Як відмовити хлопцю?

Як відмовити хлопцю?

На жаль, не завжди вдається так, що люди, яким подобаємося ми, не подобаються нам. Багато хто знає, як завоювати чоловіка, але не знають, як відмовити хлопцю. Насправді це питання досить педантичний, адже можна ущемити чоловічу самооцінку так, що у нього виникне купа комплексів. А ще гірше, якщо наполегливий залицяльник виявиться з касти некультурних і після відмови, почне всіляко ображати не відбулася наречену. І як тут бути, щоб людину не образити, і при цьому він залишив у спокої?

Вчимося відмовляти коректно

Є категорія дівчат, яким абсолютно наплювати на почуття оточуючих, але є й ті, хто намагається нікого не ображати. Те ж саме стосується і докучливих залицяльників.

Буває так, що інтелігентна і культурна хлопець аж надто наполегливо проявляє свою увагу і бажає з френдзони перейти в зону серйозніше. І як тут чемно дати зрозуміти, що йому нічого не світить? Доведеться міняти свою поведінку таким чином, щоб воно відвернуло залицяльника від об’єкта своєї прихильності.

Ось тут є кілька рекомендацій, які дадуть відповідь на питання щодо того, як чемно відмовити хлопцеві:

 • Стати пацанятком. По суті, жіноча стать — неземні німфи, які сором’язливо опускають очі в підлогу і ніколи не заговорюють першими. І ось тут головне завдання — зламати цей стереотип. По-перше, стежимо за своєю мовою, щоб вона максимально була наповнена нецензурною лексикою. По-друге, прийом їжі можна здійснювати, максимально використовуючи руки, а що стосується самих страв, то добре б замовляти в кафе те, що здатне видавати неприємні звуки. Наприклад, це можуть бути спагетті з соусом, які можна «апетитно» втягувати в себе, або шматок м’яса, який замість того, щоб різати ножем, простіше наколювати на виделку і відкушувати просто так.
 • Також, щоб відвадити молодого людини від себе, можна в присутності його друзів постійно скаржитися на свої інтимні проблеми або безпосередньо цікавитися у них, наскільки вони успішні в сексі. Хороший ефект буде, якщо реагувати на всі жарти гучним некультурним сміхом, особливо, перебуваючи в громадському місці.

  Така поведінка панночки мало кого влаштує. Тому дівчина поступово перейде з розряду німф в розряд декого нижче. Але тут, головне, не захопитися, інакше замість того, щоб намагатися відмовити хлопцю, щоб він не образився, дівчина зможе загратися.

 • Другий спосіб призначений для того, щоб зробити з хлопця подружку. Тут дозволяється робити все, починаючи з розповіді про останні плітки, і закінчуючи походом по всіляких магазинах. Але тільки не варто при ньому приміряти і купувати нижню білизну, інакше настільки інтимна дія може призвести до того, що доведеться ще думати про те, як тепер відмовити цьому хлопцеві в сексі. Чоловіки такі істоти, що навіть найбільш безневинні речі можуть розцінюватися, як натяк.
 • Згадаймо, що ще люблять робити подружки? Ну, звичайно ж, обговорювати свої статки до, під час і після місячних.

  А самий безпрограшний варіант — розповіді про депіляції всіляких місць. І ось тут два варіанти розвитків подій — або хлопець піде шукати собі дівчину, а не «подружку», або він зрозуміє, що йому подобається бути чоловіком. Так що слід тут бути акуратним.

 • Можна вчинити ще хитріше — ідеалізувати свого «улюбленого». Постійне захоплення з приводу і без насправді, дуже швидко набридає. А головне, завзятість проявляємо в ті моменти, коли чоловік з цим явно не згоден.
 • Також паралельно з похвалами варто акцентувати увагу на собі, але з негативного боку. Тобто, він такий хороший і чудовий, йому потрібна дівчина набагато краще. У такій ситуації не кожен витримає, адже доводиться відчувати себе «королем», поруч з яким знаходиться якась неповноцінна особистість.

  Але тут варто бути дуже обережною, так як є такі нарциси, яким дифірамби будуть тільки подобатися, і від цього вони заведуться ще більше.

 • Щоб чоловік правильно зрозумів, що йому не раді, коштує всього лише на-всього розповісти про своє «існуючому» хлопця. Хоча, заради справедливості варто зазначити, що є категорія чоловіків, для яких існування суперника не стає перепоною. І все-таки, звичайно, можна попросити когось зі знайомих, пару раз помелькати на очах у небажаного залицяльника, щоб той зрозумів, що вакантне місце зайняте.
 • Якщо знайомих чоловіків немає, то можна попросити товариша по службі по роботі підіграти. Дуже добре буде, якщо під час телефонного дзвінка від небажаного хлопця, колега візьме трубку і скаже, що це чоловік, або дівчина на даний момент не може підійти до телефону, так як приймає душ. Також можна попросити допомоги у батьків, особливо якщо «наречений» несподівано заявиться додому. Головне, щоб вони максимально агресивно поводилися з гостем, щоб його відлякати.

  Всі ці способи, звичайно, вказують на те, як відмовити хлопцю зустрічатися, але відразу варто сказати, що вони допомагають в тих випадках, коли все починається. А ось, якщо раніше відносини були, але дівчина з якихось причин не хоче їх більше продовжувати, то такі рекомендації не допоможуть. Хіба що спробувати рада про «нового» чоловіка, але тут слід бути готовим до розбірок, так як чоловікам властиво суперництво.

  Навчити людей відмовити собі або іншим в якихось меркантильних речах цілком легко, а ось, що стосується почуттів, то тут доведеться довго «працювати», щоб одна людина забув іншого.

  Розриваємо старі відносини правильно

  Буває і так, що були-були відносини і ось вони набридли. Тоді, як відмовити правильно хлопцеві в подальших зустрічах і бажано так, щоб уникнути гучного скандалу? Цілком можливо, що проблеми почалися в моральному плані, в знаходженні загальних інтересів або може навіть в сексі. Але як би там не було, тепер доведеться шукати підхід до хлопця і розлучатися.

  Є також ряд невеликих хитрощів, які допоможуть уникнути гучних пояснень і перевернуть ситуацію так, що він сам стане ініціатором розриву.

  Отже, починаємо діяти наступним чином:

 • Підвищуємо опіку і контроль. Тут необхідно включити гиперопеку, стати гірше мами. Постійно контролювати наскільки добре улюблений поїв, тепло чи він одягнувся, чому рано їде на роботу чи пізно з неї повертається. З нинішнього моменту, варто взяти в свої руки вибір перегляду фільму, приготування їжі тільки на свій смак і т. д. Рано чи пізно, таке деспотичне поведінку набридне, і чоловік сам втече;
 • Роль «істеричною ревнівіци» також добре може зіграти на руку. Крім того, щоб ревнувати до кожного стовпа, варто постійно засипати хлопця питаннями, щодо його почуттів, набридати образами з приводу того, що він не приділяє і не проявляє свою увагу. Попадатися на «випадковому» прочитанні листування і в телефоні, і в інтернеті, причому чіплятися до кожної фрази;
 • Якщо до заміжжя не дійшла і про спільне співжиття язика раніше не було, то пора починати це активно обговорювати. Багато чоловіків бояться таких тем, особливо коли вони стосуються потомства. Бажано робити акцент на забезпечене життя, при цьому даючи неоднозначно зрозуміти, що грошовими питаннями ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ займатися саме він. Звичайно, так відмовити хлопцю може і не зовсім правильно, адже це може суттєво поранити його самолюбство, якщо він має непрестижну роботу. Але, як то кажуть — на війні всі методи хороші;
 • Окремою теми заслуговує інтимна сторона питання. Чоловіки дуже трепетно ​​ставляться до своїх сексуальних подвигів, тому можна починати критикувати його в сексі. Це для тих, хто не боїться зовсім важкої «артилерії». Можна спробувати після закінчення процесу голосно і протяжно зітхнути, а на питання, що сталося, почати висувати претензії відразу. Хоча скандалу тут не уникнути. Навряд чи вийде.
 • Якщо після всіх цих витівок, чоловік все ж не йде, варто задуматися, а чи правильно все це. Адже він не просто так терпить настільки неадекватну панночку? Може людина має дійсно серйозні почуття, а його таким чином можна образити і упустити свою долю.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: