Чому випадають брови і вії?

Чому випадають брови і вії?

Кажуть, що очі — це дзеркало людської душі. Якщо слідувати цій логіці, то брови — його рама. Виходить, що потрібно стежити за чистотою і охайністю і того, і іншого, ніж із захватом і займається жінка. Брови — це та частина обличчя, яка піддається вищипування і коректувань мало не кожен день. Але іноді настає такий момент, коли докучливі волоски не те що не з’являються знову, а відверто «сипляться», змушуючи тривожитися і переживати.

Чому так відбувається? І що робити, якщо катастрофічно випадають брови?

Зміст:

 • Провокуючі фактори
 • Як вирішити проблему зсередини?
 • Народні засоби
 • Провокуючі фактори

  Самий правдиву відповідь на те, чому у вас випадають брови, дасть тільки лікар-трихолог, і то за результатами комплексного обстеження і величезної кількості лабораторних аналізів.

  Незважаючи на всю серйозність, найчастіше причина такого явища банальна до неможливості: просто у брів настає період відновлення, простіше кажучи, «линьки», і як тільки він закінчиться, все стане на свої місця.

  Знову ж таки, якщо в наявності є почервоніння, свербіж, брови і вії сверблять, або відбувається ну дуже вже активне і явне їх випадання, треба насторожитися, і негайно почати шукати першоджерело такого стану речей.

  А він, варто зауважити, може бути дуже навіть різноманітним.

  Ось так плавно ми підійшли до розкриття основних причин того, через що сверблять і випадають вії та брови:

  Як вирішити проблему зсередини?

  Навіть якщо ви постійно перебуваєте в прекрасному настрої, найменші коливання гормонального фону, що відбуваються кожен день, можуть призвести до зменшення брів і вій. Виходить, що ризик зіткнутися з такою неприємністю є у кожної з нас, незалежно від віку, соціального стану або фінансового стану.

  Благо, точно так же все ми маємо можливість не тільки дізнатися причини події, а й те, що можна зробити, якщо випадають брови і вії, причому основні рецепти не відрізняються дорожнечею або ексклюзивністю.

  Отже, почати потрібно з перегляду ритму життя: з нього прибираються все стресові ситуації, моменти нервового перенапруження і сильного хвилювання.

  Потім слід викроїти час для повноцінні ного відпочинку і харчування, без чого вії і наша «дзеркальна рама» так і будуть рідшати далі.

  Чому? Все просто: якщо раціон збагатити натуральними і свіжими фруктами, овочами в будь-якому вигляді, аптечними варіантами вітамінно-мінеральних комплексів і великою кількістю очищеної води, то справа піде на поправку. І як тільки ви налагодите своє внутрішньо здоров’я, зовнішній вигляд зміниться в кращу сторону, і волосся над очима знову займуть належне їм місце.

  Народні засоби

  Жінці властива нетерпимість по відношенню до всього, що пов’язано з корекцією її зовнішності.

  Саме тому ми пропонуємо «зовнішні» рецепти того, що можна почати паралельно робити, якщо випадають брови:

  Волоски на бровах можуть випадати з різних зовнішніх причин. Але, як говорить народна скарбничка, будь-яка з них може бути усунена таким способом.

  У склянці спалюється аркуш паперу, а отриманий попіл старанно втирається в дуги. Єдиний затемнює фактор: волоски можуть стати рудуватим, якщо від природи мають білястий забарвлення.

  У більшості випадків рішення проблеми того, що у людини випадає волосся на голові, вії та брови, ховається в ньому ж самому. Грамотний лікар обов’язково з’ясує всі обставини його життя, які можуть негативно вплинути на рослинний покрив, і призначить відповідне лікування.

  Ну а поки ви будете її проходити, не забувайте про народну медицину і її, часом, дивовижних, можливості. Вдалого лікування і швидкого відновлення!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: