Які пози подобаються чоловікам у сексі?

Які пози подобаються чоловікам у сексі?

Сексуальні стосунки відіграють важливу роль в житті чоловіка і жінки. Але їх сприйняття на рівні психології і фізіології у підлог різняться. Дівчат часто хвилює питання, які пози найбільше подобаються чоловікам? Багато хлопців дадуть відповідь на це питання, що їм подобається різноманітність. Так що, чим різноманітніше позиції в сексі, тим яскравіше і сильніше відчуття обох партнерів.

Топ-6 поз, які подобаються чоловікам в ліжку

Підібрати позицію, в якій чоловік і жінка відчують себе на вершині блаженства, можна тільки шляхом експерименту. Найбільше це залежить від фізіології партнерів.

Спонтанність і різноманітність оцінить кожен хлопець, але є кілька поз в ліжку, яким вони віддають перевагу:

 • Лідером багатьох опитувань став спосіб, званий «Doggy style». Первісні інстинкти ще живі в сучасних чоловіках. Вони як і раніше мисливці і домінантні самці. Один із способів підсвідомо підтвердити статус лідера — це перевагу в сексі позиції ззаду. Проникнення зі спини, повний контроль над партнеркою в сексі, невелика доза агресивності — ці фактори додатково збуджує сильну стать. Їм подобається дивитися на жіночі сідниці, вигин спини, змінювати темп і кут проникнення. У хлопця є доступ до ерогенних зон дівчини — грудей, стегон, живота. Він не просто сам отримує задоволення, але і пестить жінку. Партнерка на колінах і ліктях — символ покірності для чоловіка, він може насолодитися процесом і відчути себе королем ситуації.
 • Наїзниця, або жінка зверху. Здається, що таку позицію в сексі більше оцінять жінки, а й чоловікам іноді подобаються моменти, коли можна просто розслабитися в ліжку і отримати задоволення. У такій ситуації коханець отримує можливість розглядати жіноче тіло, пестити його руками, але при цьому він фізично не напружується. Дівчина сама здійснює рухи, задає темп. Сильна половина не проти, віддатися в руки досвідченої наїзниці. Які варіанти є у цій позиції? Жінка може повернутися спиною до чоловіка, даруючи один одному нові відчуття.
 • Місіонерська поза в сексі вважається класикою, але нове — це добре забуте старе. Трохи фантазії і винахідливості змінять звичний хід сексуальної гри. Жінка, перебуваючи знизу, може зігнути коліна або обхопити ногами чоловіка. Традиційна місіонерська поза теж хороша, не дарма вона популярна стільки століть. Чому її вибирають чоловіки? Зазвичай так вони виявляють романтичні почуття і турботу про партнерку. Хлопець може цілувати свою половинку, дивитися їй в очі, шепотіти слова любові на вушко, пестити груди. Вибір позиції зверху не виключає варіативності процесу, можна змінювати глибину проникнення, підкладаючи подушку під поперек жінки.
 • Зручний і чуттєвий спосіб зробити приємність чоловікам — він ззаду, але в позиції на боці, лежачи на ліжку. Партнери тісно притискаються, відчуваючи тіла і запахи. Вони не докладають надмірних зусиль при досягненні оргазму. Хлопець має повний доступ до ерогенних зон подруги, а вона, трохи повернувши голову, може відповідати на його поцілунки.
 • Позицію «69» відрізняється особливою інтимністю в ліжку. Це можливість зробити приємність своєму партнерові оральними ласками. У такій позі чоловік і жінка гарантовано доведуть один одного до піку оргазму.
 • Спонтанний секс сам по собі є потужним стимулятором збудження. Для нього часто вибирається поза стоячи. Особливо популярний такий варіант в душі, де під струменями гарячої води партнери пристрасно пестять один одного. Секс стоячи може статися в ліфті, прихожей, в парку. Екстравагантно, але ви ж за експерименти.
 • Перераховані позиції вибирають 90% опитаних чоловіків, якщо серед них вашому хлопцю нічого не сподобалося, то є маса варіацій і Камасутра з сотнями оригінальних поз. Головне — будьте обережні, не всі вони доступні без фізичної підготовки.

  Уподобання в сексуальних позах за знаками зодіаку

  Положення зірок в момент народження людини впливає на його переваги в роботі, їжі і сексі. Вибираючи найкращі пози для задоволення свого чоловіка, варто звіритися з його знаком зодіаку:

  Обговорення між партнерами своїх переваг змушує більше довіряти один одному. Взаєморозуміння — це основа гармонії в сексі і в житті.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: