Як використовуючи віск позбутися від порчі?

Спрямована негативна енергія руйнує людину на фізичному та ментальному рівні. Сучасні люди не звертають увагу на часті проблеми, тому зла програма продовжує безкарно знищувати тіло і душу. Як допомагає виливання воском? У нашому огляді розберемо особливості магічного обряду.

Зміст:

Як використовуючи віск позбутися від порчі?

Виливок порчі воском

Ознаки проблеми

У житті людини біла смуга завжди чергується з темною. Але якщо існування перетворилося в потік негативу, то варто серйозно задуматися. Причиною невдач може бути ритуал чорної магії.

Порча і пристріт мають ряд ознак.

 • Проблеми зі здоров’ям. Хвороби щільно входять в життя жертви. Навіть звичайна подряпина може супроводжуватися масою ускладнень. З’являється хронічна втома.
 • Порушення сну. Регулярні кошмари, які змінює безсоння.
 • Очікування неприємностей. Постійне відчуття наближається жаху або катастрофи.
 • Сторонні запахи. Аромати несподівано з’являються там, де не повинні бути. При цьому оточуючі їх не відчувають.
 • Зміна настрою. Глибокий депресивний стан різко змінюється дикої істерикою, агресією.
 • Фінансові проблеми. Перехід від звичайного безгрошів’я до злиднів, який супроводжується втратою роботи, бізнесу.
 • Вплив на флору і фауну в будинку. При правильному догляді постійно рослини засихають. Вихованці нервують, хворіють, тікають. Можуть відзначатися спроби нападу на господаря-жертву.
 • Знаходження незрозумілих предметів. В оселі чи на робочому місці виявляють підклади (голки, ляльки, попіл тощо).
 • Основними причинами магічних обрядів є заздрість і образа. Деякі люди не виносять успіху колег чи сусідів, тому використовують темні ритуали для шкідництва. Невдачі на любовному фронті теж супроводжуються наведенням чаклунства на супротивника.

  Особливості лікування

  Зняття порчі воском – це древня методика, відома з дохристиянських часів. Наші предки використовували відливання негативу з чакр. Православні цілителі удосконалили способи і тепер ми маємо потужний лікувальний комплекс від чорної магії.

  Перед обрядом обов’язково проводили очисні процедури. Виконавець кілька днів поспіль наповнює свою душу позитивною енергією. У цей період можна читати молитви «Отче наш» або ангелу-охоронцю. Важливо повністю підготуватися до складних дій.

  Правила і методика лікування порчі воском вимагає застосування свіжого натурального продукту. Якщо речовина вже використовували в інших ритуалах, тоді воно не підходить. Після завершення циклу обрядів, «ліки» викидають.

  Для таїнства готують 200 г воску і свіжу, холодну воду з криниці. Де взяти речовина? Відповідний елемент краще всього придбати у самому пасічників. Такий інгредієнт дає дізнатися навіть найбільш замасковані прокляття.

  Поки набирають рідину, подумки тричі читають будь-яку відому молитву. Після чого осіняють хресним знаменням. Деякі цілителі рекомендують на ніч занурити в ємність срібний предмет. Через кілька годин волога набуває магічні властивості.

  Найбільш підходящий час для обряду – до чи після заходу сонця. Для дій необхідно багато енергії, а цей період характеризується максимальною концентрацією сили. Зняття порчі воском для жінок проводять по непарних днях, а для чоловіків – по парних. Не можна чаклувати по неділях і великим християнським святам.

  Воду виливають в тазик, а натуральне речовина розтоплюють над вогнем в металевій ємності, але не доводять до кипіння. Під час дії читають молитву «Отче наш». Кухлик ставлять на фото або тримають над головою пацієнта. Тонкою цівкою перекидають «препарат» у рідину. Розшифровка здійснюється за існуючою фігур.

  Значення знаків

  Якщо в домашніх умовах виливання проводиться правильно, то можна без зусиль визначити прихований зміст символів. Уважно оглядають застигле речовина з усіх боків. Величезне значення мають будь-які відгалуження і горбки.

  Фігурка тварини (собака, кінь) завжди означає те, що є ознаки «сімейного» прокляття. Найчастіше така порчі робиться на постійні сварки і провали всіх перспектив. Наявність образу півня штовхає жертву до зрад, а птах символізує невдачі у починаннях. Змія найчастіше вказує на ворога з близьких людей.

  Шишки неправильної форми на поверхні воску говорять про пекучої ненависті до пацієнта. Кульки ж є ознакою порчі. Символом сильної порчі будуть стовпчики або рівні ножі. І чим довше «огорожа», тим небезпечніше ритуал. Часті невеликі смужки по речовині натякають про переляк.

  Якщо віск вилився в кільце, то це закляття на роботу. Дій, що означають хвороби, найчастіше проявляються у вигляді контурів елементів організму (серце, очі, голова). До речі, зображення статевих органів виходять після привороту. Будь-які темні точки і вкраплення позначають ритуал, спрямований на красу.

  Дерево або відходять гілочки говорять про важку, руйнівною порчі. Будь-яка фігура завершується петелькою? Це прокляття було наведено на людини ще в утробі матері або перейшло від неї у спадок. Іноді під час обряду з’являються цифри або букви. Якщо розшифрувати позначення, то такі символи можуть назвати дату наведення, ініціали виконавця.

  Якщо не виходить самому визначити результати, тоді ваш ворог намагається приховати сенс шкідництва. Такою енергією володіють професійні чаклуни, тому дізнатися трактування знаків і вирішити, як виглядає образ, можуть допомогти люди з такою ж силою. Будь рваний край і куточки по поверхні дозволяють зробити висновок, що на людину є негативне втручання.

  Зняти з дому

  При виявленні підкладали поруч з порогом або всередині житла, необхідно негайно вилити порча на віск. Чаклунство роблять на всіх мешканців приміщення, тому знаходиться там небезпечно для життя і здоров’я. Ритуал можна проводити самостійно.

  Зняти руйнівну енергію допоможе простий обряд. Вранці на ринку набувають велике яблуко без черв’яків. Цілителі радять не торгуватися з продавцем і не забирати здачу. Плід розрізають навпіл і видаляють серцевину.

  Кожен куточок будинку обходять із запаленою церковної свічкою. Круговими рухами обводять дверні отвори і вікна. Після процедури залишився віск розтоплюють і заливають в серединку яблука. Обидві половини з’єднують п’ятьма голками. Протягом декількох секунд предмет тримають у руках, уявляючи, як все зло всмоктується в нього. Потім виносять на вулицю і викидають в безлюдному місці.

  Зняти з дитини

  Щоб зробити боляче людині, багато чаклуни наводять порча на дітей. Малюки до семи років не мають імунітету до магічних атак, що моментально проявляється у вигляді істерик чи хвороб. Як прибрати наслідки і не нашкодити?

  Існує древній ритуал, який рекомендований для виконання близькою кровною родичкою. Бабуся кладе дитину на ліжко або на поверхню столу. Над головою тримають миску з холодною водицею.

  Після триразового повторення молитви Великомученику Кіпріану, рідина починають вливати розтоплений віск. Важливо здійснювати всі дії акуратно і не розбризкати речовина. З допомогою рідкого інгредієнта відбувається очищення чакри, а негативна енергетика йде.

  За образом того, що вийшло, можна визначити, порчі це або пристріт. Форма фігурок показує вплив магії на тонкі матерії дітей проявляються симптоми хвороби і страхи. Символи, що означають ворога, допомагають виявити шкідника. Пам’ятайте про те, що ритуал вимагає величезної енергії від виконавця і пацієнта, тому за сеанс не можна здійснювати більше одного повторення.

  Зняти з себе

  Можна почистити чакру самому собі? Воскові методи не забороняють проводити дії самостійно, але обряд вимагає максимальної концентрації. Якщо ви впевнені у власних силах, тоді можна спробувати зняти легку порчу, пристріт. Напади переляку краще прибирати з помічником.

  Відливати негативну енергію з себе потрібно по фотографії. Рекомендуємо взяти свіже зображення в повний зріст, без сторонніх людей і тварин. Не полінуйтеся і перший сеанс присвятіть діагностиці. За цим образам проводять трактування. Пам’ятайте про те, що будь-які стовпчики, що прямують через воду до дна – це ознака небезпечного впливу на смерть. У такому випадку лікування довіряють професійному магу.

  На відміну від обрядів з людиною, ритуал з фото вимагаємо максимальної концентрації. Ємністю з розплавленим воском роблять кругові рухи за годинниковою стрілкою від голови і до ніг. Під час дій можна читати молитву святителю Кіпріану. Потім цівкою зливаєш речовина у воду.

  Про що варто пам’ятати

  Багато хто не вирішуються знімати пристріт або порчі з себе, рахуючи метод малоефективним. Оволодіти технікою нескладно, важливо правильно дотримуватися всі вимоги інструкції. Навчитися чищенні можна в будь-якому віці.

  Кожен виконавець перед ритуалом повинен зробити собі захист. Без амулета «симптоми» магії перейдуть від пацієнта до лікарів, тому в кімнаті повинні знаходитися освячені ікони та церковні свічки. Перед і після обряду вимовляються слова молитви.

  Віск можна використовувати повторно тільки по відношенню до тієї людини, з якого вже знімали порчу. Кількість відливів може бути одно 3, 9, 12 або 27 разам, у вкрай поодиноких випадках може знадобитися 40.

  Щоб захистити будинок, використаний віск не можна зберігати у приміщенні. Він концентрує В собі всю негативну інформацію, яка була в пристріт. Воду зливають поза житла. Потім проводять відновлення позитивної енергії в кімнаті.

  У відлитих фігурках не завжди вдається побачити те, що буває описано в розшифровці. Той, хто насилав порчі, може створити перешкоди на шляху трактування. Приклади того, що є в образах, не завжди збігаються з нашою уявою. Самостійне тестування радимо поєднати з професійною допомогою цілителів.

  Деякі пацієнти бояться захворіти після ритуалу з воском. Методика випробувана нашими предками протягом сотень років, тому не варто переживати про небезпеку. Єдине, що може статися, так це опіки від неакуратності. З допомогою виконавця вийти не тільки правильно провести обряд, але і визначити результати діагностики.

  Якщо хочете дізнатися, чи є на вас порча, то тоді краще виливати натуральним воском. Перевірена століттями технологія дозволить визначити наявність проблеми, а ще розкаже, що і скільки пороблено. Наші рекомендації допоможуть розшифрувати фігури і символи.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: