Як в домашніх умовах дізнатися, хто навів порчу?

Порча відноситься до розряду магічних впливів, які здатні повністю зруйнувати життя людини і його близьких. Якщо ви відчули на собі ознаки якого-небудь негативного впливу, перше, що вам необхідно зробити, це визначити винуватця всіх ваших нещасть. Адже, як відомо, «хто попереджений – той озброєний». Тому, для початку, розберемося, як дізнатися, хто навів порчу.

Зміст:

Як в домашніх умовах дізнатися, хто навів порчу?

Як дізнатися, хто навів порчу

Ознаки негативного впливу

Насамперед потрібно визначити саме поняття порчі, яку не варто плутати з пристрітом.

Порча – це цілеспрямоване магічний вплив на людину, метою якого є нанесення йому шкоди.

Вона завжди робиться навмисно, з упором на який-небудь певний «ділянка» життя людини. Це може бути любов, робота, здоров’я, відносини.

З пристрітом справа йде трохи інакше. Пристріт – це, найчастіше, вплив ненавмисне. Він може виникнути, якщо вам хтось заздрить або «в серцях» побажав зла. По силі дії вроки є впливом більш слабким і легше піддається «лікування». Псування, особливо, якщо вона наведена фахівцем, зняти набагато важче.

Існує кілька загальних симптомів наявності порчі на людину. Вони також можуть бути і показниками порчі. Це:

 • Різке погіршення здоров’я. У жертви раптово виявляється цілий «букет» захворювань, причини яких незрозумілі навіть лікарям.
 • Погіршення психологічного стану. Якщо на людину була наведена порча, то у нього можуть спостерігатися різкі перепади настрою від бурхливих веселощів до повного відчаю. Він схильний без приводу впадати в депресію і «заливатися сльозами». Щось подібне відбувається і з людиною, якого наврочили.
 • Ще одним показником наведення порчі є порушення сну. «Зіпсованого» людини часто переслідують кошмари. Вранці він прокинувся з відчуттям втоми і «розбитості».
 • Проблеми можуть торкнутися і особистого життя. Якщо у вас виникають сварки з коханою людиною і починаються чвари в сім’ї, то можливо на вас навели порчу.
 • В роботі та бізнесі настає «чорна смуга». Гроші просто «течуть крізь пальці».
 • «Зіпсований» людина веде себе неадекватно. Він може говорити одне, а робити зовсім інше.
 • Порча здатна кардинально змінити харчові звички людини. У нього може геть-чисто відсутній апетит або, навпаки, з’явиться непереборне бажання їсти все без розбору.
 • Способи визначення ворога

  У магії існує багато способів, за допомогою яких можна самостійно в домашніх умовах визначити, хто вам заздрить. За допомогою деяких з них цілком реально «зловити» наславшего порчі і «відіслати» її тому, хто чаклує. Ось основні напрямки цих методів:

 • Існують спеціальні обряди, за допомогою яких можна побачити людину, який навів порчу уві сні.
 • Деякі ритуали, що дозволяють визначити того, хто наклав прокляття, припускають звернення до чорної магії та вищих сил.
 • Розпізнати того, хто навів порчу можна, використовуючи енергетику, залишену їм під час накладання прокляття.
 • «Спіймати за руку» недоброзичливця, який вам нашкодив можна з допомогою спеціальних магічних атрибутів і заговорів.
 • Підклад

  Найпоширеніший спосіб наслати порчу – це зробити підклад. Людина, яка бажає вам зла, певним чином заговорює невеликий предмет і підкидає його до вас в будинок або під двері. Через цю річ у вашу сім’ю приходять нещастя й навіть смерть. Виявити підклад можна за допомогою воскової церковної свічки.

  Починати діагностику потрібно від вхідних дверей. Запаліть свічку і повільно обходьте кімнату за кімнатою, звертаючи увагу на ті ділянки, на яких свічка спалахує або потріскує. Ці місця обстежте з особливою ретельністю, шукаючи предмети, які не повинні там знаходитися. Закінчити свій обхід ви повинні біля вхідних дверей.

  Але, що ж робити, якщо підклад виявлений? В цьому випадку його потрібно обов’язково знищити за допомогою вогню. Ні в якому разі не беріть заговорену річ голими руками. Краще це робити через хустку або за допомогою якого-небудь предмета.

  Знищення підкладали вирішує лише частина проблеми, адже зробив вам «капость» один раз, може зробити її ще. Ось тут і виникає питання: «Як дізнатися «хто твій ворог», якщо у вас немає відео того, як людина підкладає вам заговорений предмет?». Є один простий спосіб, за допомогою якого ви зможете це зробити самостійно. Для цього залиште підклад там, де ви його знайшли.

  Сходіть в магазин і купіть сім нових однакових голок. Будинки затисніть їх в кулаці і, вкладаючи як можна більше енергії у свої бажання, закличте до себе на допомогу вищі сили. Потім застроміть голки одну за одною навколо виявленої речі, запитуючи кожну з них:

  «Хто це зробив? Хто мій ворог? Хто хоче мене вапна, хто наслав на моє життя напасті?».

  Потім насипте на заговорений предмет трохи Четвергової солі, яка нейтралізує негативний вплив. Після проведення обряду прийміть душ і почитайте молитви.

  Виявити людину, що насилає на вас прокляття, можна буде вже через кілька днів. Уважніше придивіться до оточуючих вас людям. Якщо хтось з них почав по відношенню до вас вести себе неадекватно – уникати, або навпаки напрошуватися в друзі – швидше за все саме він завдав вам шкоди. Припиніть з ним всяке спілкування і закрийте йому доступ у ваш будинок.

  Заговір на сон

  Дізнатися, хто завдав «удару в спину» допоможе заговір на сон. За допомогою цього досить простого способу цілком реально визначити зовнішність людини, який вам шкодить. Обряд проводять на ніч перед сном. Для початку вам потрібно розслабитися і сконцентруватися на своєму бажанні. Потім прочитайте наступний заговір на сон:

  «До сну відходжу, очі відкритими тримаю. Все бачу, все чую, все помічаю, Святого Самсона до себе закликаю. На прохання моєї мені не відмов, свою милість мені зроби. Молю тебе, Святий Самсон, яви мені вночі віщий сон. Образ мого ворога мені покажи, ім’я його мені вкажи. Амінь».

  Після начитки потрібно постаратися негайно заснути. Якщо ви все зробили правильно, то уві сні зможете побачити образ того, хто замишляє недобре проти вас. вам можуть показати якісь речі або підказки, пов’язані з цією людиною. У деяких випадках у сні можна навіть розгледіти риси обличчя недоброзичливця. Вранці проаналізуйте свій сон і зробіть висновки.

  Ритуал з воском

  Дізнатися, хто вас проклинає можна, використовуючи свічковий віск. Для обряду виливання воску вам потрібно буде підготувати невелику глибоку тарілку з глини, джерельну воду і шматок натурального воску. Налийте Воду в посудину, а віск розтопіть на водяній бані. Потім потихеньку лейте розтоплений віск у воду, примовляючи:

  «Віск у воду ллю, образ ворога свого виливаю. Тобі від мене не втекти, не сховатися. Наказую тобі мені у воску з’явитися».

  Після того, як віск вилитий у воду, «дивіться в обидва». У утворилася фігурі має міститися вказівку на вашого ворога. Це можуть бути риси його особи або предмети, пов’язані з ним. Включіть логіку і уяву і ви обов’язково дізнаєтеся, хто наводить на вас порчу. Далі ви можете діяти на свій розсуд, застосовуючи методи, що дозволяють зняти порчу і повернути її назад недоброжелателю.

  Обряд з яйцем

  Визначити наявність порчі допоможе куряче яйце. До речі, з його допомогою також і знімають різні негативні впливи. Для проведення діагностики на яйці вам знадобиться склянка, церковна свічка і джерельна або освячена в церкві вода. Що ж стосується самого головного інгредієнта, то яйце має бути свіжим.

  Для проведення ритуалу вам не обійтися без помічника. Попросіть про це чоловіка або когось із членів сім’ї. Після заходу сонця запаліть свічку і поставте її на стіл. Потім налийте воду в склянку і дайте в руки диагностируемому людині. Далі візьміть в руки яйце і выкатывайте їм, починаючи від верхівки, кожен сантиметр тіла людини.

  По закінченню викочування яйце слід акуратно розбити в склянку з водою. Якщо на білку ви бачите багато бульбашок або білих стовпчиків – на вас навели порчу. Те ж саме означають і чорні вкраплення на жовтку, а також помутніння води або «зварений» вид яйця. В цьому випадку потрібно негайно починати роботу, спрямовану на зняття негативного впливу.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: