Правила наведення порчі на їжу

Як деякі люди кажуть: «Скажи мені, що ти їси, і я скажу, хто ти». Дана прислів’я дуже добре відображає світ людини та його складові частини. Речовини, які ми отримуємо від їжі, поширюються по всьому організму. От тільки іноді людські потреби стають можливістю нанести шкоду. Порча на їжу настільки поширена, що варіантів її проведення є дуже велика кількість.

Зміст:

Правила наведення порчі на їжу

Порча на їжу

Принцип наведення порчі на їжу

Гірше всього, якщо порчі наводиться через їжу небіжчика. вам необхідно провести щільний контакт з небіжчиком і його родичами. Після того, як покійного обмиють, заберіть цю воду. Коли йому почнуть класти їжу, то потрібно взяти трохи цього хліба і солі. З’єднайте всі інгредієнти, і починайте читати спеціальний заговір.

«Покійник (ім’я померлого) помився, і в інший світ одягнувся. Родичі його повністю збирали, і клали їжу в останній шлях. Не має померлий супутників у дорозі, ніхто не може скласти йому компанію. Не прокинутися тобі, раб Божий (ім’я) після сну. Їжу будеш їсти, і стане поперек горла. Вирушати тобі у землю, і більше ніколи не повернутися. Поверни те, що взяв у небіжчика тілом. Мені залиш свою душу. Мертвому місце з мертвими. Я буду жити, і всіх переживати. Ще довгий час мені не вирушати на той світ. Мої слова стануть замком. Ніколи їх не змінити, та не подолати. Нехай мої слова стануть закликом. Амінь».

Вам заборонено їсти і пити те, що ви замовляли. Дане блюдо» потрібно віддати жертві, і переконатися в тому, що він його використав. Жертва почне страждати, можете навіть не сумніватися. Ось тільки потрібно пам’ятати про те, що дана порчі непередбачувана. Тому ніколи невідомо, що ж чекає на вас в подальшому. Цілком імовірно, що ви також можете постраждати. Причому не менше, ніж людина, на якого робилася порчі на їжі.

Зняття порчі на їжі

Багато хто задається питанням, як знімати порчу з їжі. Зняття порчі на їжі можна проводити самостійно в домашніх умовах, а можна скористатися послугами професіоналів. Знімати порчу людині можна тільки в тому випадку, якщо чорна магія почала проявлятися. Нейтралізація порчі на їжі повинна проходити в екстремально швидкому режимі. Допомогу вам надасть священна вода. Під час того, як вона береться в церкві, треба читати наговір.

«Беру воду для того, щоб позбутися від хвороби. Хворобу потрібно незабаром від мене, раби Божої (ім’я) забрати, і більше ніколи мене нею не наділяти. Прошу воду допомогти мені, і позбавити мене від чорної порчі. Сили нехай повернуться до мене, і ніколи більше не покидають. Амінь». Священною водою треба вмивати обличчя протягом тижня. При цьому не забувайте читати слова: «Воду з особи прибираю, здоров’я собі повертаю. Здоров’ям блищить ворог, і я хочу так».

Методи попередження порчі на їжі

Щоб не піддаватися чорної магії, потрібно перешкоджати її появи. Зробити це можна декількома способами.

 • Читайте молитви перед тим, як приступати до трапези. Ви повинні дякувати Всевишньому за те, що він послав вам їжу.
 • Дуйте на питво, перед тим, як починати пити. Вважається, що, таким чином, ви сдуваете все погане, що знаходиться в ньому.
 • Пиття потрібно проводити через великий палець руки. Чаклуни вважають, що він стане виступати перешкодою для чорної магії. Він не дозволить негативу проникнути у ваше тіло.
 • Як визначити виконавця порча на їжі

  Якщо ви визначили, що на вас навели порчу з їжі, то зрозуміло, що вам хочеться дізнатися виконавця. Адже, швидше за все, це людина, яка дуже близько знаходиться поруч з вами. Людині пізнати свого ворога магічним способом досить легко. Для початку, потрібно проаналізувати ситуації, коли вас чимось пригощали. Також існує магічний ритуал, який дозволяє швидко визначити ворога, і повернути йому все те, що він наслав на вас. Також цим методом легко позбутися порчі. Виберіть тринадцятий день місяця. Ідіть в ліс. Потрібно знайти таке дерево, як осика. Головне, щоб вона вже була засохлою. Візьміть з неї пару гілок, і зробіть з них хрест. Тепер його потрібно підпалити зі всіх сторін.

  Коли з’явиться дим, дивіться на нього і читайте наговір:

  «Дим, прошу огорнути мене, і забрати весь негатив, який на мені лежить. Прошу допомогти мені в пошуках мого ворога. Бажаю, щоб все те, що мені хотілося, людині, який виконав обряд, швидко поверталося. Моя порчі повинна повернутися в тіло виконавця. Нехай у мене більше ніколи нічого не болить. Себе прошу зцілити, а людині виконавцю всі до останнього повернути. Амінь».

  Ознаки порчі на їжі та наслідки для виконавця

  Якщо ви почали помічати, що у вас різко проявляється висока температура, підвищена пітливість, слабкість, то значить чаклунство було. Від подібних ознак неможливо позбутися з допомогою медицини. Навіть, якщо медикаменти не допомагають, то ефект від них триває недовго. І незабаром стан тільки погіршується.

  Якщо ви вирішили навести на свого знайомого порчі, то потрібно розуміти, що на вас можуть чекати неприємні наслідки. Їх сила залежить від того, наскільки сильний ритуал ви проводили. Вони можуть впливати не тільки на вас, але і ваше здоров’я. Найчастіше, за гріхи родичів розплачуються діти. Саме діти можуть постраждати від вашої дурості. Зазвичай, порчі відноситься до найбільшого гріха, який можливий від магії.

  Зняти з себе наслідки порчі на їжу можна тільки за допомогою віри. Ви повинні піти до церкви і покаятися в тому, що зробили. Потрібно дуже довго ходити в церкву, і відмолювати свої гріхи. Необхідно, щоб ви ставили свічки за здоров’я людини, на якого наводили порчі. Більше того, перед молитвами, ви повинні провести обряд зняття порчі, адже цілком можливо, що ритуал вже почав діяти.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: