Як збудити жінку?

Як збудити жінку?

Жінки знають багато прийомів, завдяки яким вони зможуть розбудити в чоловікові сексуальний потяг. Існує думка, що використовувати такі прийоми повинні тільки представниці прекрасної статі, а ось по відношенню до них це робити необов’язково.

Проте дбайливі чоловіки, які дійсно бажають зробити приємність своїй партнерці, задаються питанням про те, як збудити жінку. Можливо, вони це роблять в якійсь мірі і для себе, адже якщо вона задоволена, то здатна і чоловікові принести задоволення.

Зміст:

 • Які кроки потрібно зробити?
 • Жінки люблять і очима
 • Якщо жінці за 40
 • Чи можливо збудити фригидную жінку?
 • Які кроки потрібно зробити?

  Чоловіки розуміють, що всі представниці протилежної статі різні, а це значить, що і підхід до кожної з них потрібно шукати індивідуальний. І все ж є універсальні прийоми, які допоможуть збудити партнерку, ну або, принаймні, поставити настрій майбутнього вечора.

  Романтика. Організувати її доведеться чоловікові, якщо він розраховує на приємне продовження вечора.

  Свічки і смачна вечеря — перший крок до створення потрібної атмосфери. Далеко не всі чоловіки кулінари, а цього і не треба. Можна спорудити легку вечерю, але навіть якщо і це зробити не під силу, можна просто замовити їжу з кафе або ресторану.

  Всі знають, що є чимало продуктів, здатних, так би язикати, підняти чоловікові настрій, але і на жіноче потяг теж можна вплинути за допомогою їжі. Порушувати представницю прекрасної статі буде простіше, якщо вона покуштує банан, апельсин, кукурудзу, смородину, виноград, мед, фісташки, манго, креветки, ваніль, шоколад.

  Всі разом можна, звичайно, не подавати на стіл, але навіть одного або декількох продуктів з цього списку буде достатньо. Розслабитися допоможе і трохи алкоголю, причому обом. Тільки ось міцні напої у великих кількостях вживати не варто, щоб не розслабитися надто сильно.

  До речі, спиртне змушує грати гормони, тому і збудження може прийти до обох швидко:

  Жінки люблять і очима

  Багато хто думає, що це стосується тільки представників сильної статі, але і дами теж орієнтуються не тільки на слухові органи.

  Від чого може збудитися жінка, побачивши чоловіка?

  Крім того, дівчина може відчувати збудження, коли він вальяжно сидить, лежить на животі, спить або йде з розправленими плечима.

  Деякі представниці прекрасної статі можуть збудитися при вигляді чоловічої білизни, навіть якщо просто бачать його в магазині.

  Якщо жінці за 40

  Представниць прекрасної статі в такому віці швидко збудити вдається не завжди. Позначається знижена гормональна активність, через яку у них перестає в потрібній кількості виділятися мастило, сексуальний потяг до протилежної статі в цілому стає не таким, як було раніше.

  Іноді щоб домогтися швидкого збудження партнерки, якій за 40 років, необхідно використовувати додаткову мастило, але це тільки фізичний аспект.

  Не менш важливий і психологічний настрій жінки. Його можна досягти тими ж способами, що і з жінками інших вікових категорій — романтика, ласки, ніжні слова, масаж, приємна розслаблююча музика, аромати.

  Особливу увагу потрібно приділити словами, які ви їй говорите. Через деяких фізіологічних особливостей в цьому віці вона може відчувати психологічний дискомфорт, переживати з приводу своєї зовнішності більш, ніж переживала раніше. Важливо донести до партнерки, що вона сексуально приваблива, а якщо будуть якісь труднощі, то вони переборні, в тому числі завдяки чоловікові.

  У деяких випадках доводиться використовувати спеціальні засоби, які дозволяють підвищити сексуальний потяг представниці прекрасної статі. Серед них жіноча «Віагра», капсули «Сатібо», порошок «Срібна лисиця», краплі «Золота шпанська мушка».

  Чи можливо збудити фригидную жінку?

  Якщо дівчина байдужа до інтимних стосунків, всіляко уникає їх, відчувають відразу від однієї лише думки про секс або не здатна отримати оргазм, її називають такий.

  Насправді таких жінок дуже мало, і в багатьох випадках дівчата, які відмовляються від сексу, мають інші на те причини — негативний досвід попередніх відносин, недовіра до партнера і т. д. Відсутність оргазму теж може бути не проявом фригідності, а ознакою того, що чоловік погано постарався.

  Порушити фригидную жінку, якщо вона дійсно є такою, дійсно складно. Для цього потрібно знати не тільки її ерогенні зони, які, як і у інших жінок, необов’язково знаходяться в області грудей, геніталій, стегон, але і налаштувати її психологічно. Щоб це зробити, потрібно з’ясувати причину її проблеми.

  У ряді випадків з фригідних дівчатами доводиться працювати сексолога. Спеціаліст проводить бесіди про особливості інтимних відносин, ненав’язливо за допомогою тестування з’ясовує, які у дівчини ерогенні зони.

  Якщо жінка дійсно фригидна, використання в домашніх умовах збуджуючих препаратів навряд чи допоможе, а якщо і допоможе, виходом з положення це не стане.

  Навіть якщо у партнерів стабільні відносини один з одним, секс все одно завжди різний. Обом партнерам потрібно завжди шукати нові способи того, як «завести» і задовольнити один одного, а інакше з часом відносини можуть здатися обом прісними і зайти в глухий кут.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: