Небезпека сімейного прокляття

Звичайно, кожен розуміє, що таке прокляття. Таке можуть зробити не тільки досвідчені маги, але і звичайні люди, які вимовляють злісні слова і негативні побажання. Такі речі бувають спрямовані на одну конкретну людину, а часом і всього роду. Найчастіше, воно передається по чоловічій або жіночій лінії з покоління в покоління. Сімейне прокляття може тривати до тих пір, поки хтось не втрутиться і не зупинить. А для цього потрібно знати, що і як робити щоб прокляття роду зникло.

Зміст:

Небезпека сімейного прокляття

Сімейне прокляття

Коротка інформація

В основному, родове прокляття виникає в результаті серйозного проступку 1 з членів сім’ї. Замовляють магічний ритуал, але покарання може наздогнати не одне покоління, а не тільки винного. Цікаво, що дія настає в деяких випадках аж через десятки, а то і сотні років, але часом і відразу. Ціла сім’я стає жертвою чужої образи, коли починають хворіти або навіть вмирати жінки або чоловіка. Не завжди вдається зрозуміти причини вимирання, але, якщо за рік не вмирає одна жінка і не один чоловік, а багато хто і не від нещасних випадків або хвороб, це серйозний привід насторожитися.

Чому погано надходить один чоловік, а в результаті страждає стільки його родичів? Вважається, що рід покладає на себе відповідальність за його злочини. І коли загальна карма роду переповнюється різними поганими вчинками, тоді і запускається механізм повного знищення.

Як розпізнати

Відразу помітити ознаки нависає небезпеки здатні тільки екстрасенси, але з часом з’являються очевидні ознаки:

Якщо ви помітили щось подібне, то відразу треба бити на сполох і шукати шляхи вирішення проблеми. Як би дивно не звучало, але сильне сімейне прокляття здатна навести мати на свого малюка. Від такого не допоможуть звичайні молитви, тільки спеціальні ритуали «соборування» три роки поспіль дають шанс, що дитина (син або дочка) залишиться жити. Крім того, потрібно регулярно відвідувати церкву.

Подбайте про те, щоб замовити молебень за померлих родичів і напишіть для цього список імен і постарайтеся вписати всіх, кого пам’ятаєте. Ще поставте свічки за упокій кожного з них. При цьому, запалюючи по одній свічці, подумки кожну адресуйте комусь і яка з них затріщить, той накликав на всіх біду.

Але, якщо всі вони нормально горять, то нещастя накликав ще живий ваш родич. Потрібно почекати, поки всі свічки повністю не згорять, але є ще один нюанс – ще одну свічку потрібно поставити у Миколи Чудотворця. Просіть у нього звільнення від напасті і неодмінно згадайте ім’я того, хто став причиною прокляття. Не зайвим буде замовити молебень на цілий рік.

По чоловічій лінії також передаються сильні прокльони, які якщо не зняти, просто призведуть до знищення всіх чоловіків роду. Раніше таке використовували для розправи з впливовими родинами, але і в наші дні, спеціально, а часом і мимоволі, спровокувати біду цілком реально. Головне, швидко розпізнати і негайно діяти.

Що робити

В першу чергу, визнати факт, а потім пробувати самостійно його нейтралізувати. Впоратися допоможе позитивний настрій і віра в результат. Але, самому вдасться впоратися тільки з тим, що було зроблено навмисно і без залучення фахівців. Але, давні і сильні прокляття перемогти можна тільки з допомогою екстрасенса або чаклуна.

А тепер про те, як спробувати врятувати життя рідним і повернути душевний спокій? Нижче ми розглянемо декілька основних обрядів.

 • Райське яблуко. вам знадобиться сімейне фото. Покладіть його на один тиждень у Біблію, а після дістаньте і, при запаленій свічці, читайте молитву за зцілення, а потім повторіть три рази: «Я молю, Ісусе, Прости і рабів (імена) благослови! Від наклепів збережи від ворогів нас захисти! Амінь!». Після цього вирушайте до церкви і поставте свічки за здоров’я всіх своїх. Після повернення спечіть яблучний пиріг і коли готуєте, повторюйте слова: «Яблуками прокляття знімаю і рідних всіх пригощаю!». Після цього нагодуйте цим ласощами всіх домашніх.
 • Звільнення від прокляття роду через віск. Відвідайте храм і придбайте свічки, а здачу пожертвування бідним. Сходіть в душ і очистіться від негативу, а після цього обійдіть будинок із запаленою свічкою, при цьому промовляючи молитву. Потім розтопіть віск повністю над металевою ємністю з водою, читаючи «Отче Наш». Тепер вимовляєте: «Я (ім’я) у Господа прошу і сина, і у матері Марії звільнити від прокляття рід і (ім’я винуватця). Амінь!». Коли выльете віск, скажіть: «Як вода навесні ллється, піднімаючи бруд з дна, так родина моя врятується від смутку шкоди! З Богом я, не з сатаною, вірю в будинок прийде спокій! Амінь!». Важливо закопати застиглий віск разом з посудиною і водою далеко від людей. Вимийте руки, а на наступний день відвідайте церкву і замовте заздравний сорокоуст.
 • Підіб’ємо підсумки

  Крім запропонованих вище, є ще не один гарний ритуал, який зможе допомогти, але почніть з цих і, хто знає, можливо, проблему вдасться вирішити. А якщо ні, то в мережі є досить відео інструкцій щодо позбавлення від подібних напастей. Їх легко можна знайти і дивитися онлайн і тоді ваша родина ваш чоловік будуть мати захист.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: