Мастурбувати під час місячних — можна чи що?

Мастурбувати під час місячних - можна чи що?

Чимало дівчат і жінок соромляться звернутися до свого гінеколога з настільки делікатним питанням, як можна їм мастурбувати під час місячних? З боку може здатися, що в «ці» дні зовсім не до самозадоволення, і можна трохи потерпіти. Але природа думає інакше, і на протязі критичних днів в організмі відбувається суттєва зміна гормонального фону. Як результат, сексу хочеться ще сильніше і частіше, ніж це буває в звичайні дні.

Зміст:

 • Так можна чи не можна?
 • Як «це» правильно робити?
 • Кілька цікавих фактів
 • Так можна чи не можна?

  Відповідь буде радує і багатообіцяючим. Так, в критичні дні можна займатися самозадоволенням, але тільки якщо ви не відчуваєте дискомфорт, біль та інші неприємні відчуття.

  Справа в тому, що рідкісна жінка переживає місячні без ниючий спини, тягне живота і поколює яєчників. Ті ж, кого подібні симптоми обійшли стороною, можуть в повній мірі насолоджуватися мастурбацією як до, так і після обов’язкових щомісячних кровотеч.

  Причому задоволення, яке вони отримають, буде в кілька разів сильніше і гостріше, ніж зазвичай. Може прозвучати дивно, але від процесу мастурбації, який відбуватиметься в «ці» дні, минають хворобливі спазми і поліпшується настрій, з’являється відчуття щастя, йде депресія і стрес.

  Виходить, що користь подібного «хобі» дійсно велика, а точніше:

  Як «це» правильно робити?

  Переконавшись, що нічого поганого в подібному занятті немає, потрібно визначитися з тим, де зручніше розташуватися, і як саме задовольнити саму себе.

  Постіль — не варіант, оскільки менструальна кров безнадійно забруднить не тільки текстиль, але і матрац. Буде доречною розміститися на біде, унітазі, в душовій кабінці або прямо у ванній.

  Пестити себе потрібно тільки в тому випадку, якщо в піхву відсутній тампон, і робити це можна за допомогою секс-іграшок і власних пальців.

  Причому зовсім необов’язково проникати тим чи іншим дуже глибоко у вагіну.

  Гормони допоможуть і в цьому, і буде досить просто смикати статеві губи або клітор.

  З запобіжних заходів можна порадити наступне:

  Кілька цікавих фактів

  Знаючи про те, що зупинити місячні можна тільки шляхом вагітності, жінки пристосувалися вести активне статеве життя без перерви на прикрі «криваві» обставини. Крім очевидної користі для фізичного і психологічного здоров’я, самозадоволення ще й збагачує сексуальний досвід, дозволяючи підвищити рівень розкутості в цілому.

  Все це посприяло тому, що вчені впритул зайнялися вивченням того, чи можна мастурбувати під час і після місячних.

  Крім позитивної відповіді з’ясувалося наступне:

  Наостанок розглянемо питання того, чи можна мастурбувати теплим душем під час місячних. Прямих протипоказань такого заняття немає.

  Єдине що можна порадити, так це не направляти тугі струмені води точно в вагіну, спливала менструальної кров’ю.

  Як і у випадку зі стандартним самозадоволенням, більше уваги приділяйте клітора і статевих губ.

  Сподіваємося, наші поради і рекомендації допоможуть вам у вирішенні цього завдання. Будьте здорові і састліви!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: