Принцип заговору на воду від порчі

Порча і пристріт можна зняти наговоренной водою. Таке негативне вплив може надати будь-яка людина, навіть не використовуючи спеціально магічних обрядом. Вся справа в тому, що будь-які негативні думки або слова, які були сказані при сильному емоційному підйомі, можуть нашкодити іншій людині. Часто роблять заговір води від порчі. Ця свята вода від важкої порчі використовується для пиття, вмивання і обробки приміщень з метою усунути негатив або для профілактики.

Зміст:

Принцип заговору на воду від порчі

Вода від порчі

Темний негатив

Чорну злобу завжди тільки наводять. Сама з нізвідки вона не з’являється не заходить у будинок. По суті це недуга, викликаний заздрістю вашого щастя, та ще й підкріплений злими словами. Порча завжди викликає фізичну або душевну хворобу. Часто люди, на яких негатив відчувають себе пригніченими, у них починаються панічні атаки. Псування, як хробак гризе тіло і душу.

Необхідно знати, яким чином наводять порчу, щоб розуміти, як зняти її з себе і близьких. Навести її можна різними способами, за допомогою різних атрибутів:

Методів наслати порча на людину багато, тому запримітивши низку дивних подій свого життя, варто задуматися, адже цілком можливо недоброзичливець постійно крутиться поруч з вами. Головне недугу вчасно помітити, тоді зняти негатив буде зовсім не складно. Також існує кілька методів визначити наявність негативу.

Різновиди впливів

Найбезпечніший негатив – це пристріт. Коли говорять, що у людини поганий очей або злий язик, це треба так розуміти в буквальному сенсі. Такі люди здатні накопичувати в собі дуже багато негативу і прямо марнувати його навколо себе. З ними неможливо нормально говорити, вони є енергетичними вампірами, поглинають вашу енергію, а в обмін залишають порожнечу і чорну прірву негативу.

Від такого впливу може захистити звичайна англійська булавка, прикріплена на виворітну сторону одягу. Якщо ж ви перебуваєте під впливом порчі, можна прочитати захисний заговір, який допоможе розставити все на місця. Порчу наводять на:

Наслідки від такого сильного негативу можуть бути просто жахливими. На здоров’я наводять найчастіше з помсти. Людина починає дуже сильно боліти, при чому, абсолютно здорова людина починає танути немов свічка або навпаки страждає від ожиріння. Спеціальний заговір чи молитва здатні зняти негативний вплив.

Самим сильним і страшним методом впливу вважається, коли пороблено на смерть. В першу чергу проведення цього ритуалу є найбільшим гріхом. Зняття такого наговору може провести тільки досвідчений маг, при чому, не за один раз. На бідність роблять зазвичай людям більш успішним, діловим партнерам або знайомим. Даний негатив зачіпає суто фінансовий аспект і зняття його досить просто.

Методів створити проблеми в житті інших людей існує величезна безліч. Кожен негатив, в залежності від використовуваної атрибутики, цілей буде зніматися по-різному. Одним з універсальних методів захисту є вода. Щоб захистити себе і близьких необхідно навчитися правильно читати на воду заговір.

Як правильно заговорити рідина для захисту?

Наговір на чисту воду – поширений метод чиста магія. Багато хто недооцінюють лікувальні і магічні властивості води і дуже даремно. Рідина має властивість запам’ятовувати інформацію, подібно до дзеркала. Щоб працювати зі стихією дуже важливо перебувати в спокійному настрої і вміти відмовитися від усього і прогнати всі думки з голови, щоб сконцентруватися на злитті енергетики води зі своєї.

Для ритуалів необхідно використовувати тільки чисту джерельну воду, якщо ж немає можливості її дістати, то можна взяти з-під крана, але доведеться відстоювати її цілий тиждень. Заговір, який ви збираєтеся використовувати повинен бути зрозумілим і легко запам’ятовується. Текст необхідно знати напам’ять і дивлячись на воду проговорювати його.

Читати слова потрібно тихо, пошепки, поступово переходячи на шепіт. Все повинно виглядати так, ніби тільки для води призначений секрет, який ви їй розповідаєте. За допомогою такого спілкування встановлюється тісний енергетична зв’язок між водною стихією і вами.

У проведенні таких дій самим важливим моментом є дотримання таємниці. Нікому не можна говорити, що ви збираєтеся робити, і також ніхто не повинен бачити вас під час проведення ритуалу. Важливо щиро вірити в силу води і тоді вона зробить все, чого ви в неї попросіть.

Найпростіші методи зняття негативу

Найпростішим способом зміцнити своє біополе або зняти негатив, якщо вас наврочили є тепла ванна з додаванням солі. Це може бути морська або звичайна поварена сіль. Перебувати в купелі слід не менше 15 хвилин, потім потрібно гарненько змити з себе залишки солі.

Якщо була проведена діагностика і ви повністю впевнені, що вас наврочили, найкраще прочитати попередньо над ванною «Отче наш» і додати окрім солі ще і святої води. Дана маніпуляція дозволяє повністю відновити енергетичний баланс і почистити карму від негативного впливу.

Коли наврочили дитини можна провести умивання святою водою через дверну ручку. Дверна ручка повинна бути скобковой. Береться свята вода ллється через ручку в долоню так, щоб рідина не торкнулася металу. Цією водою вмивають личко малюка і втирають його своїм подолом зі словами:

«Чим породила, тим і вилікувала».

Очищення

Для очищення душі й тіла від скверни часто користуються допомогою хрещенської води. Це рідина, яку заготовляють на Хрещення. Перед вживанням і умиванням необхідно згадати будь-які молитовні слова вимовити їх.

Щоб очищення допомогло необхідно не просто поливатися водою, а щиро вірити в Бога. Якщо ви сумніваєтеся можна навіть не починати обряд очищення. Умиваючись можна звертатися до Святої Матрони, саме вона допомагає в найважчі моменти і оберігає від усіх недуг.

Виливання

Виливок порчі досить поширений ритуал серед знахарів і цілителів. Для проведення ріала необхідно:

Перед тим, як почати лікування слід прочитати молитву:

«Господи, зроби милість, допоможи мені (ім’я) дізнатися кому я так насолив(а), що на мене порчу (назва порчі) навели».

Після цього три рази слід прочитати «Отче наш» і стільки ж разів «Недільну молитву» і сказати Амінь.

Посудину з водою тримають над головою зіпсованого і обережно виливають у нього віск. Процедура змиву проводиться кілька разів з невеликими перервами. Весь цей час читають захисний заговір. Після проведення процедури виконавець віддає наказ:

«Вогнем очистить, водою змиє, пуд солі з’їсти і виповзе, як черв’як з (ім’я) зачароване скалка».

Захисні заклинання

Заговір від порчі на воду проводиться елементарно. Підпаліть сірник і киньте її в склянку з водою, коли полум’я дійде до пальців. Скажіть слова:

«Вогонь може очистити, вода може змити. Пристріт тепер мені більше не носити. Нехай повертається звідки прийшов, хочу, щоб він справжнього господаря свого знайшов».

Потім слід підпалити церковний світоч, і коли він почне плавитися, капнути кілька крапель воску у воду. Зберігати воду необхідно протягом трьох днів, а потім вилити її під дерево.

За допомогою захисного заговору на воду людина може зміцнити своє біополе і почистити свою карму. Якщо проводити такі заходи в профілактичних цілях, то ніхто не зможе вас наврочити. Аналогічний обряд можна проводити для близької людини.

Як заговорити рідина для захисту від сильного негативу?

Зняття порчі водою проводиться в денний час. Для цього на підвіконня ставлять склянку з водою і кажуть:

«Сонечко на тебе світить променисте, так і люди навколо мене тільки з чистими душами і помислами. А для кого чорна магія рідна сестра, тому нехай все з торицей повернутися».

Після цього необхідно осушити склянку щоб він був чистий.

Властивості води не безмежні, однак, якщо ви щиро вірите, все обов’язково вийде. Важливо пам’ятати, що всі думки матеріалізуються. Чим більше у вас буде позитиву, тим швидше він передасться воді і оточуючим.

Як зняти сильний негатив?

Найсильнішою порчі вважається та, що зроблена на смерть. Позбутися від такого впливу в домашніх умовах досить складно. Однак, священна віра в Бога здатна зробити неможливе. Протягом сорока днів, не пропустивши жодного, перед сном вам необхідно читати «Отче наш».

Також можна провести ритуал зі святою водою. На воду читають заговір і дають її пити і омивають порченного людини. Заговір:

«Святою водою, Божої окроплю, напою, тіло і душу очищу. Нехай, як вода змиває і руйнує навіть камені на своєму шляху, так нехай змиється вся хвороба і смерть відійде від раба Божого (ім’я)».

Як зняти найстрашніше вплив?

Сама страшна порча, яку можуть навести недобрі люди – це підлити біля порогу вашого будинку мертвої води. Що це таке? Мертва вода – це рідина, якою змивали небіжчика. Такий вплив дуже складно зняти. У людини починаються проблеми з нижньою частиною тіла від ступень до пояса.

Прибрати такий вплив самостійно складно, але, якщо щиро вірити в свої сили, можливо. Знімати порчу починають у перший день повного місяця. Для проведення знадобиться білосніжну білизну, в якому не повинно бути чорних ниток або точок. Перед собою необхідно встановити дві миски в одній тепла, в іншій – холодна. Зачерпуючи рідина по черзі з кожної судини, її потрібно кидати собі в обличчя.

У цей момент вам може прийти бачення, не варто боятися, потрібно прочитати слова:

«За допомогою води прийшло, тим же шляхом і піде, з землі вийшло – в землю і повернеться. Будинок мій покине. Хто навів, той сам пожинати свої плоди стане, а від мене порчі відстане».

Всю процедуру потрібно повторювати протягом семи днів. У цей період ти можеш побачити обличчя того, хто навів порчу. Протягом усього цього часу не можна виносити з свого житла сіль, хліб і воду. На восьмий день обов’язково відвідайте храм і поставте світоч того, хто зробив недобре і попросіть про його спасіння. Сходіть на цвинтар і поставте там воду і хліб на занедбану могилу з таким ім’ям як ваше.

Висновок

Отже, порчі на святу воду дійсно існує. Щоб захистити себе і своїх рідних від лихого ока і порчі можна наговорювати захисні заговір на воду і з її допомогою очищати приміщення і ауру. Її використовують для вмивання і пиття. Вода найкращий захисник і провідник. З її допомогою можна як захиститися, так і нашкодити. Не дарма, коли видався дуже важкий день, хочеться прийти і змити його з себе.

Щоб лікування водою допомогло потрібно не просто читати бездумно слова, а щиро вірити і концентрувати всі свої думки на воді, ніби зливаючись з нею в одне ціле і тоді Отець Небесний вам допоможе. Деякі зовсім не вірять в такі речі і вважають, що це повна нісенітниця. Але в мережі інтернет також багато відгуків від тих, кому лікування водою від порчі дійсно допомогло.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: