Симптоми привороту — методи діагностики та позбавлення

Симптоми привороту - методи діагностики та позбавлення

Перші симптоми привороту помітні вже через кілька хвилин після появи цієї неприємності. Що це за симптоми, і як упевнитися в тому, що це приворот, ви можете дізнатися з цієї статті.

Зміст:

Перші симптоми привороту

Найперші симптоми з’являються вже через кілька хвилин після того, як вас наврочили. Це може статися після того, як ви обговорювали свої досягнення або майно. Буває також самопорча.

Не поспішайте ображатися на того, хто вас наврочив. Найчастіше це трапляється неусвідомлено. Буває, що у відповідь на розповідь про ваші проблеми друг, намагаючись вас втішити, говорить щось на кшталт: «Твої проблеми — це ще дурниця, ось сталося б те-то, знав би». Так можна наврочити. Але часто такий негатив наводиться заздрісникам, втім, теж не завжди усвідомлено.

Перші симптоми привороту схожі на ознаки спілкування з енергетичним вампіром. Це слабкість, сонливість, відчуття втоми, головний біль. Надалі, це може розвинутися в справжнісіньку апатію і млявість, пасивність. Може спостерігатися ще й позіхання, навіть якщо ви не хочете спати, а також жар у всьому тілі, але градусник підвищення температури не показує.

Пристріт — симптоми, які проявляються пізніше

Як правило, симптоми привороту проявляються до тих пір, поки ви не позбудетеся від негативної програми. Це все-таки не порчі, спеціально і зі знанням справи наведена. Зняти приворот набагато простіше, і як зробити це, ви можете дізнатися з відповідної статті на нашому сайті.

Найчастіше приворот стосується чогось конкретного — зовнішності, роботи, матеріального становища, обновок, відносин і т. д. Список можна перераховувати безкінечно. Але якщо ви недавно з радістю комусь розповідали про нову машину, або хтось вголос позаздрив вашому щастю, а потім вас спіткала невдача, з цим пов’язана, можна бути впевненим в тому, що це приворот.

Незважаючи на те, що наврочити можна щось конкретне, це все-таки негативна програма, і ознаки привороту можуть зачіпати будь-яку сферу вашого життя. Найчастіше, це самопочуття. Симптоми привороту у жінки будуть такими ж, як і в чоловіка — статевих відмінностей тут немає.

Втома і слабкість, які помітні відразу ж після появи негативу на вас, переходять в постійну підвищену стомлюваність. Постійно є бажання розслабитися і відпочити.

Виникають проблеми зі сном — вночі не виходить заснути, вранці не виходить встати з ліжка і робити справи. Згладжений людина вранці, після сну, витрачає багато часу на те, щоб почати займатися щоденними справами. Пропадає бажання робити навіть найнеобхідніше, наприклад, ходити в душ. Спостерігається повна відсутність сил.

Трохи пізніше може з’явитися дратівливість, жалість до себе, проблеми зі здоров’ям, зокрема, з шкірою, нігтями, зубами і волоссям, часті головні болі. Серйозні проблеми з-за привороту — це велика рідкість. Не варто плутати його з порчім, все ж це більш слабкий вплив.

Неуважність — ще одна ознака того, як проявляється приворот. Знижується сексуальна активність. Навіть якщо партнер вас приваблює, сил на секс з ним не буде.

Можна наврочити навіть тварина. Корова буде менше приносити молока, кури — яєць, а можуть навіть почати хворіти. Це стосується і звичних кожному домашніх вихованців — котів і собак. Дуже сильно схильні до привороту маленькі діти. Їх захист слабкіше, ніж у дорослих. Саме звідси пішла прикмета про те, що не можна маленьких дітей показувати стороннім.

Як перевірити, чи є приворот

Найпростіший спосіб для того, щоб перевірити, чи є приворот, або причина ваших проблем в чомусь іншому, вимагає наявності яйця, води і склянки.

Яйце обов’язково повинне бути свіжим. Купуйте його в селі, продукція з супермаркетів для магії не годиться. У прозору склянку наберіть води. Вона повинна бути холодною, а ось джерело значення не має, головне, щоб вода була чистою. Яйце акуратно розбийте у склянку. Не можна при цьому пошкоджувати жовток.

Прийміть зручне сидяче положення і поставте на голову склянку разом з його вмістом. Притримувати його рукою, зрозуміло, можна. Пробудьте в такому положенні дві-п’ять хвилин. Менший час нічого вам не дасть, більше — просто не потрібно.

Після цього візьміть стакан і подивіться, що сталося з яйцем. Якщо воно виглядає так само, як відразу після того, як ви його розбили, значить, з вами все в порядку. На вас немає ніякої негативної програми, і ваші проблеми виникли через інших причин, не пов’язаних з магією.

Якщо білок утворив нитки і став схожий на медузу, це приворот або інше слабкий негативний вплив. Можливо, це порча, наведена початківцям магом. Можливо, приворот, симптоми якого ви так вчасно помітили і зробили діагностику. Про те, як зняти порчу в домашніх умовах, читайте у відповідній статті на нашому сайті.

Чорні точки, бульбашки і схожість жовтка з вареним продуктом означає серйозну і сильну негативну програму. Можливо, це сильний приворот, який отруює ваше життя вже довгий час. Розбиратися з цією проблемою, застосовуючи надійні методи, потрібно якомога швидше.

Якщо на яйці, яке ви використовували для діагностики, є ознаки привороту або іншого негативу, вилийте його в унітаз зі словами:

Нехай повернеться це тому, від кого воно виходить. Амінь.

Цей невеликий заговір тільки відводить від вас ту енергію, яка є в яйці. Необхідність очищення і захисту від негативу він не скасовує.

Якщо сільські яйця — це важкодоступна продукція в вашому регіоні, можете зробити діагностику з вуглинками. Користуватися можна будь-якими вуглинками, які зможете знайти в продажу або ще де-небудь. Потрібно три жарини. Розмір не має значення, але звертайте увагу на те, щоб вони містилися в ємності з водою, яку ви використовуєте для діагностики.

Наберіть воду в будь-яку ємність. Вода може бути з-під крана, набирайте холодну. Потримайте деякий час вугілля в руках, а потім киньте в воду. Якщо вони плавають на поверхні, значить, з вами все в порядку. Затонулі два або три жарини означають, що на вас є приворот або інша негативна програма.

Швидке розпізнавання симптомів привороту може врятувати вас від більш серйозних проблем. Чим швидше ви позбудетеся від наведеного негативу, тим менше він зможе вплинути на ваше життя.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: