Наведення порчі на місяць

Місячна магія використовується для того, щоб посилити магічні сили, адже фаза місяця дуже сильно впливає на магічні ритуали. Кожен вид обряду повинен проводитися в певну місячну фазу. Все залежить лише від того, чого вам потрібно домогтися. Якщо у ваших цілях закладено бажання любові, то краще використовувати фазу зростаючої місяця. Так вона буде тільки збільшувати необхідні почуття. Якщо потрібно почистити організм від хвороб, то краще використовувати убуваючий місяць. Вона буде знімати всі ваші захворювання.

Зміст:

Наведення порчі на місяць

Наведення і зняття порчі на місяць

Порча на місяць може проводитися самостійно в домашніх умовах. Необхідно лише знайти відповідний спосіб, і дотримуватися всіх зазначених інструкцій. Не здумайте порушувати порядок, або змінювати слова заговору. Це загрожує тим, що результат не буде досягнутий.

Місяць, як сильний помічник

Багато століть тому місяць використовували тільки жінки, щоб видалити суперницю або помститися чоловікові. З цього моменту пішло повір’я, що місяць є помічником тільки для особин жіночої статі. Погодьтеся, що в певному сенсі це схоже на правду, адже навіть цикли у жінок збігаються з місяцем. Також часто порчі використовують для того, щоб прибрати конкурента з бізнесу.

Людина може відчувати стрес в ті моменти, коли місяць зростає або убуває. Якщо вірити статистиці, то саме в ці моменти збільшується кількість дорожньо-транспортних катастроф, і збільшується кількість смертей. Причина таких ситуацій полягає в тому, що місяць досить сильно впливає на воду. А так, як людське тіло, більшою мірою, складається з рідини, і місячне вплив посилюється.

Що потрібно знати при наведенні порчі

Наводити порчі краще в період повного місяця або місячного зростання, а зняття порчі повинно проводитися тільки під час зменшення місяця. Для якісного наведення порчі дотримуйтеся декількох обов’язкових правил, які потрібно пам’ятати завжди.

 • Проводите ритуали тільки на убуваючий місяць. Це відбувається одразу після того, як пройде повний місяць. Цей варіант відмінно підходить для тих випадків, коли необхідно зруйнувати або негативно вплинути на людську енергетику.
 • Проводити ритуал тільки по вівторках або суботах. Ці дні краще всього підходять для даних цілей. Такі обряди важче прибрати.
 • Нікому Не кажіть про те, що збираєтеся проводити магічний обряд, адже це може негативно позначитися на кінцевому результаті обряду. Також переконайтеся в тому, що ніхто не бачить вас під час ритуалу. Це теж негативно позначається на досягненні мети.
 • Вашу душу має переповнювати бажання того, що людина заслуговує на покарання. Причому, пам’ятайте про те, що причина повинна бути суттєвою. Проста образа не може бути причиною. Цим ви тільки собі наведете шкоди.
 • Не давайте з дому речі, після того, як проведете ритуал. Особливо, це відноситься до людини, на якого ви наводите порчі. Причина полягає в тому, що зняти порчу, і повернути її вам за допомогою цієї речі буде набагато простіше. Ви тоді візьмете на себе весь негатив.
 • Ніколи нічого не залишається безкарним

  Ви повинні пам’ятати про те, що жертва може помітити зміну в своїй поведінці. Тим більше, якщо жертву оточують люди, які добре її знають. Людина з легкістю може потім зрозуміти, хто ж так негарно з ним повівся, адже жертва може пам’ятати все погане, що зробила вам, і швидко визначити виконавця обряду. Помста може проходити не тільки магічними способами, але і звичайними варіантами. І це тільки сильніше вплине на ваше життя. Організм дуже важко очистити від зворотного зв’язку. І доведеться використовувати спеціальний наклеп, який впізнають у фахівців. Почистити енергетику, забруднену магією, дуже важко.

  Якщо потрібно навести порчу на здоров’я, то краще проводити її в повний місяць. При зростаючому місяці цього краще не проводити. Після того, як проведете ритуал, обов’язково треба швидко йти з місця проведення. Пам’ятайте про те, що не варто обертатися і з ким-небудь говорити. Ви повинні впевнено і цілеспрямовано йти додому.

  Якщо збираєтеся проводити ритуал на місці перехрестя, то потрібно завжди давати відкуп. Бажано, щоб монети одного номіналу. Якщо проводите цвинтарний ритуал, то залишайте помин. Ним можуть виступати солодощі, алкоголь або монети. Коли будете читати заговір, пам’ятайте про те, що потрібно добре уявляти жертву впливу. У вашій голові повинен проглядатися чіткий вигляд жертви, інакше обряд може просто не спрацювати.

  Варіанти накладання порчі

  Навести порчу можна контактним способом. Сенс полягає в тому, що потрібно особисто вручити людині заговорену річ. Можна навести порчу безконтактно. Необхідно прив’язувати жертву до небіжчиків, або проводити обряд на вузлах. Іншим варіантом порчі виступає обряд на залишки. Для цього необхідно використовувати волосся жертви, нігті, або їжу. Тобто, необхідно використовувати генетичний матеріал. Останнім варіантом виступає обряд, який використовує особисті речі жертви або її фото.

  Ознаки наведення порчі

  Визначити, якщо на людині вроки можна, якщо бути уважним. Звертайте увагу на наступні показники:

  Провести діагностику можна за допомогою домашніх тварин. Для цього візьміть кота, бажано чорного, на руки. Якщо тварина почне метушитися, то вплив можливо. Якщо кіт сидить спокійно, то приводу для занепокоєння немає. Пам’ятайте про те, що тварина має жити у вас довгий час. Нещодавнє тварина може втекти від вас не з причини порчі, а з-за того, що ще не звикло до вас.

  Як зняти порчу

  Молитви дуже добре допомагають з видаленням ознак порчі. Також хорошим методом виступає виливання воском. Щоб зняти порчу, вам потрібно набрати у ванну воду і додати в неї солі. Сіль чудово очищає від магічного впливу. Також у воду киньте столові ложки в такій кількості, скільки вам повних років. Краще проводити обряд кожні добу, протягом тижня. Тепер потрібно читати заговір:

  «Нехай земля допоможе мені позбутися від чорної енергетики, яка була на мене наслали. Ворогам нехай все повертається. Ворогам нехай оговтується. Камінь мої слова. Амінь».

  Ляжте у воду, і перехрестіться. Тепер виходите з води, при цьому не забувайте читати:

  «Нехай вода забере від мене все погане. Нехай раба Божа (ім’я) ніколи більше не стикається з порчі. Нехай чорна магія не впливає на мене, а біла магія ставить захист. Нехай негатив назавжди піде від мене до того, хто її навів. Ніколи їй не судилося мені повернутися. Нехай вона йде назад ворогам. Весь негатив хочу видалити. У мою квартиру дорога закрита. Позбавлення не змусить себе чекати. Хай буде так, як я сказала. Мої слова ніхто і ніколи не зможе змінити. Амінь».

  Роблять ритуал в молодика. В цьому немає нічого поганого. Ефективність від цього не страждає. Порча вважається досить сильним магічним впливом, що негативно позначається на людському здоров’ї. Можна навести негативний вплив на те, щоб людина постійно перебував у поганому настрої, або його переслідували захворювання. Нерідко використовується магія, яка діє на смерть. Такі ритуали краще відразу нейтралізувати, інакше дія обряду відразу увійде в силу.

  Висновок

  Якщо ви не можете самостійно в домашніх умовах зняти порчу, то слід звернутися за допомогою до професіоналів, які зроблять це в максимально швидкі терміни. Причому зроблять так, щоб магія обернулася ворогам ідентичними почуттями. Залежно від місячної фази, можна залучати різні гроші. Все залежить від того, яка сума вам потрібна, і на що ви хочете витратити гроші. Якщо потрібна невелика сума, то можна проводити ритуал на убуваючий місяць. Якщо істотна сума, то роблять при зростаючому місяці.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: