Як зняти приворот самостійно?

Як зняти приворот самостійно?

Зняти приворот самостійно не так складно, як більш серйозний негатив на зразок порчі або прокляття. Справитися з цим може практично кожен, проте і ці відносно прості обряди вимагають концентрації на цілі і серйозного ставлення в цілому.

Зміст:

Як зняти приворот самостійно і з чим доведеться мати справу

Існують досить прості методики для зняття привороту, які можуть використовуватися в домашніх умовах. Цей вид негативу, незважаючи на те, що його прийнято відносити до одного з найслабших різновидів магічних атак, може помітно зіпсувати життя. Не потрібно недооцінювати таке явище, як приворот, відомі випадки, коли він ставав причиною серйозних негативних змін в житті.

Для того, щоб наврочити слабкозахищеній людини, недоброзичливці досить погано подумати про нього, позаздрити чогось або подумки відправити погане побажання. Це може бути випадковістю, здійснити енергетичну атаку може далеко не кожен. Про те, як можна захистити себе від привороту, ви можете прочитати в окремій статті на нашому сайті. Зробити це не дуже складно.

Існує ще таке поняття, як самосглаз. Його поява відбувається несвідомо для людини. Для того, щоб його уникнути, слід триматися золотої середини між постійними скаргами і розповідями про свої успіхи. Діліться радістю з обережністю, а також уникайте регулярних негативних висловлювань про те, як вам не щастить, інакше дійсно везіння ще довго не побачите.

Пристріт можна діагностувати за симптомами, які виникають при присутності негативної програми в біополе людини. Крім цього, є спеціальні методики визначення привороту. Більш докладно про них ви можете дізнатися з присвяченій цій проблемі статті на нашому сайті. Тут же ми поговоримо про те, як від цієї проблеми позбутися.

Всі обряди для зняття негативних програм проводяться тільки під час спадною місяця. Якщо після ритуалу у вас залишилися недогарки свічок або віск, все це потрібно закопати або викинути в сміття. Будинки зберігати те, що залишається від таких ритуалів, не рекомендується.

Як прибрати приворот самостійно за допомогою яйця

Яйцем можна не тільки визначити наявність негативу, але і прибрати його. Для цього буде потрібно свіже сільське яйце — магазинне не дуже підходить для цієї мети. Ще потрібен стакан без написів і граней, повністю прозорий.

Перед тим, як будете лягати спати, наберіть в стакан води. Підходить будь-яка вода, навіть з-під крана. Вважається, що вона повинна бути з вашого будинку, тому й можна брати будь-яку воду, яка доступна для вас. Яйце розбивається в стакан з такими словами:

Візьми з мене все погане.

Стакан повинен простояти біля вашого головах, наприклад, на тумбочці, всю ніч. Вранці подивіться, як виглядає яйце. Якщо ви бачите ниточки, утворені білком, це приворот. Але якщо жовток став схожий на варений, є червоні або бурі плями або чорні точки, проблема серйозніша, ніж ви думали. Швидше за все, мова йде про сильну негативну програму і тепер необхідно думати про те, як позбутися від порчі.

Якщо ж яйце не змінилося зовсім, на вас не було привороту. Шкоди від цього обряду не буде в будь-якому випадку, і якщо з’являються підозри в присутності негативу, краще провести його відразу, ніж потім намагатися розправитися зі старою проблемою, що складніше. Яйце і воду треба вилити в каналізацію, а стакан ретельно вимити і очистити магічно будь-яким підходящим для вас способом. Якщо ж яйце змінилося, слід повторювати обряд вісім разів. Якщо і на восьмий раз з’являються ознаки негативу, виберіть інший спосіб.

Як зняти з себе приворот в домашніх умовах сірниками

Сірники представляють собою з’єднання двох досить сильних компонентів — осики і сірки. Ці речі можна вважати незамінними для зняття різного роду негативу. Для того, щоб зняти приворот, вам буде потрібно новий сірникову коробку, яким ще ніхто не користувався. Крім цього, потрібна свічка з натурального воску, біла тарілка без малюнків і ніж з дерев’яною ручкою. Необов’язково купувати новий ніж, можете взяти будь-який відповідний на кухні.

Отже, запаліть свічку і візьміть дванадцять сірників з коробки. Від них ножем відріжте сірчані голівки і гіркою складіть в центр тарілки. Свічкою підпаліть цю гірку сірчаних голівок і одночасно з цим скажіть:

Горите, чадіте, чорний очей паліть. З вас попіл, а мені (ім’я), світ світлий. Так і не інакше!

Сірники, які залишилися без головок, потрібно викласти кругом навколо свічки. Дивіться на її полум’я і говорите три рази заговір. Вивчити даний текст потрібно заздалегідь:

Дажбоже мій! Змахніть з мене, (ім’я), дванадцять Тішин, дванадцять камчужіщев, дванадцять недужіщев, дванадцять жирових, кісткових, ломових, жильних і полужільних! Ключі та замки — в воду, вогонь — в гору! Во славу тобі, Дажбоже, саме!

Тепер лівою рукою беріть по сірнику серед тих, які викладені навколо свічки, і спалюйте від її полум’я. Попіл кидайте в тарілку, де вже лежить те, що залишилося від сірчаних голівок. Після цього блюдце з попелом потрібно залишити на будь-якому Х-подібному перехресті з такими словами:

Те знято, що буде оголошене за закляття. Без повернення! Істинно!

По дорозі додому не можна озиратися і розмовляти.

Як позбутися від привороту самостійно за допомогою води

Для того, щоб зняти приворот, потрібно набрати більшу ємність непочатої води. Тобто, ви повинні встати раніше за всіх і бути першою людиною, хто набрав воду в доступному вам джерелі. Але робити це потрібно не раніше половини четвертого ранку. В якості ємності підходить таз, відро або велика каструля.

На воду налічується така заговір:

Боронь мене, раба Божого (ім’я), від одноженца, двоєженця, від одноокого, двоеглазового, троеглазого, від однозубого, двоезубого, троезубого, від одноволосого, двоеволосого, троеволосого, від своїх очей, від своїх очей, від своєї думи, від зустрічного, від швидкоплинного, від поперечного, від будь-якої людини лихого: від молодих, від неодружених, від кривих, від сліпих, від старих, від пустоволосих, від дівки-волосаткі і від своїх очей, і від звий думи. В ім’я Отця, і Сина, і Святого духа. Амінь, амінь, амінь.

Після цього воду махом потрібно вилити на себе так, щоб намокнути цілком — від голови до п’ят.

Як позбутися від привороту самому за допомогою дзеркала

Існує безліч ритуалів, які пов’язані з дзеркальними відображеннями. У дзеркалі можна побачити судженого або дізнатися майбутнє, але мало хто знає, що за допомогою дзеркала можна ще й позбутися негативної програми. Для цього буде потрібно будь-яке дзеркало, яке є у вашому будинку або навіть будь-якому іншому місці, а також будь-яка свічка. Текст заговори потрібно вивчити напам’ять заздалегідь.

Вночі встаньте перед обраним дзеркалом і запаліть свічку. Ніяких інших джерел світла бути не повинно. Дивлячись на відображення, скажіть три рази:

Світ дзеркальний, забери приворот окаянний, з собою посади, міцно тримай, нікуди не відпускай, тому ти не вернув.

Свічку поставте біля вікна, нехай вона догорить до кінця.

Зняття привороту в домашніх умовах водою, сіллю і сірниками

Для того, щоб зняти приворот або прийняти допоміжні заходи при знятті порчі, в чому цей обряд теж може допомогти, будуть потрібні прості і доступні кожному предмети. Це прозорий стакан, будь-яка чиста вода, сіль і одна сірник з нового коробка.

Налийте в склянку воду, додайте дрібку солі і розмішайте. Тепер запаліть сірник і нею перехрестите воду три рази, при кожному осінення хресним знаменням потрібно говорити:

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Загасіть сірник і розламати на три частини. Уламки сірники киньте в склянку з водою, якщо хоча б один з них потонув, швидше за все, мова йде не про приворот, а про більш серйозної негативної програмою, спрямованою на вас навмисно і, можливо, обдумано.

Візьміть склянку з водою і сірниками в ліву руку, піднесіть до губ і читайте заговір дев’ять разів так, щоб ваше дихання стосувалося водної поверхні:

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. Чистий кров і небесна! Спаси і збережи раба (у) Божого (Божу) від всякого привороту, від худого години, від жіночого, від чоловічого, від дитячого, від радісного, від ненависного, від наговорная, від переговорного!

Водою потрібно окропити себе або того, з кого ви знімаєте приворот. Після цього у вас залишиться практично повну склянку води, діставати звідти уламки сірники не потрібно. Воду слід випити за три дні, пити її потрібно вранці, до сніданку. Даний обряд можна повторювати кілька разів.

В цілому, вищеописані знання дозволять змінити ваше життя на краще і не турбуватися про те, що на вас або ваших близьких недоброзичливці могли навести негативну програму.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: