Як правильно знімати приворот або порчу?

Дуже часто ми буваємо схильні таким негативним магічних дій, як приворот і порчі. Зараз багато хто мають доступ до знань окультизму, тому провести ритуал, що допоможе назавжди прив’язати коханого, навести порчу на ворога або ж суперника, а також виконати будь-який інший обряд, може кожен. Людина, підозрюючи про те, що на нього може бути виконано будь-який магічний вплив, повинен вміти себе захистити від нього. Як знімають приворот і порчі?

Зміст:

Як правильно знімати приворот або порчу?

Як знімають приворот і порчі

Є кілька способів, як визначити, чи є на нас порчі або приворот. Також передбачені спеціальні ритуали, допомагають їх зняти. Я повинен знати про те, що, якщо знімаю з себе негативну енергетику, в моєму житті все стає на свої місця. Треба знати, як знімають приворот і порчі і хто це може зробити. Це допоможе самостійно прибирати різні негативні магічні впливи.

Які симптоми привороту?

Визначити наявність привороту можна за певними явним ознаками. Вони дуже добре відображені в поведінці потенційної жертви. Як правило, після негативного енергетичного впливу, вона або він починають проявляти такі зміни:

Як правило, більша частина приворотів робиться на місячну кров. Вони вважаються найбільш сильними і ефективними. Після такого ритуалу, об’єкт, що на нього був зроблений приворот, не може ні про що думати, крім замовника. Багато фахівців говорять про те, що ми знімемо такою приворот дуже швидко і повернемо вас до нормального життя, але треба бути особливо уважним до вибору мага, так як деякі з них не володіють достатньою кількістю знань і позитивний результат не настає.

Які симптоми порчі?

Порча являє собою магічну програму негативного характеру, здатну зруйнувати карму і біополе і принести в життя жертви серйозної шкоди. Навести порчу не становить особливих зусиль, достатньо виконати певні обряди, яких дуже багато.

У деяких випадках, подібне негативний вплив може бути викликано темними почуттями, такими як заздрість, образа, помста. Об’єкт, що піддається такому впливу, може зіткнутися з втратою здоров’я, сім’ї, пережити зраду близьких і сам змінитися на протилежну сторону. Визначити, чи є така негативна енергетика, можна як за допомогою спеціальних ритуалів, так і за певними ознаками. У другому випадку, можна відзначити такі відмінні риси в життя жертви:

Подібні симптоми не завжди говорять про те, що на вас навели порчу, але на них все ж варто звернути увагу, після чого простежити низку подій в житті. Якщо все йде неналежним чином, значить щось не так з енергетикою. Також визначити наявність порчі можна з допомогою спеціальних обрядів. Є багато чаклунів і магів, які пропонують свої послуги. Вони проголошують такі гасла: «знімемо порчі, чари та інші магічні дії». Необхідно дуже ретельно підходити до вибору майстра, щоб не зіткнутися з шарлатанами.

Як знімається порчі і приворот?

Існує всього два способи, якими можна знімати порчу, а от ритуалів і обрядів багато. Перший варіант передбачає самостійне звернення до Вищих сил, і другий – звернення до досвідченого цілителя, магу або іншого спеціаліста, який має зв’язок з магічним впливом. Коли негативна енергетика буде відпрацьована жертвою, встановлюється справедливість і все стає на свої місця. Людина повинна володіти спеціальними знаннями, техніками і розуміти закони сил. Очистити карму від негативної енергетики допомагають різні обряди і молитви, як при самостійному очищенні, так і майстром.

Якщо людина постійно піддається дії порчі, навіть після її зняття, найімовірніше, він повинен пройти кармічну відпрацювання. Маг, цілитель або інший фахівець у справах магії, визначає причину, по якій чоловік був схильний до подібного роду дії, а потім допомагає її прибрати. Далі виконується ритуал.

Що стосується привороту, то його теж можна знімати різними способами. Дуже важливо, щоб жертва сама прийшла до того, що їй необхідна допомога. Приворожених чоловіків людина не завжди розуміє, чому так сильно змінилося його життя і чому у нього виникли спонтанні почуття до того або іншій людині. Далі, приворот можна прибрати самостійно або за допомогою майстра.

Які є методи?

Головна мета ритуалу – розрив зв’язку між жертвою і людиною, який замовив прив’язку. Це може бути невірний чоловік на якого посягає його коханка. Важливо вибрати потрібний метод очищення. Спочатку необхідно визначити, з допомогою якого ритуалу був виконаний приворот, а потім вибирати метод зняття. Маги розрізняють кілька варіантів магічного впливу.

 • На фото. Для того, щоб зняти прив’язку по фотографії, потрібно виконати спеціальну форму і відчитування. Ці дії виконуються по кілька разів. Такий вид негативного впливу вимагає очищення декількох чакр. Майстер застосовує у своїй роботі віск і читає молитви.
 • На підклад. Якщо був знайдений одяг, його не можна брати руками. Можна прибрати його з допомогою пінцета, віником або іншим предметом. Дізнатися людину, яка зробила приворот, допоможе майстер, якому необхідно віднести цей підклад. Також він зробить відворот. Знайдений предмет закопує в місці, де немає людей. В цей час читається молитва.
 • На зілля, їжу, місячну кров. Подібні обряди вважаються одними з найсильніших. Щоб зробити відворот, майстер повинен бути достатньо сильним і досвідченим. Тільки тоді сили будуть рівними, і магічний вплив буде усунуто. Проводиться кілька етапів відчитування.
 • На ляльку. Подібний вид привороту може зняти майстер, який працює в астралі і енергетичних потоках. Також зробити відворот можна самому, поступово знищуючи предмет, але тільки в тому випадку, якщо з моменту його знахідки минуло не багато часу.
 • Як самостійно зробити відворот?

  Якщо ми знаємо, хто зробив магічний вплив, то знімемо негативну енергетику швидше. Для цього є спеціальні ритуали. При виборі необхідного методу, враховується конкретний випадок, особливо, якщо використовувалася кров. Є кілька ритуалів, які допомагають самостійно зруйнувати енергетичну прив’язку. Щоб провести перший ритуал, вам доведеться кілька днів постити і відмовитися від інтимних зв’язків. Крім того, подумки налаштуйтеся на те, що ви будете робити. Також необхідні наступні умови:

  З одного боку кістка обмотуємо чорною ниткою, а з іншого — білою. Посередині ставиться свічка і вимовляються слова:

  «Заклинаю кісткою, яка омертвіла і наказую, щоб з мене пішло все брехливе і страшне. Вліво підіть усі жалі, в праву – всі надії».

  Після цього, кость розламується і закопується зі словами:

  «Як померла кістка не зростеться, так і мені з ( ім’я замовника) не бути разом».

  Всі частини кістки потрібно закопати в різних місцях на великій відстані, бажано в різних кінцях місця проживання. Закапувати потрібно з такими словами:

  «Як частини кістки далеко один від одного, так і мені з (ім’я замовника) на відстані».

  Додому треба йти не розмовляючи і не обертаючись.

  Як знімають порчу?

  Порча також можна зняти самостійно. Для цього можна скористатися одним з обрядів. Дуже ефективним вважається з сірниками і воском. Для його проведення потрібно:

  З допомогою ножа потрібно зняти сірку і покласти її в посудину. Потім запалюється свічка і ставиться навпроти людини, що виконує ритуал. Сірники, з яких було знято сірка, лягають в іншу посудину і спалюються зі словами:

  «Господи, забери з раба (ім’я)12 каменів, тішин і недуг. Ключі і затвори в воду, полум’я у високу гору. Амінь».

  Потім сірники потрібно пересипати до сірці і спалити все дотла. Після цього все заливається воском від свічки і переноситься в місце, де немає людей. Це повинно бути перетин дороги. Залишки, які в ємності, не можна витягувати, залишивши її на перетині зі словами:

  «Те, що заклинаю, навіки знято і ніколи не вернеться. Амінь».

  Також допомагає ритуал із застосуванням солі. Необхідно приготувати трохи солі і лампаду, дочекавшись повного місяця або його зменшення. Дуже важливо, щоб сіль була свіжою, в закритій упаковці. Вона раскаливается на сковорідці або святиться святою водою. Коли дію виконано, проговорюються слова:

  «Сіль свята, забери все темне з раба (ім’я) і віднеси по біжучим вод, морів і океанів».

  Після цього, продукт пересипається в посудину і ставиться навпроти фото людини, на якому порчі. За ним ставиться ладан, а з боків палаючі свічки. Все потрібно залишити до того моменту, поки свічки і ладан не догорять. Ритуал потрібно проводити 1-5 разів, в залежності від сили негативного впливу.

  Підіб’ємо підсумки

  Якщо ми самостійно неправильно знімемо негативну енергетику, не завжди є повна впевненість у тому, що все повернеться на колишні місця. Дуже важливо, щоб людина подумки себе налаштував:

  «Я знімаю з себе всю негативну енергію і стаю щасливим».

  Магія – дуже сильна зброя, особливо, якщо обряди і привороти робляться на кров. У деяких випадках, самостійно позбавитися від різних негативних впливів неможливо. У той же час, не варто відразу вірити такими фразами, як: «знімемо будь-яке порчі, дізнаємося, хто зробив приворот» і т. д. Потрібно звертатися до людей, які зарекомендували себе і володіють відповідними знаннями. Зняття будь темної енергії вимагає досвіду і розуміння. Магічна сила, повинна бути пропорційна силам майстра.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: