Як зменшити статеві губи?

Як зменшити статеві губи?

Питання «інтимної краси» нерідко стає вельми делікатним для середньостатистичної жінки. І зовсім необов’язково бути знаменитою порноактрисою, щоб бажати естетики своїх статевих органів. А їх великому розміру, як відомо, раді тільки чоловіки. Жінка ж хоче, щоб «там» все було витончено і акуратно. Але природа часом буває зовсім не добра, а підступна до нас, і тому дуже багато представниць прекрасної статі скаржаться на великі розміри статевих губ.

Зміст:

 • А чи є проблема?
 • Лабіопластика: в яких випадках до неї варто звернутися?
 • Підготовка до процедури
 • Як проходить операція?
 • Чи реально зменшити статеві губи самостійно?
 • А чи є проблема?

  Звичайно, цей дефект не видно сторонньому погляду, зате може спровокувати важкі психологічні комплекси на сексуальному грунті. А це часом буває куди гірше комплексів з приводу тонкого волосся або «носа картоплею».

  Дівчина починає соромитися вступати в статевий зв’язок з чоловіком, тим самим прирікаючи себе на тривалий самотність. У неї падає самооцінка, і єдина перспектива, яку вона перед собою бачить — довічне самотність.

  А якщо кохана людина вже є поруч, це аж ніяк не прикрашає ситуацію, а навпаки, породжує масу підозр і недовіри, знову ж таки, на тлі сексуального комплексу.

  До того ж, жінки, які мають такими, не надто охоче вступають в інтимні зв’язки, що може згубно позначитися на подружнього життя. Зрозуміло, язик йде не про всі представниць прекрасної статі з такою проблемою. Деякі вважають її своєю «родзинкою», і вже тим більше не відчувають ніякого збентеження з приводу такої особливості. 041Dо сьогодні ми поговоримо про те, як допомогти жінкам, для яких процедура зменшення статевих губ бачиться мало не рятувальною операцією.

  Як зменшити статеві губи? Найпростіший варіант — звернутися до пластичного хірурга за процедурою Лабіопластика. Ціни на таку операцію коливаються в межах 50.000-150.000 в залежності від того, в якому місті проводиться втручання, і наскільки «популярний» і іменитий хірург її виконує. По суті, інших ефективних способів ліквідації даної проблеми просто не існує.

  Деякі дівчата свято вірять в те, таку корекцію можна провести і в домашніх умовах, використовуючи спеціальні вправи, креми та інші «хитрощі».

  На жаль, нам доведеться розчарувати вас — це практично нереально.

  Лабіопластика: в яких випадках до неї варто звернутися?

  Пластична хірургія — велика галузь медицини, спрямована на вирішення будь-яких проблем, пов’язаних із зовнішнім виглядом людини. Лабіопластика — це повноцінне хірургічне втручання, спрямоване на усічення частини статевих губ з подальшим їх фіксуванням у новому положенні.

  Пластика статевих губ вважається досить легкою операцією, однак процес реабілітації після неї з очевидних причин не можна назвати безхмарним і простим. Втручання виконується під місцевою аплікаційної або ін’єкційної анестезією. Деякі пацієнтки воліють використовувати епідуральну анестезію, при якій повністю обездвіжівается і німіє нижня частина тулуба.

  Чи можна ефективно зменшити статеві губи таким способом?

  Зрозуміло, так! Більш того, можна усунути інші дефекти, пов’язані з їх будовою, і нівелювати наслідки важких пологів, пов’язаних з розривами і видозміною зовнішніх статевих органів.

  Операція по зменшенню статевих губ виконується за такими суб’єктивними показниками:

  Не варто плутати цю процедуру з Вагінопластіка, до якої вдається все більше молодих матусь. Друга операція спрямована на ушивання ширини піхви після пологів, і, як наслідок, відновлення сексуальних функцій. Лабіопластика торкається піхву! Ця операція спрямована тільки на естетичне вдосконалення зовнішніх статевих органів, а тому не варто очікувати від неї функціональних результатів.

  Підготовка до процедури

  Зменшення малих статевих губ — досить делікатне процес, який тягне за собою важку реабілітацію. Практично всі пацієнтки пластичних хірургів, які вдалися до цієї процедури, виявляли невдоволення тим, що реабілітація виявилася для них занадто болючою, незалежно від того, наскільки якісно було виконано саме хірургічне втручання.

  Перед процедурою ви будете повинні надати спеціалісту результати традиційного пакету досліджень:

 • Аналізи крові (загальний + біохімічний);
 • Аналіз крові на ВІЛ, сифіліс та вірусний гепатит С;
 • Визначення групи крові і резус-фактора;
 • Коагулограма (тест на згортання крові);
 • Електрокардіограма;
 • Консультації фахівців (при наявності певних захворювань).
 • Як проходить операція?

  Як зменшити статеві губи? Якщо ви вже вирішили вдатися до пластики, вам буде корисно знати, як саме вона проходить.

  Лабіопластика включає в себе кілька етапів:

  Після виконання пластичної операції ви повинні будете залишатися в стаціонарі протягом декількох годин, щоб оперував фахівець міг спостерігати вас в режимі реального часу. Доктор також дасть вам свої контакти, щоб ви зверталися до нього з будь-яких питань щодо домашньої реабілітації.

  Спочатку ви повинні бути повністю готові до больових відчуттів, і, зрозуміло, тимчасової відмови від сексуальних контактів. Загоєння відбувається досить швидко, але при цьому важливо обробляти шви і дотримуватися суворих правил інтимної гігієни. У перший час вам може бути боляче сидіти.

  Чи реально зменшити статеві губи самостійно?

  Багато жінок не вирішуються на пластику через суб’єктивних побоювань. Тому їх мучить питання про те, як можна зменшити статеві губи в домашніх умовах. На жаль, тут навряд чи спрацює будь-якої метод.

  Ви повинні розуміти, що креми, гелі і вправи, які вам пропонує сучасна інформаційна і рекламна індустрія, не можуть «зрізати» у вас в області промежини зайву тканину. Це неможливо ні з фізіологічної, ні навіть з теоретичної точки зору. Крім того, місцеві «ліки», які нібито призначені для корекції статевих губ, можуть нашкодити слизової і спалити її. Це буде куди більш плачевно, ніж короткочасна реабілітація після адекватного хірургічного втручання.

  Тому якщо вам наполегливо пропонують продукцію, що «гарантує» який-небудь ефект, сто разів подумайте про доцільність її придбання. Ви ж не розраховуєте на те, що отвисшая груди миттєво підтягнеться завдяки дорогому крему? Так чому ж ви вважаєте, що надлишок тканини в іншій області тіла може самостійно ліквідуватися за таким принципом?

  Перш ніж змінювати в собі щось, добре зважте всі «за» і «проти». Знайдіть готовність до того, що щось може піти не так, і кінцевий результат може не задовольнити вас. Пам’ятайте, що будь-яка операція — це серйозний ризик.

  А тому потрібно бути розсудливими, наважуючись на подібні кроки. Будьте бездоганні!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: