Магічна сила четвергової солі від порчі

Православні люди вважають четверговий сіль досить цікавим продуктом, що дозволяє проводити захисні обряди від негативного магічного впливу. Четверговая сіль від порчі є єдиним продуктом, що виконують захисні функції. Її приготування відбувається лише один раз в році. Цим днем вважається чистий четвер, який святкується перед Великоднем. Страсний тиждень єдина, коли готується четверговая сіль.

Зміст:

Магічна сила четвергової солі від порчі

Четверговая сіль від порчі

Історія чистого четверга

Якщо вірити записам в Біблії, то саме в цей день Ісус востаннє вечеряла зі своїми учнями. Після чого і відбулися всі негативні ситуації, считаемые християнськими паломниками унікальними. Виходячи з повір’їв, описуваних священиками, чистий четвер є відмінним днем для того, щоб пройти очищення і сповідатися у всіх гріхах, накопичених за цілий рік.

Крім церковних ритуалів, православні люди кожен четвер ретельно прибирають свої оселі та подвір’я, ходять паритися в баню. Крім цього, у чистий четвер проходять останні приготування перед Великоднем, тобто печуться паски і готуються всі святкові страви. Така причина полягає в тому, що в страсну п’ятницю заборонено проводити всі ці дії. Вважається, що, таким чином, людина може накликати на себе величезний гріх, який спокутувати буде досить важко.

Крім приготувань до найважливішого християнського свята, в цей день готується четверговая сіль. З її допомогою легко захищатися від чорної магії, яка сприяє наведення порчі.

Як готуватися четверговая сіль

Четверговая сіль володіє надзвичайними властивостями, які допомагають православним людям уберегаться від магії. Її приготування може здійснюватися будинку. Давайте розберемо сам процес приготування четвергової солі. Весь процес складається з кількох етапів.

 • Потрібно взяти кухонну сіль великого розміру.
 • Її потрібно розігріти в печі. Якщо ж немає такої можливості, то можете зробити це на газу, використовуючи сковороду. При цьому можна додавати м’яку частину хліба. Важливою умовою вважається те, що хліб повинен обов’язково бути житнім. Також можна додавати гущу, з якої складається квас.
 • Під час того, як готується сіль, необхідно читати молитви. Вони тільки підсилюють магічні властивості четвергової солі.
 • Після того, як сіль охолоне, її потрібно перемолоти в дрібний порошок. Можете скористатися ступкою, яка є практично в кожному будинку.
 • Подрібнена сіль висипається в тканину, і загортається в мішечок. Відмінно зберігати її біля ікон.
 • Ви можете проводити ритуал не в домашніх умовах самостійно, а віднести невелику кількість кухонної солі в церкву. Під час служби, священик освятить її, і вона просочиться цілющими властивостями.

  Використання цілющої солі

  Під час святкування Пасхи, після того, як паломники повертаються з церкви, дану сіль можна застосовувати вдома, в якості приправи до страв. Найчастіше, нею посипаю яйця. Протягом року сіль не втрачає своїх цілющих властивостей. Якщо у вашій родині хтось захворів, то її можна додавати в їжу для хворої людини. Вона буде сприяти якнайшвидшому одужанню. З солі можна виготовляти компреси, які прикладаються до хворого місця.

  Дані властивості використовувалися не тільки на людей, але і для того, щоб вилікувати домашню худобу. Її додавали в поїлку, щоб тварина швидше йшло на поправку. Четверговая сіль використовується в якості оберега, який виготовляється таким чином, що сіль зашивається в маленький мішечок. Його необхідно носити на грудях, і вважається, що, таким чином, до людини не пристане ніяка зараза.

  Застосування солі в магічних обрядах і як дізнатися про наявність порчі в будинку

  Якщо ви вважаєте, що тільки в православному світі використовується четверговая сіль, то ваша думка є помилковим. Суть в тому, що даний оберіг досить широко використовується в магічних ритуалах. Її використовують для того, щоб захистити себе і свій будинок від порчі. Якщо потрібно захищати будинок, то не потрібно проведення спеціального ритуалу. Досить того, що продукт буде зберігатися у вашому домі. Тільки необхідно пам’ятати про те, що зберігати її потрібно біля ікони. Так її захисні властивості збільшуються в кілька разів.

  Перевірити наявність порчі можна наступним способом. Висипте сіль на сковороду, і чекайте моменту, коли вона почне смажитися. Якщо звуки потріскування будуть чітко чути, то порчі або пристріт присутні у вашому домі. В такому випадку, необхідно в терміновому порядку проводити обряд очищення, і прибирати негативний вплив. Проводити очищення потрібно тільки після того, як сіль повністю прогорить і перестане тріщати. Даний фактор вказує на те, що ритуал очищення пройшов успішно.

  Обереги від негативного магічного впливу

  Якщо ваше життя перестала приносити вам задоволення, ваші плани постійно руйнуються, і ви знаєте, в чому причина, то, швидше за все, на вас була наведена порчі або пристріт. Перевагою четвергової солі є те, що особливих знань про виконавця, або ритуалі наведення порчі, вам не знадобиться. вам необхідно лише правильно приготувати оберіг. Він дозволить зняти навіть найсильнішу порчу, яка лежить на вас. Для того, щоб правильно приготувати оберіг, заздалегідь приготуйте четверговий сіль, мішечок і стрічку. Краще всього, якщо мішок виготовлений з натурального матеріалу, а стрічка буде червоного кольору.

  Сіль потрібно насипати в зроблений мішечок, і читати наступний заговір:

  «Прошу допомоги у Бога, щоб він допоміг мені, рабу Божу (ім’я). Хочу підсилити свій захист, і захист свого будинку. Собі хочу поставити блок, щоб ніяка зараза не змогла на мене вплинути. Четверговая сіль мені допоможе очиститися, і стане захищати мене цілий рік від вод, і негативу. Нехай виконавець негативного магічного обряду, назавжди зникне з мого життя. Мені не потрібні такі друзі, в моєму оточенні. Хочу, щоб мене оточували тільки такі люди, які чисті душею. Вони стануть мені надійним захистом і опорою. Мої слова, як ключ. Замикаю його, і змінити слова ніхто ніколи не зможе. Амінь».

  Мішечок потрібно перев’язати приготовленої стрічкою. Оберіг потрібно постійно мати при собі. Нікуди без нього не виходьте. Це може загрожувати вам нового порчі чи пристрітом. Якщо цей оберіг тримати в будинку, то захист буде підлягати всі приміщення. Якщо залишилася невелика кількість солі, то можете вживати її в їжу. Цим ви зможете очистити організм, і істотно збільшити імунітет.

  Четверговая сіль може використовуватися і в інших цілях. Деякі віруючі використовують її для того, щоб залучити в будинок гроші і благополуччя. Важливе правило полягає в тому, що потрібно дуже сильно бажати чогось. Якщо у вашій душі не буде бажання, почуття любові, то ні один ритуал не спрацює. вас повинна переповнювати вдячність до всіх сил, до яких ви звертаєтеся під час заговорів.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: