Як можна визначити порчу або пристріт самостійно?

Наш світ наповнений як прекрасними людьми і подіями, так і негативними персонажами, і їх заздрістю і злістю. На жаль, часто злі люди виявляються сильнішими і можуть нашкодити, сглазив або навівши порчі. Кожен повинен знати, як визначити порчу або пристріт самостійно, щоб мати можливість надати допомогу собі або близькій.

Зміст:

Як можна визначити порчу або пристріт самостійно?

Як визначити порчу або пристріт самостійно

Дізнайся сам піддався чи магічного впливу

Багатьох цікавить питання, як самостійно розпізнати і визначити порчу або пристріт? Найчастіше такі думки відвідують не просто так, а коли в житті починається чорна смуга. Якщо все, що відбувається не вписується в логічні рамки і не має видимих причин можна провести діагностику. Ознаки:

Поширений варіант дізнатися чи є на тобі порча за допомогою скибочки житнього хліба. Ще ввечері, перед сном необхідно встановити склянку з чистою джерельною водою. Прокинувшись, праву руку слід взяти шматок житнього хліба і на кілька хвилин спробувати очистити свій розум від всіх думок. Після цього кинути шматочок у воду. Якщо він пішов до дна, значить, на вас магічний вплив, спливе на поверхню– все в порядку.

Аналогічна діагностика проводиться з використанням сірники. Запалений сірник утримують до тих пір, поки вогонь не дійде до пальців, а потім кидають у воду. Відповідно, якщо сірник потоне – вроки, якщо знаходиться на поверхні води – немає. Досить простий спосіб дізнатися про наявність порчі оберіг. Якщо ви носіть захисний оберіг, при атаці негативною енергетикою він деформується: поміняє колір, трісне, якщо з металу, може покритися іржею.

Визначення негативу за допомогою жаринок

Як визначити і вроки самостійно? Визначити це можна за допомогою трьох вугілля або спалених дотла сірників. Якщо всі три предмета потонули – на об’єкті є магічний вплив. До речі, його можна відразу ж усунути, давши випити хворому цю воду і умивши його.

Перед ритуалом, склянку потрібно осяяти хрещеним прапором і вимовити слова:

«Святу водицю сама Діва Марія набирала, щоб рід християн умити, від зурочень всіх захистити. Не я умиваю і змиваю всю скверну, а Матір Божа. З водою витікає все, що наговорено, нароблено, тут не жити темним силам і не губити Раба Божого (ім’я)».

Існує варіант, що угольки потонуть не з причини наявності магічного впливу, а з причини недуги. Тоді людина не буде реагувати на ритуал. Якщо ж людину наврочили, після потоплення вуглинок на нього нападе позіхання або подкатит нудота. У такому випадку потрібно прочитати заговір на воду, людини умити і напоїти нею.

Визначення негативу за допомогою каменів

Як визначити порчу самостійно і допомогти собі? визначити наявність порчі можуть допомогти звичайні камені. Для даного методу необхідно взяти три звичайних каменю і деякий час потримати їх у своїй руці, щоб предмети змогли вважати інформацію про вас. Потім стіл застилають білою скатертиною, на яку ставлять посудину з водою і по черзі опускають в нього каміння.

Складаючи камені у воду, кажуть такі слова:

«Перший камінчик Божий, другий вітер подарував, а третій люди підкинули».

Якщо перший камінь видає шум при опусканні на дно, значить, ви згрішили і у всіх напасті винні самі, бо це Бог вас покарав. Якщо шум виходить від другого каменю, на вас погано подивився випадковий перехожий. Третій камінь буде вказувати на близького родича або друга, який відчуває до вас недобрі почуття.

Якщо один з каменів почав шуміти, потрібно піти на вулицю і вилити воду ліворуч від себе. При цьому сказати:

«Дуже міцні камені попалися від Бога, від вітру і від людей. Тільки нехай все, що прийшло, тим же шляхом і піде. Амінь».

Відмінні риси негативних впливів

Порча досить сильно відрізняється від порчі. Якщо вроки досить просто зняти, то з порчі доведеться повозитися. Дане магічний вплив здатне привести до важкого недугу або до летального результату, в залежності від того, які атрибути використовувалися при наведенні і з якою метою було наслано прокляття. Дана дія не може піти самостійно. Воно буде поїдати тіло і душу проклятого, поки не зведе в могилу. Ознаки порчі:

Явними ознаками негативного магічного впливу є кошмарні сновидіння, безсоння. Погіршення стану здоров’я без видимих причин, які не знаходять підтвердження лікарів. Головний симптом того, що негативний вплив почало руйнувати організм – це біль між лопатками, неприємні відчуття в хребті.

Визначення сильного негативу за допомогою світоча

Визначити порчі самостійно, скориставшись церковної свічкою можна кількома способами. Найпростіший у виконанні медитація над свічкою. Світоч треба встановити у підсвічник. Стільницю застеляють скатертиною чи кладуть на неї відріз білосніжною тканини з натурального матеріалу. Світоч ставлять приблизно в півметра від себе і уважно дивляться на неї, концентруючись на полум’я.

На людині немає негативу, якщо вогонь буде чистим і досить яскравим. Якщо полум’я не висока – на людину пристріт. Коли полум’я починає тягнутися вгору, тріщати, а по свічці стікають чорні патьоки на вас порча яка ще не вступила в дію. Якщо від свічки йде чорним дим, значить, порчі вже всередині і почала свою руйнівну роботу.

З допомогою свічки можна дізнатися про наявність порчі у людини з фото. Головне, щоб на знімку у людини руки і ноги були схрещені. Знімок необхідно осінити хрещеним прапором і прочитати «Отче наш». Після цього уважно дивляться на полум’я і порівнюють з вищеописаними ознаками.

Різні методи визначення сильного магічного впливу

Самостійно можна виявити порчі або пристріт за допомогою чорної тканини. Потрібно взяти абсолютно чорний відріз тканини, і посадивши об’єкт на стілець, накрити цією тканиною його голову. Другий присутній запалює світоч і читає «Отче наш» дев’ять разів. Якщо сидить стало погано, значить на ньому порчі.

Одним з перевірених способів визначення є перевірка золотим колечком. Ретельно вмившись з милом, по щоці проводять кільцем, якщо після цього залишаються темні лінії – на вас порча. За кольором ліній можна дізнатися про стан свого енергетичного поля:

Ще один поширений метод визначення наявності порчі за допомогою яйця. У склянку наливають воду і ставлять її в темне місце на кілька годин. По закінченні відведеного часу, діагностичної саджають на стілець. У склянку з водою розбивають яйце і читаючи молитви, водять склянкою над головою об’єкта. Потім дивляться на реакцію яйця. Якщо від нього в усі боки тягнуться білі лінії на людину сильний магічний вплив.

Якщо пороблено на самотність

Дуже часто людям роблять на самотність. Найголовніше, до чого прагне будь-яка людина, створення сім’ї не може бути досягнуто. Для визначення такого впливу необхідно взяти шпильку і з ранку прикріпити її до свого одягу, промовивши такі слова:

«Спаси мене, Господи. До тебе свої благання звертаю, допоможи мені судженого направити до свого порога, тому що відвела його від мене терниста дорога».

До вечора можна займатися звичними для себе справами, а потім погляньте, в якому стані буде булавка. Якщо аксесуар розстібнутий або загублений на вас точно порчі на самотність. Дізнатися, хто зробив порчі допоможе камінь тигрове око. Його необхідно покласти під подушку. Недоброзичливець обов’язково прийде до вас у сні або як-небудь виявить себе наяву.

Є негатив на сім’ї?

Всі люди енергетично пов’язані між собою. Особливо це стосується сімей, коли, наприклад, погано дитині, і матері теж не здоровиться. Щоб визначити, чи є у вашому сімействі прокляття, необхідно відправитися в ліс і назбирати звіробою. вам знадобиться стільки гілок, скільки людей живе в будинку.

Ця рослина споконвіку вважали охоронцем будинку і сімейного вогнища. Необхідно розвісити кожну гілочку біля ліжок своїх близьких. Тепер потрібно спостерігати чия гілочка швидше всіх зів’яне. Якщо рослина зав’яло рівномірно протягом пари днів, значить ні на сім’ї негативу.

Як зняти негатив?

Як продіагностувати наявність негативу розібратися не складно. Тепер необхідно розглянути, що ж робити, якщо діагностика виявила негатив? Немає нічого неможливого, навіть, якщо вам пороблено на смерть, незворотних процесів у магії просто не існує. Найбільш поширений метод чищення яйцем.

Для такого обряду виконавець повинен обов’язково знати напам’ять всі молитви. Рекомендовано до прочитання «Отче наш» і 90-й псалом. Тримаючи яйце в руці починайте очищення, выкатывая по всьому тілу. Згодом виконавець почне відчувати, як яйце стає дуже важким, тоді його слід викинути і взяти нове. В цілому процес займе близько трьох годин.

Якщо вплив дуже сильний, то один ритуал зняття не допоможе. Необхідно провести його кілька разів. У сукупності з очищенням людини, необхідно освятити будинок і повісити в ньому захисні амулети і лики святих, які стануть відганяти напасти.

Метод зняття впливу за допомогою воску

Для даного ритуалу знадобляться воскові церковні світочі, ложка і посудину з водою. Один світоч підпалюють і починають читати молитву. В ложку складають віск другого світоча і тримаючи ложку в руці над вогнем, говорять слова:

«Допоможи і збережи, Господи, мою душу грішну від кайданів чаклунських звільни. Перед твоєю силою схиляюся, молю про пощаду. Вижени з тіла і душі чорні тіні. Нехай нечистий відступить, душі моєї йому не дістати».

Вимовляючи останнє слово, слід вилити у воду весь розтоплений віск.

Фігурки, які вийдуть на дні, можуть розповісти, хто і з якою метою створює вам неприємності:

Дійство повторять мінімум три рази. Віск необхідно кожен раз викидати, тільки подалі від будинку. Багато езотерики стверджують, що триденний курс очищення необхідно повторити ще через місяць.

Заключна частина

Людське життя складається з безлічі хитросплетінь, які включають в себе хороші і погані моменти. Але, в деяких випадках низка поганих подій просто бентежить. І начебто здається, що гірше вже нікуди, але неприємності сиплються немов з рогу достатку. Тоді люди мимоволі задаються питанням, як самостійно могти визначити наявність порчі на собі і близьких.

Такі думки відвідують людей тільки після певних симптомів, характерних негативного впливу. Серед них погіршення стану здоров’я, при чому, в лікарні аналізи всі в нормі, порушення сну, кошмари, неприємності у всіх сферах життєдіяльності. Діагностувати порчі можна безліччю різних методів.

Після діагностування необхідно провести обряд очищення від скверни, яка поселилася в людині. При чому, якщо вроки може пройти самостійно, після деякого часу, то порчі наводиться цілеспрямовано, і тому її необхідно обов’язково зняти. Найголовніший симптом, за яким можна визначити у людини порчі це, коли він може себе подолати, щоб увійти в храм Божий.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: