Як зняти порчу з корови і захистити її в майбутньому?

Кожен фермер піклується про своє господарство. Але, бувають такі випадки, коли різко наступає чорна смуга. Що робити, якщо раптом здорова корова перестає давати молоко без об’єктивних причин? Досвідчений скотар скаже: це пристріт, переляк або порча. Як зняти порчу і пристріт з корови? Для початку, необхідно дізнатися, чи дійсно була накладена порча на корову.

Зміст:

Як зняти порчу з корови?

Симптоми порчі

Порча – це негативний вплив на корову за допомогою магічних ритуалів. Порча трапляється із-за заздрості, яка накопичується, а потім виливається на об’єкт негативною енергією, які не вилікувати медичними методами. Ознаки, за якими можна визначити, що корова в біді під магічним впливом:

Варто зауважити, що наявність одного з перерахованих вище симптомів, може зовсім не говорити про порчу. Не варто панікувати завчасно. Корова може просто захворіти, без впливу сил чорної магії. А от якщо при огляді у ветеринара він не знайшов видимих причин недостатнього надою або інших симптомів, значить, це вплив чорної магії і діяти потрібно негайно.

Зверніть увагу!

Перед тим, як намагатися зняти порчу, треба зрозуміти, в чому причина, і боротися саме з нею, а потім вже з наслідками. Порча не завжди накладається на тварину недоброзичливими людьми. Несприятлива атмосфера – одна з ознак, можливо, аура в місці, де живе корова, зіпсована, і тварина тепер страждає. Перенесені хвороби також можуть впливати: буває, що хтось у родині хворіє. А потім, з невідомих причин, хвороба йде. Але насправді вона переходить в іншу живу істоту поблизу, наприклад, корову чи собаку.

Знімаємо порчу

Якщо причина в несприятливій атмосфері, можна в домашніх умовах викликавши знахарку, батюшку, вирішити таку проблему. Розглянемо більш детально, як це робиться за допомогою власних зусиль.

При випадковій порчі на корову (відвідна магія або перенесення хвороби), можна прибрати порчу кількома способами. Перший спосіб полягає в тому, що потрібно взяти трохи сіна і заговорити його:

«Матінка пресвята Богородиця, спаси і збережи корову мою. Дай ліки, відведи від горя, благаю. Хорони від злої людини, очей поганих, полум’я пекучого, води холодної. Від хвороби бережи, порчу прибери. В ім’я Отця, і Сина, і Святого духа. Амінь».

Змішати заговорене сіно з іншим. Корова повинна це є’їсти в той же день.

Інший варіант: необхідно обійти будинок три рази разом з коровою і чашкою в лівій руці, в якій є молоко цієї корови. Промовляти молитву «Отче наш», до кінця третього кола.

При порчі на корову потрібно зробити наступне – обмити тварину спеціальним відваром. Інгредієнти: будяк, полин, ялівець, у співвідношенні 3:1:1. Травичку необхідно подрібнити в ступі, залити окропом – 2:1, варити на маленькому вогні 15 хвилин. Дати настоятися протягом 2 годин, щоб суміш стала теплою. Далі отриманий відвар зцідити. І цим відваром обмити корову, примовляючи:

«Що захочеться – збудеться, все погане забудеться, що омите, то очиститься».

У третьому варіанті потрібно заговорити сіль. Узяти 250-300 мл солі і прошепотіти молитву, помішуючи сіль ложкою проти годинникової стрілки:

«Неземна міць над землею пошириться, а підземна хвороба на місці схоронится. Не я заговорюю, а Пресвята Богородиця».

Потім тричі обійти корову по напрямку руху сонця, обсипати тварину сіллю і говорити:

«Сіллю нечисть знищую, від порчі рятую. Зло відійди, сила прийди. Міцні мої слова, згинь нечисть вся».

Під час цього обряду повернути корову мордою до себе і вона повинна повертатися за господарем. Для цього просто потрібно вести її за мотузку.

Є також заговір від порчі на корові. Необхідно взяти будь-яку сорочку, розрізати її на чотири частини. Кожну з них потрібно покласти по чотирьох кутах вашої ділянки. Тільки так, щоб весь будинок і господарство знаходилося в середині. У кожному кутку підпаліть свічку і прочитайте в слух заговір: «Святий Василь, спустися до мене на моїй землі, зглянься мене і не забудь, благослови на вірний шлях. Нехай господарство моє процвітає, хай скотина на дворі моєму від важкого ока не страждає, нехай мій будинок назавжди чужа заздрість покидає. Ключ. Замок. Язик.»

Свічки необхідно залишити там де вони стояли. Ще один не менш ефективний спосіб зняття порчі з корови за допомогою солі. На заході сонця, візьміть сіль і почніть її кидати в корову примовляючи вголос: «Забороняю я тобі, диявол, біс ти проклятий перебувати в місці цьому. Іди до свого дому, а дім твій — пекло і на віки віків. Амінь.»

Захист від порчі

Набагато краще захиститися заздалегідь, ніж лікувати наслідки. Існує безліч оберегів, захисних молитов і обрядів. Для початку потрібно пам’ятати, що не можна бити тварину, кричати на неї, проклинати, якщо вона не слухається. Це псує позитивну ауру, яка стає менш захищеною. У хліві бажано повісити гілки горобини. Всі негативні емоції вона бере на себе.

Бажано також читати перед сном молитви і просити захисту тварини. У повню заговорити джерельну воду, і перед кожним прибуттям непроханих гостей, або виїздом в людне місце, окропляти водою корову. На Трійцю приводити знахарку, яка зробить спеціальні обряди, щоб корову не наврочили, не пропало молоко.

Є важливі правила. Перше, не допускайте до корови сторонніх людей. Вони можуть навести порчу на тварину через їжу. Друге, не хваліться її досягненнями. Третє, зробіть оберіг. В якості оберегів для корови використовують трави, які мають магічну силу. У народі вважають, що вони мають чисту енергетику.

Тепер, ви знаєте, як захистити корову від порчі, вам не страшні сили чорної магії. Ви можете не переживати за здоров’я і життя своєї корови.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: