Небезпека порчі на свічку

Порча на свічку вважається досить поширеним явищем, яке може принести людині досить сильний шкоди. Після порчі в сім’ї можуть початися серйозні суперечки, а людина відчує себе апатичним, втомленим. Про те, як відбувається ритуал на свічку, а також про те, які чорні наслідки можуть чекати після процедури, можна дізнатися нижче.

Зміст:

Небезпека порчі на свічку

Порча на свічку

Наведення порчі на церковну свічку

Свічка, куплена в церкві, є не тільки засобом позбавлення від порчі, але і є атрибутом, здатним призвести до негативних змін у житті людини. Слід пам’ятати, що, скориставшись свічок для прочитання чаклунського закляття, людина прирече себе на нескінченні чорні страждання але можна також захист зробити свічкою від будь порчі.

Для здійснення ритуалу необхідно прийти до церкви в момент проведення служби та поставити свічку за упокій ще живого і здорового людини. Далі – чаклун повинен пильно вдивитися в полум’я, максимально зосередившись на проголошенні заговори:

«Скільки полум’я свічки буде горіти, стільки триватимуть біди раби (ім’я). Нехай тіло її/його изломит, а всю душу витрясе. Свічку я гашу, зло наводжу. Хай буде так, як сказано».

Заключним етапом вважається перевертання свічки і подальша установка на початкове місце.

Існують і більш небезпечні варіанти порчі на свічку, під час яких людина повинен витягнути свічки, поставлені за здравіє живого, згасити і розламати їх на кілька частин. Крім цього, можуть проводитися маніпуляції, після яких свічку кладуть в труну і моляться за упокій. Руйнівною і згубною вважається порчі на чорну свічку, з допомогою якої можна позбавити людину щастя, багатства, любові та здоров’я. Подібні ритуали проводяться тільки сильними магами, адже позбавлення від порчі згодом буде практично неможливо. Для захисту від впливу чорних сил можна носити священний хрест і щодня молитися. Ще захист можна зробити церковної свічкою від порчі.

Наведення порчі на похоронну свічку

Порча на свічки, що залишилися від покійного, є однією з найбільш сильною і небезпечною. Важливо стежити за тим, щоб після догорання свічок її недогарки не пропали. Якщо згоріла свічка потрапить в руки чорного мага, то є ймовірність того, що уникнути наслідків не вийде, плюс до всього такий вид порчі буде володіти потужною і руйнівною силою.

Використовуючи свічку, поставлену в ім’я померлої людини, можна самому принести смерть живого. Тому після догорання полум’я потрібно відправитися у віддалене від будинки і закопати залишилися фрагменти, щоб убезпечити себе від впливу чорної магії.

Можна скористатися свічкою проти порчі?

Від деяких різновидів порчі також може допомогти позбутися свічка. Для того, щоб ритуал був максимально ефективним, потрібно відправитися в храм і придбати там 3 воскові свічки. Опинившись вдома, дочекайтеся заходу сонця. Після – потрібно ставити запалені свічки біля ліжка і закрити очі.

Зосередьтеся на ваше прохання і прочитайте вголос «Отче наш», і такі слова щоб захистити себе свічкою від сильної порчі:

«Взиваю я до допомоги Господньої, так зневажаю ворогів чорних. Як полум’я з димом зникає, так мене сила Божественна вражає. Як тане віск від свічки, так всякий, хто злий умисел має, гине. Господи, прошу тебе милосердну допомогу моїй душі надати, та від хвороб одержимих позбавити. Один я крокую по землі, та нічого в світі не розумію. Взиваю до допомоги святих і ангелів, Чудотворця та Цариці Небесної. Прошу раба Божого (ім’я) зцілити та захистити від порчі».

Дочекайтеся спокою в душі і акуратно погасіть свічку. Повторювати ритуал свічкою від сильної порчі потрібно 3 дні поспіль. У разі, якщо налагодити справи не вийшло, то необхідно зібрати всі недогарки і закопати їх в землю, як можна глибше. Перед проведенням обряду потрібно протягом дня пити тільки воду і не заводити ніяких образ. Пам’ятайте, що фізичне очищення починається з духовного заспокоєння.

Доречним для даного заговору буде і відливання свічки. Досить розплавити віск на вогні, поставити миску з водою на фотографію людини, обраного для ритуалу, і дочекатися моменту, коли можна відлити віск у воду. Поки буде відбуватися плавлення, повторюйте вибрані слова або читайте будь-яку молитву Господу. Після – потрібно акуратно злити віск у миску з водою і дочекатися повного засихання. На наступний день шматок воску повинен виявитися глибоко під землею так можна позбутися свічкою від порчі.

Усунути пристріт з допомогою свічки

Лікування від порчі з допомогою свічки може проводитися виключно хрещеним християнином. Ритуал підходить для лікування нескладної порчі, від порчі і для очищення від негативної енергії. Прокинувшись рано вранці (можна пити тільки воду), необхідно відправитися в найближчу церкву і придбати там свічку. Взявши її правою рукою, почніть малювати хрест біля себе запаленим полум’ям. Виконуючи ці нескладні рухи, читайте молитву «Отче наш». У разі, коли:

Щоб допомогти самому собі позбутися від напасті і чужого чорного впливу, при малюванні полум’ям хрестів зачитуєте такі слова не менше семи разів:

«Чорні сили, сили погані мене покидають, а здоров’я і счастие себе, нарешті, проявляють. Самому собі я допомагаю, злих духів виганяю».

Вистачить і кількох днів, щоб відчути неймовірне полегшення. Ефект буде більш явним, якщо замовити молебень за здоров’я. Також у період одужання можна ставити свічки за рідних і близьких.

У чому безсила церковна свічка?

Вважається, що є перелік порч, на які не зможе подіяти полум’я церковної свічки. В таких випадках, буде доречним звернення до більш досвідченим фахівцям:

Необхідно брати до уваги той факт, що сила церковної свічки поширюється на більш легкі форми порчі і наговору. Будь церковний атрибут буде найсильнішим джерелом енергії. Свічка, в даному разі не є винятком. Від того, з якими намірами ви будете її використовувати, кому присвятіть свої благання, залежить остаточний результат.

Свічку використовують як чорні, так і білі маги. І в обох варіантах уникнути її впливу не вийде. Тому, перш ніж піддавати себе ризику, подумайте: а чи варто воно того? Вчасно відмовившись від чорних намірів, можна врятувати себе від негативних наслідків. З усього вищесказаного напрошується висновок, що скористатися свічкою від сильної порчі – правильний і ефективний метод, тобто від порчі допоможе свічка.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: