Небезпека порчі на тварину

Кожен з нас знає, що між звірами і людьми існує особливий зв’язок. Тому, на домашніх тварин дуже часто злі люди можуть навести порчу, яка буде впливати безпосередньо на господаря цієї тварини. Подібна порчі на тварину може відбутися в двох ситуаціях, коли на нього чужа людина навів порчу або ж коли воно просто взяло той негативний посил, який виходив з боку конкретної людини.

Зміст:

Небезпека порчі на тварину

Порча на тварину

Прийняти його на себе можуть, як собаки, так і кішки, так як це захищають будь-якої людини тварини. Тому, розглянемо, яким чином на тварин проявляється сильна порча і серйозний пристріт, і що робити в подібній ситуації.

Ознаки, що вказують на наявність порчі

Перед тим, як приступати до процесу, що дозволяє зняти вроки із тварин, необхідно розібратися в тому, якою є ключова причина і які ознаки можуть вказувати на наявність такого негативного впливу. При цьому зверніть увагу на те, що всі ознаки будуть вказувати, як на серйозну хворобу, так і на те, що ваших улюбленців наврочили. Будь-яка собача порчі або ж котячий вроки а також негатив і на іншому тваринному може виявлятися такими симптомами:

Подібні ознаки будуть такими, коли собаку або кішку наврочили. Якщо ж порчі наведена, наприклад, на корову, то у неї істотно скоротяться щоденні надої або ж пропадуть зовсім. При цьому порчі у корів може визначитися досить просто. При її наявності з вимені іноді може йти кров. Якщо ж її немає, але удій скоротився, то слід звернутися за допомогою до ветеринара.

Природно, для того, щоб позбавити домашніх тварин від подібних мук, необхідно зняти негативний вплив, який через них переходить до людини. Хтось може спробувати здійснити такі дії самостійно, але все ж рекомендується при цьому звернутися за допомогою до фахівців, які не один рік займаються подібними процесами вони знайдуть потрібний спосіб, щоб допомогти.

Особливості порчі, наведеної на звіра

Кожна людина може отримувати певний магічний вплив ззовні. Але, порчі, яка спрямована у бік тварин, є не менш небезпечною, ніж інше вплив, яке отримує людина. Це пов’язано з тим, що заговір, використовуваний для наведення негативу для звіра, є точно таким же, як і для людини. Подібні чаклунські обряди можуть призвести до того, що воно просто загине або буде мучитися в кращому разі на всьому своєму собачому століття. Залишати ситуацію на самоплив не можна і слід негайно зняти порчу з тваринного бо замість гарної домашньої улюблениці у вас буде дохла кішка якщо порчі не зніметься. Негативна програма на собаку і іншого звіра накладається в певних ситуаціях.

 • Негативний вплив спрямовується на конкретного звіра. Це відбувається таким чином, що чаклун знімає негатив з конкретної людини і перекладає його на нього. В такому випадку величезне везіння полягає в тому, що ваш пес або ж кішечка залишаться живими. Інакше можуть бути серйозні проблеми у стані його здоров’я і навіть закінчиться його котячий або собачий вік.
 • Іноді вони відчувають, що людина незабаром зіткнеться з негативом або ж у нього виникнуть неприємності. Тому, вони можуть забирати подібний вплив на себе. За рахунок того, що самими вірними є собаки і кішки, то найчастіше це відбувається саме з ними їм просто не щастить.
 • Досить часто відбувається так, що сама людина, навіть не знаючи цього, через власне домашнє тварина позбавляється від негативу, так як скидає його на нього. Це може статися у той час, коли у людини настав досить важкий період у житті. Також іноді це може статися у той час, коли господар надмірно нахвалює свого домашнього улюбленця.

  Незважаючи на те, якою представник фауни отримав подібний вплив, в будь-якому випадку, його очищають від цього. При цьому порчі з власної домашньої тварини можна прибрати різними способами. У цьому допоможуть всілякі заговору і молитви, вимовляти які повинен обізнана людина. В деяких випадках можна проводити деякі обряди і ритуали, якщо на ньому є негатив несерйозного характеру.

  У деяких випадках відбувається так, що подібне негативний вплив спрямовується сусідами на корів, свиней, овець та іншу живність. Найчастіше, це відбувається із-за сильної заздрості, яка накопилася у серці заздрісника тривалий кількість часу. З таким болем не під силу впоратися навіть людині, тому не змушуйте страждати свою тварину. Постарайтеся відвести вроки від кішки або від іншого представника вашого господарства швидше і очистіть свій будинок. Але, якщо ж це сталося, всім тваринам необхідно негайно допомогти а не тягнути час, щоб негативний вплив припинило свою дію.

  Ефективний варіант зняття порчі

  Котячий організм відповідає на негативний вплив дуже серйозно. На собачому організмі подібний вплив також залишає серйозний відбиток. Тому, щоб будь-який вид живого світу не боровся з таким болем і не мучився від подібного негативу, варто допомогти позбавитися від такого впливу і перетворити будинок у недоступну для всього злого фортеця. Перший спосіб полягає в тому, що необхідно провести обмивання вашого вихованця таким відваром, для приготування якого потрібно підготувати невелику кількість:

  Чортополоху варто взяти лише одну частину, а інших рослин можна взяти за 2-3 частини. Спочатку слід ретельно подрібнити кожну травичку і залити її окропом. У процесі здійснення такої дії ви повинні вимовити такі слова:

  «Все збудеться, що загадано, все станеться, що вимовлене, і все стане чистим, що омите».

  Після того, як приготовлений відвар стане злегка теплим, їм слід обмити вашого улюбленця. Навіть якщо кішки в силу своєї природи будуть чинити опір. Подібні дії повинні супроводжуватися словами:

  «Ясним сонечком я наказую, своєю землею прошу і вляжеться, я стверджую: на дрімучі ліси, на прілі колоди, на в’язкі болота опустіться всі порчі, де не гуляє скотина гарна, де не бродить людство хрещена, не бігає дикий звір і не парить птах. Мій вирок вірний»

  Після подібних слів необхідно завжди говорити амінь для закріплення заговору.

  Інший спосіб позбавлення від порч

  Якщо на вас або ваш будинок була спрямована порчі через собаку, і ви бачите, що вона мучиться і бореться з болем, то в обов’язковому порядку ви повинні їй допомогти. В даному випадку досить ефективним є обряд, в якому використовується сіль. Незважаючи на те, що вона застосовується в магії, також є можливість використовувати її для зняття негативу, наведеного від людини, що має дуже злий очей. Спочатку ви повинні покласти сіль в якусь мисочку і зробити її заговорювання деякий час такими словами:

  «Як над підземною силою сила земна буде затверджуватися, так і вся погана нечисть з живого місця буде повністю истребляться».

  Після цього слід 3 рази в напрямку руху сонця обійти навколо власного звіра, на якого подіяв злий очей, називаючи його ім’я і іноді кидаючи невеликі пучки вже заговоренной солі. Після того, як ви обійдете його 3 рази, промовте наступні слова:

  «Порча я проганяю, чорне білим знищую, свою силу додаю. Злі очі — сомкнитесь, погані справи – відверніться, від місця живого устранитесь. Моє слово завжди міцне, їм замикаю, їм і знищую».

  При проведенні такого обряду вашого вихованця необхідно загнати в будинок і вимовляти такі слова, розташовуючись безпосередньо обличчям до нього. Якщо на нього подіяло зле серце, то постарайтеся негайно допомогти йому, так як воно самостійно не впорається. Порча на ваших домашніх улюбленців – звичайна справа. Ви будете дуже везучими, якщо вплив порчі не було сильним. Так як навіть після проведення обряду зняття негативу деякі господарі помічають, що їх худобина після закінчення певного проміжку часу все одно дохла. Це говорить про те, що негатив так і не був знятий з тварини.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: