Що таке порча і наскільки це страшно?

Іноді люди пов’язують будь-які незначні проблеми зі злим магічним впливом. Найчастіше, причина дрібних негараздів криється зовсім не у впливі темної магії це може бути навіть переляк, однак, що робити, коли низка безперервних негативних змін місячної давності не переривається? Щоб відповісти на це питання, для початку варто розібратися в тому, що таке порча, і зрозуміти, що таке пристріт. Ці два поняття часто змішуються воєдино, чого робити не варто.

Зміст:

Що таке порча і наскільки це страшно?

Що таке порча і пристріт

Схожість порчі в тому, що вони могли з’явитися тільки згодом чужого впливу, а також у тому, що наслідками цих «втручань» можуть бути не тільки переляк або гикавка але і серйозні захворювання і навіть летальний результат. Щоб зуміти відрізнити звичайну «чорну смугу» від магічного промислу, необхідно приділити наступній статті кілька хвилин.

Як визначити наявність порчі?

Перш, ніж переходити до виявлення проблеми, варто запам’ятати, що порчі, найчастіше, накладається на людину тим, хто набагато більш сильний і могутній через заговір. Чорне вплив може виходити від чаклуна, мага, відьми. Накладена або спадкова порчі може мати як більш легкий характер, так і представляти справжню небезпеку для життя як дорослого, так і дитини. Якщо вчасно не виявити прояви порчі, то врятуватися буде просто неможливо – цим вона й страшна.

Пристріт вважається не настільки сильною деструктивною програмою і представляє щось більш просте виправлення як переляк який легко виправляється выкаткой яйцем. Так, наврочити вас може будь-яка людина, навіть той хто не бажає зробити цього навмисне і потрібно убезпечити себе від цього. Вилікуватися від порчі набагато простіше, так як ризику летального результату немає. Отже, як виявляється пристріт і порчі в людей?

 • Наявність постійної і не припиняється головного болю.
 • Тривале стан депресії.
 • Раптове почуття байдужості до близьких і відбувається речей.
 • Замкнутість.
 • Поява сторонніх «голосів» у свідомості.
 • Втома, переляк безсилля, дратівливість і знемогу.
 • Виявляємо проблему

  Знаючи, що таке порча, і як вона проявляється, можна вчасно виявити проблему і зайнятися її усуненням. Крім явних ознак, на наявність темного втручання можуть вказувати банальні шкідливі звички, число яких раптово зросла. Людини може почати тягнути на горілку, наркотики, до суїциду. Неусвідомлена порчі призводить до абсолютного погіршення здоров’я і пошкодження внутрішніх органів. На відміну від порчі, порчі має більшу кількість видів.

 • Придбана. Найчастіше, це крадник всіляких благ: будь то щастя або банальні матеріальні цінності. Крадник може бути наведений на дитину і дорослого з допомогою фотографії, рун або шляхом підкидання предметів. Іменна порчі наводиться тільки за допомогою монет.
 • Кармічна порчі – сенс її в тому, що душа померлої людини могти вибрати собі іншого «господаря», який і буде розплачуватися за колишні гріхи.
 • Генетична порчі вважається найскладнішою і проявляється онкологічними захворюваннями, шизофренією, епілепсією.
 • Будь-який з видів порчі може викликати переляк, гикавку, чорну хворобу, призор, прикос, исполох. Пристріт, у свою чергу, може бути позитивним і чорним. У першому випадку вроки з’являється через тяжіння позитивними емоціями негативу, а в другому – з-за впливу інших людей, охочих досягти погіршення вашого життя. Поширеним явищем вважається пристріт-зашморг, що приводить до появи короткочасних ознак задухи або астми.

  Як проявляється порчі на дівчині?

  Навести на жінку порчі здатна будь-яка недоброжелательница, протистояти якій часто дуже складно. Жіноче самопочуття і зовнішній вигляд здатні попередити представницю слабкої статі про наявність порчі наступним чином. Придивіться, можливо, якийсь ознака вже давно не покидає вас:

  Порча у дівчини може проявляти себе і іншими ознаками, однак при наявності хоча б декількох збігів потрібно терміново зайнятися діагностикою. Досить поширеною вважається і жабья порчі, яка призводить до появи екземи, бородавки та інших зовнішніх прояви на шкірі людини. Представницям слабкої статі слід більш вибірково ставитися до складання списку на вінчання і весілля: цим воно убезпечать своє енергетичне поле у відповідальний момент.

  Визначення порчі на будинку

  Езотерика наполягає на тому, що часом звинувачувати рідних у відсутності бажання у боротьбі з алкоголізмом і наркоманією, не варто. Іноді, перебуваючи в рідній хаті, ніхто й не замислюється про наявність на ньому серйозної порчі. Вона проявляє себе:

  Відомий борець зі злими втручаннями, Василь Зорін, вважає, що найкращий спосіб виявити порчі – відшукати підклад біля будинку. Це може бути або звичайний побутовий предмет, або щось, що виходить з рамок.

  Виявлення порчі

  Дізнатися про те, хто займається темною магією у вашому оточенні складною, адже наврочити може будь-яка людина. Уникайте спілкування з замкнутими і надмірно заздрісними людьми. Деколи, образивши ізгоя, можна накликати серйозну біду на життя. Про наявність порчі у дівчини кажуть:

  Однак, не тільки дівчатам потрібно боятися зурочень, адже їх також часто проводять і для чоловічої статі. Найчастіше той, хто зважився наврочити чоловіка, робить це навмисне. Чоловіків починають турбувати шуми і сторонні голоси (цим можна довести до божевілля), галюцинації, дратівливість до близьких. Не зупинившись в потрібний момент, чоловік може втратити самоконтроль і назавжди потрапити в мережі залежностей.

  На жаль, стати жертвою чорної магії може стати і дитина. Правда в тому, що її проявами можуть бути нічим непримітні для батьків зміни в поведінці або настрої дітей. Явними ознаками можуть стати: підвищення температури, занепад сил та інші, ні з чим не пов’язані симптоми. Для того, щоб убезпечити малюка від негативної енергії, потрібно обов’язково прикріпити на одяг булавка. Закрита від очей булавка здатна захищати дитину постійно.

  Як виявити темне втручання з допомогою ритуалів?

  Використання таких ритуалів сприяє визначенню порчі на людину зі стовідсотковою достовірністю. Їх проведення не представляє нічого складного, але цим ви зможете домогтися правди про вашому істинному стані.

 • Використання води з воском. Для ритуалу необхідний розтоплений бджолиний віск, який має вливатися в наповнену водою миску, рідною для вас людиною. Віск вливають треба головою, поступово, не допускаючи різких рухів. Дочекавшись застигання, огляньте фігуру: рівна свідчить про відсутність магічних впливів, а наявність кульок, наростів говорять про порчі або прокляття. При появі кілька дірочок і вкраплень слід почати пошук людини, що наводить порчу регулярно. Після ритуалу проводять запечатування воску і подальше його спалення.
 • Ритуал з магічними травами. Відвар із материнки, кропиви і липи здатний виявити порча на будь-якій людині. Після приготування рідина повинен випити кожен член сім’ї. Якщо відвар викличе у когось запаморочення, різкий занепад сил, то треба терміново знімати порчу. Займатися заварюванням кропиви краще дівчині. Перед вживанням відвар на зачитують «Отче наш».
 • Використання фото. Для проведення процедури знадобиться покупка нового дзеркала, яке повинно зберігатися в упаковці до ночі. Далі потрібно запалити кілька воскових свічок, розпакувати дзеркало, розташувати фотографію між свічками і поставити куплений атрибут навпаки. Після промовте наступні слова, дивлячись у дзеркало: «Віск поволі тане, дзеркало брехливу людину мені відкриває». Побачене і стане відповіддю на всі ваші запитання, навпаки – не побачивши нічого, боятися порчі не варто.
 • Ритуал з яйцем. Для ритуалу в склянку з водою розбивається свіже яйце (важливо зберегти в цілості жовток). Після – склянку ставлять на тім’я, притуливши підборіддя до грудей. У такому положенні потрібно перебувати до 5 хвилин. Якщо після цього вода залишиться чистою, а жовток буде лежати в білку, то вам вдалося уникнути порчі. Вода, вкрита смужками від білка, говорить про колдовском впливі, а бульбашки – про найсильнішою порчі. Поява в яйці чорних вкраплень – ознака порчі на смерть.
 • Псування, пристріт і інші деструктивні програми, наприклад, окорм, можуть бути подані на будь-якої людини, незалежно від статі і віку. Надати чаклунів «зелене світло» нескладно – достатньо виглядати щасливим і задоволеним. Але не тільки цим можна спровокувати проблеми. Іноді вони з’являються без видимих причин, по спадковості або кармічним шляхом. При підозрі на порчі не варто зволікати – читається молитва і швидше вирушайте до професіонала або займіться діагностикою самостійно.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: