Зняття порчі, наведеної свекрухою

Якщо розглядати відносини між невісткою і свекрухою, то вони завжди перебувають у напружених рамках. Якщо зять завжди воює з тещею, то свекруха намагається позбутися невістки. Це обумовлено тим, що ці жінки повинні ділити між собою чоловіка. Для одного він є чоловіком, а для іншої сином. Кожна з них відчуває до чоловіка свої почуття. Порча наведена свекрухою, обумовлюється тим, що вона бажає вигнати невістку з дому, щоб її син повністю належав їй. Ревнощі матері вважається найсильнішою ревнощами, з усіх відомих. Дружина хоче розташувати чоловіка до себе, і це стає причиною скандалів.

Зміст:

Зняття порчі, наведеної свекрухою

Свекруха наводить порчу

Існує багато варіантів розвитку подій, при яких можна визначити те, що свекруха наводить порчу. Також необхідно знати моменти, які дозволять позбавитися від негативного впливу, який було наслано з допомогою магії. Робити такі процедури можливо самостійно. Потрібно лише вивчити всі правила.

Як визначити наявність порчі

Для того, щоб зрозуміти, що свекруха навела порчу, необхідно провести певний магічний ритуал. Фахівці придумали особливий обряд, за допомогою якого дуже швидко можна проводити визначення наявності порчі і повертати розташування чоловіка. Гарантії наявності порчі може надати легкий ритуал з трьох свічок. Для його проведення вам необхідно підготувати кілька атрибутів.

 • Стара піч, яку часто можна зустріти у сільських будинках. Вона буде служити деяким екраном, вказує на те, що на вас чаклує людей. Знадобиться тільки внутрішня частина печі.
 • Газова плита. Обов’язково її необхідно очистити від забруднень, адже вона буде володіти тими властивостями, що і піч з села. Даний атрибут вам знадобиться тільки в тому випадку, якщо вам не вдалося відшукати сільську піч.
 • Три свічки. Обов’язкова умова полягає в тому, що вони повинні купуватися в церковному храмі.
 • Тарілка. Буде краще, якщо ви придбаєте новий посуд. Її обов’язково потрібно утилізувати після того, як обряд буде завершено.
 • Паперовий лист. Обов’язково білого кольору. Аркуші з зошита краще не використовувати.
 • Перо для чорнила. Якщо у вас немає можливості володіти таким пером, то можете використовувати будь-який. Головне, щоб воно у точності повторював властивості чорнильного.
 • Якщо у вашій кімнаті знаходяться трави, які можуть відлякати чорні сили, то обов’язково опівночі від них краще позбутися. В основному, до таких рослин, що відноситься полин і часник. Вони повинні бути прибрані для того, щоб чорним силам, які прийдуть на ваш виклик, не було перешкод, адже, як всі знають, дані рослина перешкоджають появі темних сил в будинку, і зняти чорну магію стане важче. З одного боку, це добре, адже ви можете не турбуватися про те, що ваш спокій буде порушено. У звичайному житті краще постійно використовувати дані атрибути для захисту власного будинку. Але тільки не у випадку проведення цього ритуалу, щоб зняти прокляття.

  Процес проведення ритуалу

  Пером для чорнила потрібно написати на паперовому аркуші наступні слова:

  «Хочу відкрити свого погляду красиве небо. Бажаю позбутися негативних хмар, які закривають весь огляд. Разрою всю чорну землю, адже мені хочеться споглядати свою свекруху. Нехай вогонь сприяє моєму прогресу. Нехай він стане хорошим помічником для досягнення мети. Нехай вогонь вкаже мені на речі, які не можна побачити на власні очі. Нехай вкаже мені на все, що знаходиться поруч. Нехай розповість мені про те, що відбувається далеко. Нехай все, про що я прошу сьогодні, здійснюється постійно. Не можу спокійно жити. Свекруха наврочила мене. Хочу захиститися від цієї відьми. І повернути своє здоров’я і чоловіка. Хай буде так, як я сказала, і ніяк інакше. Амінь».

  Після того, як напишіть потрібні слова, розподіліть по кутах дві свічки. Одна повинна залишитися у ваших руках. Приберіть газову кришку з плити, і поставте на конфорку придбану посуд. Зімніть паперовий лист з заговором у випадковому порядку. Тепер його потрібно підпалити від вогню свічки, яка розташована у вас. Покладіть її на тарілку, нехай вона починає тліти. На плиті вам будуть показуватися певні силуети, які вкажуть на наявність порчі, або ж її відсутність. Якщо вашому погляду показуються зображення хреста, труни або ж собаки, то можна з упевненістю сказати, що порчі була все-таки наведена свекрухою. Ритуал дає більшу ймовірність правильного результату.

  Як прибрати порчу, наведену свекрухою

  Прибрати порчі можна, але рекомендується розташовувати певними знаннями. Проводити ритуал можна самостійно в домашніх умовах. Для цього вам потрібно в перший день зменшення місяця повністю роздягтися. Влаштуйтеся біля дзеркала, і, дивлячись у нього, потрібно читати спеціальний заговір.

  «Запалюю свічку, і з її вогнем хочу очистити своє тіло. Нехай полум’я забере в мене, раби Божої (ім’я) все погане і чорне, що було наслано. Чорна магія мені не страшна. У мене в захисті є біла магія, яка позбавить мене від можливості піддаватися негативу. Червоний вогонь позбавить мене від порчі, яка була наслана свекрухою. Немовлям нехай я стану для магії, щоб вона не змогла на мене впливати. Пристріт мені не страшний, порчі на мене не діє. Нехай моє тіло очищається від напастей. Нехай те, що наслано на мене, повертається виконавцю. Нехай він страждає від магічного впливу, а я буду продовжувати своє щасливе життя. Жити хочу щасливо, а для цього потрібно повернути чоловіка до себе. Проклинає людина нехай зникне з мого життя. Бажаю усунути проблему свого життя. Зробити можу це тільки з Божою допомогою. Не смерть засилаю, а проблеми зі здоров’ям. Сім’я мені важлива. Амінь».

  Тепер вам знадобиться сире м’ясо. Цим шматком вам потрібно за годинниковою стрілкою обвести своє тіло. Звичайно ж, це можна робити в повітрі, не прилягаючи до тіла. Тепер відправляйтеся в душ, де зможете остаточно позбавитися від негативу. А м’ясо краще віддати безпритульному собаці, яка забере порча на себе.

  Як наслати порча на свекруху

  Для того, щоб наслати порча на свекруху, потрібно підібрати спеціальний день. Краще всього зробити це в великі свята. Найчастіше, порча наводять на свято Івана Купала або Різдво Христове. Щоб зробити ритуал, вам знадобиться фото жертви. Якщо у вас її немає, то можна сфотографувати, і на домашньому принтері роздрукувати. вам потрібно знати дату народження жертви. І за друидскому календарем дізнатися, до якого виду дерева відноситься жертва.

  Вирушайте до лісу чи парку, де потрібно знайти певне дерево. Переконайтеся в тому, що вас ніхто не бачить. Фотографію залиште на дереві, і заберіть на наступну ніч. Візьміть з собою пару листя з цього дерева. Всю атрибутику потрібно спалити хати, а попіл збирати в посуд, і розташуйте на столі. Біля посуду поставте свічки і підпаліть їх. На папері намалюйте пентаграму, яка повинна зображатися у колі. Біля малюнка поставте фото, і приєднайте до нього траурну стрічку. Посилити ритуал можна тим, що ставиться парна кількість квітів.

  У центрі пентаграми покладіть ляльку, зроблену своїми руками. Вона буде уособлювати жертву ритуалу. У місцях, які потрібно піддати негативу, розсипте попіл. Все потрібно залишити на ніч. Головне, щоб свічки не гасли. Якщо ви помітили, що хоч одна квітка засох, то ритуал спрацював, і порчі була наведена.

  Підіб’ємо підсумки

  Порча відноситься до чорної магії, тому перш, ніж звертатися до неї, потрібно все добре обдумати, адже у будь-якому випадку, за магію доведеться платити. І, якщо вам потрібно навести порчу, то і собі ви принесете тільки нещастя. Тим більше, якщо жертва почне проводити обряди, спрямовані на зняття магічного впливу. У таких випадках все те, що ви посилали людині, буде повернуто вам. Тому, якщо у вашому житті стався конфлікт, не вдавайтеся до магії. Краще все вирішувати природним шляхом, розмовами і дружелюбністю. Тільки таким чином ви зможете налагодити відносини з людиною, не наражаючи на небезпеку себе і вашого знайомого. Все треба робити розумно!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: