Що робити, якщо дитину зурочили?

Діти завжди були однієї з найбільш незахищених верст населення, особливо беззахисними є новонароджені і грудні діти. Причому мова йде не тільки про фізичну уразливості, але і тому, що дитину можна легко наврочити. Важливо розуміти, що наврочити дитини може навіть родич, включаючи самих близьких, перехожі, сусіди і так далі, це може статися не спеціально, без проведення яких-небудь спеціальних магічних ритуалів.

Зміст:

Що робити, якщо дитину зурочили?

Наврочили дитини

Хто, як не батьки можуть захистити дитину? Що ж потрібно робити, якщо дитину зурочили, як можна захистити від порчі на дитину, що можна зробити, щоб цього не сталося, розберемося в цих питаннях більш докладно.

Як зрозуміти, що дитину зурочили

Часто тільки однієї материнської енергетики, особливо у вагітних, вистачає для того, щоб створити захисну ауру не тільки для себе, але і свою дитину. Але часто після пологів змучена жінка втрачає свої захисні властивості і малюка можуть наврочити. Тим більше, що нехрещені діти є відкритою чашею, яку можна наповнити або позитивною, або негативною енергетикою.

Важливо вчасно зрозуміти, що сталося і починати шукати протидію для порчі. Дізнаємося, які симптоми порчі є у дітей, як визначити, що дитині потрібна допомога.

Перший ознака порчі

У малюка може піднятися температура, причому вона може не знижуватися навіть під дією жарознижуючих засобів кілька днів. Природно, при пристріт не будуть проявлятися якісь ознаки застуди, не буде кашлю або червоного горла. При виклику лікаря, він може тільки розвести руками, так як розпізнати в такій ситуації діагноз не представляється можливим. Звичайно, лікар не може показати свою безпорадність, тому найчастіше в картці дитини з’являється запити ГРЗ або ГРВІ. Сказати по правді, таких випадків дуже багато.

Другий ознака

Малюк без кінця вередує, хоча для цього немає ніяких видимыхпричин, плач не може припинити навіть улюблена іграшка або ніжне заколисування на руках у матері. Крім цього, малюк стає нелюдимим, перестає цікавитися іграшками, його більше не радують мультфільми і навіть гри з хорошими друзями. Навіть батькам буває важко зрозуміти, що стало причиною такої зміни настрою. Якщо стан буде тільки погіршуватися з часом, це буде вказувати на те, що це був дійсно пристріт або на дитину навели порчу.

Третій ознака

Дитина часто лякається, боїться самих простих речей, не хоче залишатися одна в своїй кімнаті. Якщо раніше він засинав сам, то зараз спить тільки з включеним світлом. Справа в тому, що діти в ранньому віці можуть бачити і відчувати те, що не можуть дорослі, тобто його батьки — батько і мати. Якщо малюк не заспокоюється, не слухає умовлянням і пояснень, можна запідозрити наявність порчі у малюка.

Четвертий ознака порчі у дитини

Малюк перестає цікавитися всім тим, що раніше викликало захват. До істериці призводять цілком звичайні повсякденні процедури, наприклад, такі, як:

Магія не радить в даному випадку наполягати на даному кроці, бути може, причиною такої поведінки виступає магічний вплив, тобто пристріт. Ймовірно, те чи інше дію може бути пов’язано з людиною, яка його наврочив, говорив щось погане, або ж це місце асоціюється з переляком.

Що робити при порчі

Якщо ви запідозрили один або кілька таких ознак, потрібно неодмінно шукати варіанти лікування від порчі. Що можна зробити в першу чергу? Потрібно дати дитині попити святу воду, а ще краще, відлити особа такою водою, при цьому сказати слова молитви. Фахівці магії рекомендують відразу перевірити, чи висить на шиї хрестик, так як це самий сильний оберіг і амулет, який здатний захищати від поганого порчі.

Якщо в будинку досить святої води, можна додати у воду для купання, це також допоможе звільнити дитину від порчі. Потрібно періодично відливати малюка такою водою, щоб запобігти пристріт і порчі. Також треба читати для дитини слова молитви будинку, звернені до бога, запалити свічки, намагатися усіма способами показати доньці чи синові те, що він або вона знаходиться в безпеці.

Можна спробувати побороти пристріт за допомогою звичайного курячого яйця. Для цього знадобиться одне свіже яйце, бажано нещодавно зрубане або прямо з-під курочки. Треба взяти його в праву руку, катати по грудці і по лобі малюка, читаючи такі слова наговору, дивіться прямо в очі дитині:

«Котись, котись, ти, так выкатись. Нехай все погане піде з мого чада, та в тебе увійде. Хто сильним був, хай сильніше буде, боліти не буде, нехай здоров’я не убуде. Те, що боліло, хай виходить назавжди і перейде на того, хто зробив гидоту. Допоможи мені зберегти дитину».

Після того, як ви сказали всі слова, яйце потрібно ви відразу віднести на смітник, розташоване на вулиці. При цьому важливо не розбити його по дорозі, інакше ритуал доведеться виконувати ще раз заново, читаючи слова ще раз.

Як уберегтися від порчі

Як захистити дитину від порчі? Найкраще лікування хвороби – це профілактика, те ж саме стосується і порчі, адже це, в свою чергу, теж своєрідна хвороба, яку потрібно неодмінно лікувати. В першу чергу, потрібно докласти всі зусилля, щоб до моменту хрещення дитини бачили, як можна менше людей, зазвичай обряд проводиться на сороковий день після народження. Якщо ваше чадо надмірно хвалять, намагайтеся не загострювати на цьому увагу і перевести тему, свндя її нанівець.

Також не зайвим буде покласти в коляску малюка або дитяче ліжко невелике дзеркало, яке буде активно відбивати всі магічні атаки ззовні. Однак для того, щоб воно не втрачало своєї сили, потрібно періодично, раз на три-чотири дні, мити з милом і сіллю, оббризкуючи святою водою.

Часто вроки трапляється на вулиці, коли дитина контактує з багатьма людьми. З цієї причини, немовлят намагаються сховати за фіранкою з тюлі, а більш дорослим дітям строго суворо забороняють розмовляти з сторонніми людьми, брати у них з рук частування, піднімати чужі речі і брати їх без попиту.

Щоб тримати енергетику малюка чистою, потрібно періодично очищати місце, в якому живуть діти. Так, дитячу кімнату чистять за допомогою читання молитов і обдавания простору ароматом ефірних масел. Звичайно, робити цього не варто, якщо дитина страждає алергією. В якості профілактики можна давати доньці чи синові на ніч випити трохи свяченої води, навіть якщо хтось з чемьи юудет проти.

Обереги від порчі

Напевно, найвідоміший засіб від порчі, який використовували ще наші прабабусі, це звичайна шпилька. Зазвичай її приколюють на виворітну сторону одягу недалеко від того місця, де розташовується серце. Однак, розуміючи, що мова йде про дитину, можна прикріпити її в іншому, більш безпечному місці. Булавка, у даному випадку відіграє роль пастки для негативної енергії, вона не дасть навроків вступити в дію.

Часто можна побачити на вулиці дітей з пов’язаною червоною ниткою на руці – це також спосіб захиститися від порчі, ніхто не зможе заподіяти вашому чаду шкоди. Мами часто кладуть під дитячий матрацик кілька висушених ягідок. Це може бути горобина або черемха з метою енергетичної захисту. Як варіант, можна підвісити грона ягід над головкою малюка, проте потрібно правильно розрахувати відстань до дитини, щоб ягоди не завдали шкоди його життю і здоров’ю. Таким же ефектом володіють і срібні ложки їх іноді ще дають облизвать діткам.

Чого робити не можна

Якщо ви купаете немовляти, то ні в якому разі не виливайте використану воду на землю, її потрібно обов’язково перелити у відро і тільки потім виливати. Заборонено купати місячної дитини при місячному світлі, так як місяць може негативно вплинути на його енергетику, наслідки будуть поганими. У тій воді, де купався дитина, не можна купатися нікому більше, бо ж вона не повинна використовуватися для будь-яких інших цілей.

Намагайтеся не показувати новонародженого малюка нікому, поки не буде проведений обряд хрещення, тільки після цього можна відсвяткувати його енергетичну досконалість. Також намагайтеся не нахвалювати дитини перед іншими людьми, це, можливо, дасть їм привід для заздрості, нехай навіть на підсвідомому рівні, що заподіє шкоду маленькому чоловічкові.

Тепер ви знаєте, як можна захистити малюка від магічного впливу, як уберегти дитину від порчі, що робити в домашніх умовах, як самостійно позбавити малюка від магічної хвороби, якщо це все-таки відбулося. Дотримуйтеся вищевикладеним рекомендаціям і будьте здорові.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: