Наслідки порчі на пияцтво

Якщо дивитися на життя сімей, в яких знаходиться питущий чоловік, то стає зрозуміло, що нормального життя в таких сім’ях не буде. Подружня ідилія дуже сильно руйнується, а чоловік просто перестає нормально жити. Усе його життя складається з невдач, причому це відноситься як до особистого життя, так і до кар’єри.

Зміст:

Наслідки порчі на пияцтво

Порча на пияцтво і алкоголізм

Роботу таким людям досить важко знайти, адже роботодавці відмовляються співпрацювати з такими чоловіками. Причина полягає в тому, що немає гарантії того, що людина буде постійно працювати і не порушувати робочий процес. Причинами алкоголізму може бути порчі на пияцтво.

Інші причини алкоголізму

Розглянемо причини, які можуть спричинити за собою таке неприємне наслідок, як пияцтво.

 • Нещасна любов. Людина просто починає запивати біль, яка виникла від важкого розставання.
 • Неприємності на роботі. Чоловік може вважати, що важкий робочий день легко забути, якщо випити кілька келихів спиртного.
 • Генетична схильність. Якщо батьки дуже часто вживали алкоголь, і людина з дитинства спостерігав за поведінкою батьків, то він починає йти по їхніх слідах. Звичайно ж, не завжди. Бувають винятки.
 • Фахівці вважають, що порча на алкоголь – кращий варіант, адже її можна зняти. А, якщо людина самостійно прийшов до такого способу життя, то позбавити його від звички набагато складніше.

  Зняти порчу можна. Нехай це займе багато часу і сил, але результат того вартий. Більшість сімей, після походу до фахівця, мають тепер сімейним щастям. Професіонал може зняти, як чоловічий алкоголізм, так і жіночий. Якщо ви вважаєте, що, найчастіше, порчі на алкоголізм наводиться на чоловіків, то ви помиляєтеся. Жінки не менш сильно схильні магічного впливу. Не завжди легко визначити причину алкоголізму. Іноді сім’я може прийти до фахівця, але не отримує належної допомоги. Причина полягає в тому, що порча на алкоголізм не було наведено, а людина сам вирішив піти по цій кривій доріжці.

  Чи можливо зняти порчу

  Багато людей задаються питанням, як зняти порчу на пияцтво. Якщо ви відвідаєте чаклуна, то, в першу чергу, проведуть магічну діагностику, адже потрібно для початку визначити причину такої поведінки. Сім’я може вважати, що на їх родича було наслано порча на п’янку. Ось тільки це може не завжди бути правдою, адже можна стати алкоголіком з-за того, що немає сили волі впоратися з позивом до алкоголю. Наводиться прокляття на одяг або особисту річ.

  Допомога можлива для всіх

  Для допомоги людині, що страждає алкоголізмом зі своєї вини, потрібно скористатися медичними методами. Це може бути кодування, психологічний вплив, гіпноз і багато іншого. Іноді родичі жертв відправляють в центри анонімних алкоголіків. Ось тільки не завжди це приносить гарантії повного відторгнення алкоголю. Іноді це тільки тимчасовий процес, який через деякий час перестає діяти. Якщо була наведена порча на пияцтво, то тут допоможуть тільки магічні ритуали. Проводити їх треба не один раз, адже це магічне вплив досить сильне. І навіть найсильніші професіонали своєї справи не в силах допомогти з першого разу.

  Діагностика, яка проводиться чаклуном, дозволяється дізнатися причину запою. Якщо причина не в магії, то вам просто порадять шукати допомоги в медицині. Після з’ясування всіх маг може приступити до очищення людини від магії. Пам’ятайте про те, що потрібно знайти якісного фахівця, а не шарлатана, тому що ви можете заплатити гроші, витратити багато часу і сил, але результат не буде досягнутий, і ви далі будете страждати від скандалів і запоїв.

  Самостійні методи діагностики

  Алкоголізм прийнято вважати хворобою, причому дуже сильною. Якщо застуду легко вилікувати, то для видалення даного захворювання доведеться витратити набагато більше часу. Є кілька варіантів, щоб визначити цю хворобу за кількома показниками.

 • Якщо ваш родич почав пити дуже різко і необґрунтовано, якщо він вважає алкоголь сенсом усього життя, то варто задуматися про порчі.
 • Другим показником вважається те, що людина не в захваті від своєї поведінки. Він може розуміти, що надходить неправильно, не може перебороти тяжіння до склянці.
 • Третій пункт полягає в тому, алкоголь стає замінником лікарських препаратів. Шкідлива звичка стає необхідною не для того, щоб життя набувала фарби, а для можливості прожити цей день.
 • Четвертий пункт вказує на те, що алкоголік усіма можливостями намагається отримати «дозу». Він може переставати думати про оточуючих, про те, що потрібно купити їжу. Він починає продавати речі з будинку, щоб купити випивку.
 • Ще одним пунктом вважається те, що людина п’є один. Йому не потрібна компанія. Є тільки він і пляшка. Також на наявність порчі вказує стан зовнішнього вигляду жертви. Довгий час попсований може виглядати нормально і зазвичай. От тільки з часом, тіло підлягає руйнуванню.
 • Дуже важливим фактором виступає те, що людина мріє піти на поправку, і позбутися від шкідливої звички. Ось тільки у нього немає сил на виконання свого бажання. А родичі ніякими силами не можуть вплинути на це. Ще одним способом визначення вважається підклад будинку. Молитви можуть допомогти трохи знизити вплив, але не зможуть прибрати його повністю. Проявляється приворот на алкоголь швидко і непомітно. Навіть ворожіння не завжди вкаже на правильність думок.

  Якщо ці перераховані ознаки відносяться до вашої ситуації, то терміново звертайтеся за допомогою до фахівців. В домашніх умовах самостійно провести ритуали очищення досить важко. Вичитка передбачає використання великої кількості енергії. Професіонал може врятувати жертву, і зробити так, щоб подібні ситуації більше ніколи не повторювалися. Він просто поставить подальшу захист від порчі, і захист від біса.

  Методи фахівців

  Чаклун не використовує ритуали, які мають схожість із звичайним кодуванням. Якщо при кодуванні людина боїться алкоголю, і біжить від нього, то при магічному ритуалі він зможе нормально сприймати його наявність в будинку. Не буде страху того, що станеться зрив, адже після магії, вони просто неможливі. Навіть під час свята жертва може вжити невелика кількість спиртного. Його буде окриляти почуття невеликого сп’яніння. А почуття страху не матиме на нього впливу. Родичам радять не боятися свого рідного людини з кількох причин. Перша причина полягає в тому, що ви повинні вірити в його силу волі, і розуміти, що він може себе контролювати. А друга причина в тому, що жертва сама розуміє, що життя без спиртного тільки покращує життєві показники.

  Основний заговір:

  «Ти, раб Божий (ім’я) позбався від хвороби. Нехай вона вирушає до того, хто навів її. Ніколи їй більше до тебе не повернутися. Амінь».

  Чорний ритуал проводиться кілька разів. Тільки треба хотіти досягти результату. Без бажання прогресу не буде.

  Варіанти звернення до фахівця

  Ви можете, як особисто відвідати мага, привівши з собою жертву порчі, так і зробити це віддалено. Допомога приходить лише тим, хто просить про неї, тому ініціатива лікування повинна відходити від вас, інакше обряд і заговір просто не стане працювати. Наговір читається наодинці з жертвою. Ніхто не повинен бути присутнім при цьому. Проводяться ритуали, найчастіше, на воду. Після цю воду попсований повинен пити. Можна відлити віск на воду, щоб побачити, чи є пристріт чи ні.

  Зробити порча на пияцтво можуть недоброзичливці, які заздрять людині. Особливо поширений випадок, коли потрібно позбутися від конкурента по роботі, або погіршити сімейний стан. До таких ритуалів часто звертаються жінки, які хочуть відвести чоловіка з родини, адже, погодьтеся, що жінки часто кидають своїх чоловіків через пристрасть до алкоголю. Пияцтво – дуже погана звичка. Іноді вона обумовлена лінню взяти себе в руки. Розпізнати людей, які навели прокляття, важко, тому, якщо вам потрібно перевірити свої здогади, то вирушайте до фахівця.

  Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, то негайно звертайтеся до професіоналів. Від цього залежить не тільки сімейне благополуччя, а й життя жертви. Алкоголь настільки швидко і сильно руйнує людське здоров’я, що летальний результат може наступити за кілька років. Більш того, дуже сильно порушується нервова система людини. Він перестає розуміти важливість життя, важливість сім’ї. Для нього на першу сходинку стає чарка.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: