Як знімають порчу з допомогою сірників?

Швидше за все, кожна людина, хоч раз в житті, але стикалася з порчі. Головними її ознаками є невдачі в житті, невдачі в роботі і погане самопочуття. Найчастіше, від порчі страждають маленькі діти, які не пройшли обряд хрещення в церковному храмі. До цього моменту батьки намагаються вберегти малюка від чужих поглядів, адже ніколи не можна бути впевненими в людині, який оточує вас.

Зміст:

Як знімають порчу з допомогою сірників?

Як зняти порчу з допомогою сірників і води

Навіть сама людина не може знати про те, що це він наврочив дитини. Такі люди нормальні, просто у них такий погляд. Якщо з вами сталася така ситуація, то необхідно швидко проводити магічні обряди. Тепер потрібно розібратися, як зняти порчу з допомогою сірників.

Відповідь на головне питання дасть магія

В першу чергу, проводиться ритуал або ворожіння, які можуть визначити, є чи порчі чи ні (обряд проводиться з сірниками). Якщо ж результат виявився позитивним, то необхідно швидко читати заговір, які зможуть нейтралізувати магічний вплив, адже, порчі вважається негативним впливом, яке руйнує енергетичну захист.

Як наслідок, людина починає відчувати себе погано. Дитина швидше починає відчувати негативний вплив. Першою ознакою є плач малюка. Заспокоїти його буде досить важко до тих пір, поки не буде проведено обряд зняття порчі сірниками.

У чому ж полягає вроки

Навіть, якщо людині не доводилося мати справу з магією, то вроки всім відомий. Порча полягає в обдуманому нанесенні шкоди людині. А ось вроки вважається випадковим обрядом, який людина може нанести, не розуміючи цього. Пристріт може характеризуватися певними ознаками.

 • Агресія. Людина стає дратівливою, і невдоволений всім, що відбувається.
 • Кожне починання закінчується невдачею. Провал починає супроводжувати жертву в кожній справі.
 • Жертва починає швидко втомлюватися, і її супроводжує сонливість і слабкість. Пристріт сприяє тому, що відбувається швидкий занепад сил.
 • Сновидіння стають рідкістю. А якщо і трапляються сни, то вони завжди жахливі. Людина може прокидатися в холодному поту, і не розуміти, що відбувається.
 • Травми можуть з’являтися навіть при виконанні домашніх справ. Навіть при митті посуду трапляються часті травми і порізи.
 • Апатія до оточуючих, навіть найближчі люди стають об’єктами роздратування.
 • Всі ці ознаки можуть вказувати на поганий імунітет, і на те, що людина просто перевтомився. Для того, щоб точно бути впевненим в тому, що вас наврочили, ви повинні провести спеціальний обряд, який вкаже на це.

  Як зрозуміти, що на вас порча

  В принципі, кожен магічний вплив накладає свій відбиток на людину. Особливо, якщо це спрямоване негативний вплив. Ви повинні, в першу чергу, визначити, чи дійсно ви стали жертвою негативної магії. Якщо результат буде позитивним, то проведіть спеціальний обряд, який знищить все вплив за лічені хвилини. Ви повинні проводити ритуали для себе, щоб перевірити на всяк випадок.

  Розпізнавання порчі з сірників

  Вода з сірниками від сильної порчі – це ефективний спосіб. Дізнатися порча на сірниках легко. Даний спосіб сильний, але в той же час легкий, легко вкаже на магію. Діагностика проводиться наступним чином. вам потрібно набрати у стакан воду, і підготувати кілька сірників. За допомогою даного обряду ви будете на сто відсотків впевнені в наявності порчі. Молитви можна читати самостійно в домашніх умовах.

  Проводити ритуал потрібно виключно по п’ятницях. Робити це потрібно або рано вранці, коли встає сонце, або пізно ввечері, коли сонце починає заходити за горизонт. Потрібно налити Воду так, щоб вона не діставала кілька сантиметрів до краю. Тепер потрібно запалити сірник, і чекати моменту, коли вона догорить повністю. Заборонено її перекладати з рук в руки.

  Тепер сірник киньте у воду. Такі дії потрібно проводити з кожною сірником. Не чіпайте склянку, поки не настане ранок. Саме вранці проводиться аналіз. Якщо серники плавають по верху, то все нормально. На вас немає ніякого магічного ритуалу. Якщо хоч один сірник знаходиться внизу склянки, то на вас навели негатив. Небезпечно, якщо все серники потонули. Це означає, що обряд порчі був виконаний на летальний результат. Смерть буде чекати вас.

  Найпростіший спосіб діагностики

  Позбутися від порчі сірниками і водою досить легко. Цей легкий оберіг проводиться тоді, коли у вас немає часу на те, щоб чекати результату довго. вам потрібно взяти яку-небудь посудину. Головне, щоб вона була виготовлена з дерева або глини. Налийте туди саму звичайну проточну воду. Якщо є можливість, то можете набрати джерельної води. Тримайте її біля себе, або біля свого ліжка двадцять чотири години. Візьміть сірник, і тримаєте її в руках деякий час. Потім її потрібно підпалити, і чекати її повного згорання. Тепер киньте її в склянку. Якщо горіла відразу потонула, то на вас наслана порча.

  Деякі люди використовують хліб. Точно так само, потримайте його в руці, і кидайте в посуд. Якщо через деякий час він впаде на дно, то порчі наслала.

  Якщо атрибути вказали на те, що ви схильні до порчі, то з їх допомогою можна і зняти прокляття. Цей оберіг виконувати легко. Незважаючи на це, він дуже продуктивний. Сірники в склянці з водою доведуть вам наявність порчі, і допоможуть зняти її. Знімати порчу можна декількома методами. Є найпоширеніші методи, які засновані на сірниках і воді.

  Оберіг на дев’яти сірниках

  Для зняття порчі сірниками ви повинні подбати про те, щоб у вас були заготовлені сірники і вода. Також вам потрібен буде помічник. Бажано, щоб сірникову коробку було новим. Щоб позбутися від порчі і зняти її, з нього потрібно дістати всі серники, крім необхідних дев’яти. Після настання темряви, ви повинні з помічником сісти обличчям до обличчя. Атрибут зазвичай палять, і дивляться на результат.

  Крізь вогонь потрібно дивитися на потенційну жертву, і читати наступний заговір:

  «Прошу Господа Бога нашого допомогти жертві магічного впливу. Раб Божий (або Раба Божа) (назвіть ім’я), страждає від негативної енергетики. Якийсь нехороший раб Божий вирішив зіпсувати життя віруючій людині. Нехай небеса захистять (назвіть ім’я) від чорної магії, яка руйнує жертву зсередини. Захисти його від поганих наслідків, від наклепів, від чорних ритуалів, від заздрощів, і від ненависті. Палимо ми не сірник, а порчу, яка знищує мого друга. Оберіг проводиться для захисту. Амінь».

  Як тільки жар почне палити пальці, потрібно сірник занурити в посудину, наповнену священною водою. Дії виконуються з кожним серником. Якщо серники плавають зверху, то порчі відсутня. Якщо друга частина впала на дно, то порчі має місце бути. Якщо ж сірники потонули, то обряд на порчі дуже сильний. За один ритуал ви не зможете позбавитися від неї. Потрібно проводити щонайменше три обряду зняття порчі.

  Тепер жертва повинна зробити кілька ковтків води. В ідеалі, має бути чотири ковтки. З кожної зі сторін склянки, утворюючи, таким чином, хрест. Тепер жертву потрібно обмивати водою, читаючи наступний заговір:

  «Прошу небесні сили не покидати свого раба. Йому так необхідна ваша допомога. Інакше все може обернутися плачевно. Перевіряла я, і виявилася права. Амінь».

  Оберіг на трьох сірниках

  Для даного зняття порчі сірниками вам знадобиться всього лише три сірники. Трьома сірниками ще наші бабусі вирішували проблеми порчі. Оберіг проводиться тоді, коли вам зручно. Певних вказівок щодо часу немає. Молитви можете читати самостійно. Це тільки посилить ефект. В який-небудь посудину наберіть святої води. Тричі прочитайте наступний заговір:

  «Свята вода допомагає всім нужденним. Прошу допомоги і я, щоб позбутися порчі, яку наслали на Раба Божого (ім’я). Амінь».

  Кожній сірником хрестіть жертву, і читайте слова:

  «Нехай вогонь виконавцю, наславшему пристріт, випалить очей. Вода змиє з раба Божого (ім’я) весь негатив, і очистить його зсередини. Амінь».

  Киньте сірники в посудину з водою, і бризніть в обличчя жертви. Умивання дорослого проводиться тричі. Якщо ж ритуал проводиться на дитину, то йому вмитися достатньо один раз. Кожен раз повторюйте «Отче Наш».

  Протріть жертві руки водою, помийте обличчя, і протріть волосся. Жертві необхідно випити рідину. Прибирати залишки крапель потрібно подолом спідниці або сукні. Якщо родичка позбавляє дитину від порчі, то потрібно використовувати білизна матері, як оберіг.

  Заговір на воду і сірники

  Для видалення порчі сірниками використовуйте наступний спосіб. Наберіть в посудину освячену воду. Запаліть сірника, і відразу ж кидайте їх в посуд. При цьому треба читати молитву, яка звучить так:

  «Нехай ангели і Святі, моляться за життя раба Божого (ім’я). Господи, прошу тебе, допоможи нам. Молитви повинні звучати від чистого серця, із чистими помислами. Ця людина вірує в Бога, тому він заслуговує вашої допомоги. Магія заважає йому нормально жити. Якісь погані люди вирішили знищити його енергетику. Ви повинні допомогти людині. Позбавте його від порчі. Амінь».

  Жертва повинна зробити три ковтки води. А помічникові потрібно умити нею людини. Залишки води вилийте на вулицю, або спустіть в туалет.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: