібно знати людей, які можуть навести порчу.

Зняття хвороби водою і сіллю

Щоб позбутися від хвороб і порчі можна провести і ритуал з водою і сіллю і зняти негатив. Знадобиться стакан холодної води і щіпка солі з нової пачки. Виберіть жіночий день тижня: середу, п’ятницю або суботу. Це обов’язково повинен бути період місяця, що убуває. Якщо можна зробити так, щоб місячне світло падало прямо на вас, то так і зробіть. У воду киньте сіль і потрібно читати:

«Як моя рана сіль притягує, так вся сіль мою рану витягає. Немає більше ран в моєму тілі, немає більше ран в моїй душі, все витягла сіль. У тому склянці серед вод все темне, все лихе зібралося. Все, що мене мучить нехай в той стакан і піде. Все, що нароблено, все, що зроблено, йде у воду, в один океан морський, де нікому від нього шкоди не буде. Слова мої сильні, мої слова міцні, без слів моїх не впорається, а з ними силу, міць здоров’я відчути. Що прийшло ззовні, нехай піде туди ж».

Після цього таку воду потрібно просто вилити в унітаз. Це сильний ритуал. А якщо його проведення ви вкладете всю силу свого прохання, то він спрацює дуже швидко. Якщо вам хочеться, то такий ритуал можна проводити хоч кожен день убуваючого місяця, до тих пір, поки станете абсолютно здорові. Закріплює результат також молитва від порчі, порчі і хвороб.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: