Небезпека порчі на відносини

Порча – це цілеспрямовані магічні дії, мета яких-зруйнувати ту чи іншу сферу життя людини. Буває так, що порчі робить не маг, а звичайна людина, чия злість, заздрість і образа мають дуже сильний вихід енергії, тобто бажання помститися може бути настільки велике, що необов’язково використовувати складні магічні обряди, а досить сильного слова і воно матеріалізується у світ.

Зміст:

Небезпека порчі на відносини

Порча на відносини

Природно, що таке вдається мало кому, але все-таки це більш ніж реально. Основний відсоток негативу, як порча на відносини, робиться магами. І не обов’язково, щоб кривдник був чаклуном.

Як наводять порчу?

Є люди, які мають порчильную енергетику, їм переходити дорогу дуже небезпечно. Зовні ніколи не відрізните людини з руйнівної енергетикою, але відчути на собі зможете. Причому такі порчі не будуть поступатися по силі, яку робив маг або чаклун. Пам’ятайте, що порчі діє, якщо на те є причини, тобто коли людина у когось, щось забрав, зруйнував сім’ю або образив, або вступив у конфлікт. Найчастіше, людина сам винен у тому, що на ній порча. Довго чекати розплати за свої вчинки йому не доводиться.

Порчу наводять тонко і непомітно. Щоб зробити обряд, потрібно роздобути фото людини, мати можливість подарувати йому подарунок. Роблять порчі через волосся, нігті, особисті речі. Пристріт може навести хто завгодно, як один, який давно заздрив твоєму успіху, так і колеги, які «стрибають» перед начальством і бачать в тобі конкурента.

Методи зняття

Методи наведення порчі різні: подкидывается заговорена голка або цвинтарна земля. Ні в якому разі не можна чіпати підклади руками. Якщо виявите у себе його будинку, вам потрібно очистити цей предмет вогнем. Тоді згорить негатив, закладений в нього. Очищений вогнем предмет, не торкаючись, викиньте. Повинна бути прочитана православна молитва і обрызганы кути будинку святою водою.

Найчастіше, наводиться порча на відносини. Причин може бути декілька: від банальної заздрості до образи на пару, у якої почалися стосунки. Найпростіший спосіб не накликати на себе біду – це захиститися від порчі спеціальними оберегами. Але, що робити, якщо порчі вже наведена?

Як зрозуміти, що наведена порча на взаємини?

Зрозуміти, що на вас порча не так вже й складно. Для початку, давайте розберемося, що таке порча на відносини. Це негативна установка, яка спрямована на погіршення або руйнування стосунків у парі. Якщо вам здається, що вашу родину наврочили, зверніть увагу на такі ознаки порчі на відносини:

Ще одна ознака того, що чоловіка перестріли – це зацікавленість у суперниці, яка ніколи не була в смаку вашого чоловіка. Це далеко не всі симптоми, але по перерахованим дізнаєтеся, наскільки все серйозно. Якщо у вас з чоловіком стався розлад, важливо провести аналіз досвіду стосунків зі своїм чоловіком, його типовим поведінкою. Потрібно визначити, з якого моменту у вас почалися розлади у відносинах і як часто скандали з’являються знову. Чим швидше визначте причину, тим легше зняти порчу. Коли зробили все необхідне, приступайте до дії.

Сидіти, склавши руки – не варіант

Є багато способів зруйнувати сімейні узи і відвести чоловіка. Але, методи виконання завжди незмінні: спочатку на такі відносини роблять порчі, роззсорки, відворот, і приворот до себе. Можуть додавати різні оморочки на чоловіка. Це особливі обряди, коли всі аргументи, способи достукатися вами до нього не будуть працювати, так як чоловік буде, наче пеленою на очах. Якщо біди уникнути не вдалося і все ж стався розрив, не панікуйте – ще не все втрачено.

Якщо хочете повернути собі кохану і захиститися від суперниці, важливо дізнатися, хто вона така, місце її проживання, роздобути її фото. Обов’язково потрібно стежити за станом чоловіка, щоб не почався період насадження йому волі суперниці. Робиться це коли людина максимально розслаблений, тобто поступово підливається менструальна кров або вода з певним наговором в алкоголь. Звичайно, можуть бути й інші речовини. Якщо коханий почав випивати, і йому це не властиво, то вже буде складніше зняти порчу. Також обряди проводяться на їжу. Тобто, якщо він приходить додому ситий, на вас не звертає уваги, і у вас починаються скандали, потім він відразу лягає спати в іншій кімнаті, і все це відбувається з завидною періодичністю, то пора вжити заходів.

У таких ситуаціях необхідно робити воскові виливки негативу. Робиться це просто, але новачкові домогтися результатів буде трохи складно, але, якщо вирішили боротися, то не потрібно опускати руки, навіть, якщо ніколи не знімали порчі, варто пробувати.

Виливок за допомогою воску – дієвий спосіб

Вам знадобиться: бджолиний віск, бажано брати 300-400 грам, ваше спільне фото з коханим або загальну річ. Растапливаете віск на водяній бані, кладете фото або річ на стіл, зверху ставите прозору ємність з водою. Після того, як віск розплавиться, налити його в цю ємність. Поки ллєте віск, читаєте заговір над водою:

«Валентна зона мені на допомогу. Як цей віск плавиться, нехай і відносини з розлучницею розтануть. Бути нам з коханим (ім’я) завжди разом».

Читати потрібно три рази.

Фігурка у вас твердне, дістаєте її з ємності. Далі повторюєте заговір ще два рази. Разом з відливанням у вас має вийти три фігурки, тобто на кожну фігурку читаєте заговір три рази. Разом виходить три фігурки і дев’ять разів читаєте заговір. Коли фігурки застигнуть, їх потрібно переплавити таким же заговором, який використовували для самої виливки. Читаєте над плавким воском. Воду, в якій вироблялися фігурки, потрібно вилити в унітаз, так як вона ввібрала негативу не менше, ніж сам віск.

Коли виливаєте воду, треба сказати:

«Звідки зі злом прийшло, туди й пішло» – говорити це три рази.

Робити виливок потрібно сім днів. Спочатку і до кінця виливки ні в кого нічого не брати, з дому нічого не давати, навіть, якщо сусіди прийдуть до вас просити сіль.

Підіб’ємо підсумки

Спочатку ви не зрозумієте всі малюнки, які у вас з’являються на восковій литві, але пізніше навчитеся це робити. Далі робіть комплексно і почудив вогнем, роботу на гармонізацію відносин і захист. Справа це для новачків не легке, але скоро вашим стражданням прийде кінець, і ви побачите, що відносини відновлюються. Після проведених ритуалів вам доведеться заново побудувати відносини.

Якщо ви знайомі з рунічними формулами, то підберіть під себе руническую формулу на захист відносин, а також усунення суперниці. Не забувайте про близькість і робіть обряди на сексуальні бажання вашого партнера. Самостійно робити обряди важко і копітко, але результативно. Після зняття порчі помститися розлучниці вам не доведеться, так як наведення порчі мають наслідки. Всіх тонкощів магії не дізнаєшся без практики, але перші ознаки допоможуть зробити перший крок до своєї мрії.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: