Як можна навести порчу голкою?

В даний час багато людей цікавляться, як навести порчу голкою, що можна ще зробити допомогою цього предмета. Чи здатний такий заговорений предмет завдати реальної шкоди людині, як правильно його використовувати, яку порча наводять голкою? Популярність таких обрядів пояснюється тим, що для їх проведення не потрібно фінансові витрати і досвід в магічній практиці. Варто сказати, що голка є в кожному будинку, а купити її не представляє особливих проблем.

Зміст:

Як можна навести порчу голкою?

Як навести порчу на голку

Також перевага таких ритуалів в тому, що якщо об’єкт магії і знайде голку, швидше за все, навіть не подумає про те, що це може бути магія. Однак, як і з будь-яким чаклунством, варто бути вкрай обережним, так як завжди їсть ймовірність того, що з’явиться зворотний ефект, тобто під загрозою опиниться вже той, хто вчинив магічну дію.

Як діє порча на голку

Може порчі на голку принести реальну шкоду, як її наводять і навіщо? Звичайно, якщо в певний момент не знято її дію. Ви втручаєтеся в долю іншої людини, тому він не може до кінця бути господарем самому собі, його бажання підпорядковані вищим силам. Які сфери може торкнутися порчі на голку?

Взагалі, відзначаються негативні зміни практично у всіх сферах життя. Так, з’являються скандали і сварки з оточуючими людьми, не ладиться і професійна сфера життя. У рідкісних випадках, порчі на голку може призвести навіть до летального результату, тобто до смерті.

Як правильно підготуватися до проведення

Якщо вас не насторожила інформація про те, як відбувається вплив на жертву обряду, варто переходити до безпосередньої підготовки. Отже, вам знадобиться обов’язково нова голка, однак купувати її варто також не просто так, є деякі правила, дотримання яких необхідно.

Вибираємо силу обряду

Важливо заздалегідь визначитися з силою порчі. У випадку, коли ви плануєте не просто помститися ворогові, а наслати на нього хвороба або навіть бажаєте йому смерті, то варто придбати обов’язково іржаву голку, саме їй повинна бути вкрита аура і доля. Тоді результат буде гарантовано важким, наприклад, викидень або онкологічне захворювання.

Позбутися від ефекту порчі на іржаву голку не можна, це потрібно враховувати, адже вся відповідальність ляже на ваші плечі.

Як заряджають голку на смерть? Щоб ритуал вступив в силу, потрібно знайти поховання людини з таким же ім’ям, як і той, на кого проводиться порчі. Потрібно вставити голку в землю з небіжчиком, як можна глибше і піти. Після цього дочекайтеся місячної ночі, коли світило місяць піде на спад, потім викопайте голку з землі. Звичайно, за цей час голка заіржавіє, якщо цього не сталося, повторіть все з самого початку, але вже з іншого могилою, коли голка заіржавіла.

Щоб запобігти розвитку побічних ефектів і негативних наслідків, обов’язково прочитайте молитву про померлу людину, могилою якого ви скористалися.

Наговорюємо на голку

Щоб заговорити голку, потрібно прочитати на неї спеціальні слова, які називають наговір. У разі якщо мова йде про смертельну порчі, то текст може бути таким:

«Розбиваю про голку все, що є в твоєму житті. Нехай удача і щастя назавжди від тебе відвернуться, в твоєму житті залишиться лише смуток і туга, сльози і горе, смерть і забуття».

Коли слова будуть вимовлені, візьміть голку і принесіть в будинок або квартиру жертви. Бажано застромити її всередині житла або ж просто залишить на порозі.

Ритуал порчі на трьох голках

Для проведення даного обряду будинку потрібно придбати три однакові циганські голки, тільки так станеться його виконання. Запаліть три свічки, після чого, тримаючи їх над полум’ям, говорите такі слова:

«Вогонь, допоможи мені зробити так, щоб ворог мій упав і плазував, нехай іржавіє, як рухлять. Нехай його життя зруйнується так само, як він мені сильно насолив. Його біда означає моє щастя, значить, буду я щасливою».

Після прочитання заклинання, застроміть голки в маленьку чорну подушку, намагайтеся не проколоти собі палець. Після цього всі три вістря потрібно увіткнути у вхідні двері кривдника або ж одвірок, проткнути потрібно, як можна глибше, встромляють різко. Однак не доводьте ритуал до кінця, якщо на вікнах висять червоні фіранки, вони працюють, як магічне дзеркало, відбиваючи негатив назад. При цьому на кожну з них потрібно вимовляти такі слова: «Караю тебе».

Привносимо розлад у сімейні стосунки

З допомогою порчі на голку можна зруйнує сімейну ідилію в своїх цілях. Обряд вважається настільки сильним, що може розлучити навіть міцні шлюбні союзи, існували не один десяток років. Зазвичай, такими ритуалами користуються жінки, які хочуть залучити чоловіка на свою сторону і прибрати вплив дружини.

Заговариваем голку на розлуку

За допомогою ритуальної голки можна читати заклинання на розлуку. Важливо вимовляти текст рівно стільки разів, скільки це вказано у інструкції. В даному варіанті, це рівно дев’ять разів.

«Кажу слова, які ранять тебе, які розіб’ють твій сімейний затишок і позбавлять всякої любові, крім моєї».

Після цього постарайтеся знайти можливість зустрітися з вашим коханою людиною. А голку потрібно непомітно увіткнути у вхідні двері.

Викликаємо остуду

Цей варіант порчі також відноситься до любовних, так як вбиває почуття між закоханими або подружжям. Однак не варто забувати про те, що це все-таки чорна магія, і побічні ефекти можуть мати місце. Для проведення ритуалу знадобляться:

Налийте в тарілку воду, бажано, щоб вона не була чиста, занурте в неї дві фотографії. Вдалим фактором вважається місячна ніч, а особливо щербатий місяць. Візьміть в праву руку голку, а в ліву свічку, говорите текст заговори:

«Вбиваю любов, руйную любов, щоб всі цеглинки відносин розлетілися і більше ніколи не з’єднались воєдино».

Після цього застроміть голку в свічку, і погасіть полум’я в заговоренной воді. Далі потрібно розірвати фото на дрібні шматочки і кинути в ту ж воду. Через деякий час звільніть місце в морозильній камері, так як тарілку разом з її вмістом потрібно буде зберігати саме там, поки союз остаточно не розпадеться.

Від любові до ненависті – одна голка

Як звернути любов у ненависть? Все, що вам знадобиться – це прочитати необхідні слова на голку, обзавестися фотографіями чоловіка і його другої половини, якщо їх немає, підійдуть дві поламані ляльки (як у магії вуду). Голку потрібно покласти на могилці з таким же жіночим ім’ям, як у вашої суперниці. Всього предмет повинен там пролежати не менше 2 днів. Вже на третій день на заході сонця можна забирати голку назад.

Візьміть нову колоду карт, викладіть на зображення «голубків» всі чорні масті, тобто піки і трефи, зверху карт покладіть голку, приступайте до читання заклинання:

Гострі піки у ваші серця вонзаю, кров і любов з них випиваю. Хай серце залишиться порожнім, щоб любовних почуттів у них не залишилося. Не бувати вам разом більше ніколи, викреслюю світло з вас назавжди. Нехай жінка проллє сльози – три річки, а він буде моїм всьому всупереч».

Знайдіть старе дерево біля будинку коханого і схороните всі предмети під ним. Причому під час закапування потрібно вимовляти такі слова:

«Дев’ять кіл пекла пророкую тобі, жінка, будеш мучитися, якщо його не відпустиш. Почуття йдуть, до мене він іде».

Якщо на вас порча

Що робити, якщо ви виявили порча на голку на собі, тобто самостійно знайшли колючий підклад в будинку, наприклад під шпалерами, в сумці, в кишені, в ліжку, в подушці, коли її прибирали, одязі, машині (його зазвичай підкладають або підкидають)? По – перше, не варто панікувати, якщо його підкинули, а все-таки розібратися, не самостійно чи ви його кинули чи, може, шили щось біля подушки. Адже в даний час, не так часто особисті речі підкладають заговорені предмети. Якщо це не так, і, більш того, останнім часом у вашому житті стали відбуватися безліч негативних подій, потрібно задуматися про те, як зняти порчу з себе або дружина.

За допомогою нескладних заходів, з великою ймовірністю, у вас вийде зняти прокляття самостійно зняти порчу без залучення третіх осіб, навіть якщо підкинули голку. Візьміть в руки голку за допомогою білого хустки, ні в якому разі не торкайтеся голки голими руками, інакше це тільки підсилить дію порчі, якщо ви поторкали голку.

Заговорюють, дивлячись на підклад, говорите такі слова:

«Вугілля тліє, сонце гріє, хай до тебе повернеться, твоє щастя лихом обернеться, нехай все погане до тебе повернеться, все, що взяла, поверни. У стократ більше, ніж ти для мене зробила. Очисти мене від цієї нечисті. Амінь».

Після цього знайдіть щось скляне в своєму будинку і розділ. Всі осколки разом з голкою потрібно віднести на перехрестя чотирьох доріг. Не переживайте, незабаром, прокляття і порчі покине вас і перейде на виконавця обряду.

Прибираємо порчі за допомогою нитки з голкою

Якщо попередній спосіб не допоміг, можна скористатися більш сильним варіантом, де вам знадобиться не просто голка, але й нитка. Якщо ви відчуваєте, що у вашому житті з’явилося щось недобре, все валиться з рук, в сім’ї скандали і сварки, велика ймовірність того, що на вас проведена порчі. Купіть в магазині нову голку, просмикніть в вушко нитка і вимовляєте, дивлячись на неї такі слова:

«Кидаю цей тягар, щоб позбутися швидше. Не будеш більше життя моє ти труїти, не буду зламаним жити. Іди з мого життя назавжди. Як підклав, так і підеш».

Після цього голку треба викинути в сміттєвий бак на вулиці.

Боремося від порчі за допомогою голки

Хибною є думка про те, що голка може тільки нашкодити, також її часто використовують для того, щоб захиститися від згубного магічного впливу з боку. Особливо актуальна така захист для людей молодого віку. Дізнаємося, які захисні обряди можна проводити з її допомогою.

Голка з ниткою

Щоб захистити себе і близьких, вам знадобиться голка з ниткою, причому нитка повинна бути обов’язково білого кольору, як символ чистоти і непорочності. Всуньте нитку в вушко, зав’яжіть біля нього три вузли. Потім за допомогою цієї голки подряпайте смугу по периметру вхідних дверей, по закінченні всуньте її поріг.

При цьому треба промовляти такі слова:

«Веду голкою, дряпаю тебе, двері, щоб не впустила зло до мене, скручена я твоєю силою. Оберігаю себе і сім’ю, злу відсіч даю»,

Робимо голковий хрест

Кожен з нас знає, що будь-яке слово може обернутися реальною загрозою, саме це і називається пристрітом. Особливо часто бояться порчі матері новонароджених дітей, тривалий час не показують малюків стороннім, щоб не вийде дитячий пристріт. Також від такого вплив може постраждати і доросла людина. Щоб захиститися від такого, що можна зробити своїми хрест із голок, такий хрестик ще називають охоронним оберегом.

Візьміть дві нові голки, складіть їх хрест-навхрест, промовляючи такі слова:

«Захист ставлю, зло не впускаю, моя душа чиста, немає в ній місця для зла».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: