Як забути колишнього чоловіка?

Як забути колишнього чоловіка?

Розлучення — це завжди стрес, емоції, сльози. Саме слово «колишній» віддається в душі болем, особливо якщо почуття до коханої перш людині збереглися. Головне завдання жінки — не застрягти в ситуації, позбутися від негативу і почати жити заново.

Зміст:

 • Чому не виходить забути
 • Як почати нове життя
 • Міняємо життя, щоб забути колишнього чоловіка
 • Міняємо тіло
 • Міняємо думки
 • Як забути колишнього чоловіка, якщо є дитина?
 • Чому не виходить забути

  Перші дні після розлучення переживаються дуже важко. Але може трапитися так, що проходить місяць за місяцем, а легше не стає. Цей дуже небезпечна ситуація, яка може перерости в депресію — загрозливе життя психічний стан. Більш того, якщо жінка не впорається з негативними емоціями, вона може тяжко захворіти, спровокувати низку фатальних неприємностей, а якщо в сім’ї є діти — зіпсувати і їм життя.

  Як забути колишнього чоловіка — ось питання, актуальне для багатьох розлучених жінок. Відповідати на нього доведеться самій, якщо, звичайно, вистачить сил. Відразу потрібно прийняти: просто не буде. Але постаратися викинути улюбленого з голови і серця доведеться — заради себе, заради дитини. Якщо не виходить справитися самої, краще звернутися до психолога.

  Негативні емоції, які є у кожної людини, впливають на нас набагато сильніше, ніж позитивні, довше не забуваються. Біль від зради коханого може бути настільки сильною, що затьмарює звичайні емоції, і людини впадає в депресію.

  Є інша теорія, що пояснює те, що відбувається з точки зору енергетики. Справа в тому, що будь-яке спілкування — це обмін енергією. Скільки років ви були щасливі з коханою? Три? П’ять? Десять? За цей час ви звикли підживлювати свою енергетику за рахунок любові чоловіка. Коли він пішов, утворився вакуум — страшний, неймовірний енергетичний голод, втамувати який неможливо. Ось що мучить, не дає забути про те, що сталося ні на хвилину.

  Вихід з цієї ситуації логічний. Необхідно відновити енергетику, а крім того, зробити ще одну неймовірно складну, але абсолютно необхідну річ: пробачити і відпустити коханого. Без цих трьох речей всі розмови про те, як забути колишнього чоловіка, просто безглузді.

  Як почати нове життя

  Будь-яка жінка, яка пережила розлучення з чоловіком, стає іншою людиною. Це означає, що і життя її повинна абсолютно помінятися, інакше позбутися від болю не вийде. Нове життя — це вихід із зони комфорту, як кажуть психологи.

  Одні переносять його легше, інші — складніше. Однак важливо розуміти, що по-іншому в кризовій ситуації просто не вижити. Постійний дисонанс між тим, що було, і тим, що є зараз, буде завдавати щоденну муку.

  Вихід один: почати нове життя без улюбленого. А це означає, що доведеться діяти одночасно на фізичному і психічному рівні. Тобто змінити світ навколо себе, а також свої думки. Складно? Безумовно. Ось тут-то знадобляться поради психолога. Точно знаючи, що і як робити, можна впоратися з будь-яким завданням.

  Міняємо життя, щоб забути колишнього чоловіка

  Крок перший: прибрати до кращих часів усі, що нагадує про улюбленого. Загальні фотографії, подарунки, якісь дрібниці, диски з музикою, листівки — всі ці осколки любові ранять жорстоко. Тільки не потрібно кидатися в крайності: рвати фотографії улюбленого, ламати диски. Як би не були сильні емоції, вони рано чи пізно вщухнуть. Якщо після того як біль вщухне, бажання викинути все це зберегтися, — викидайте. А поки складіть все в коробку, відправте на дачний горище.

  Деякі жінки панікують, задаючись болісним питанням: не можу забути колишнього чоловіка, що робити? Чи не панікувати, а зробити наступне:

  Постарайтеся переконати себе, що світ існує тільки для вас (насправді це чиста правда). Якщо переконати ніяк не виходить — не потрібно. Просто робіть все так, як ніби цей правда. Наша підсвідомість реагує на зрозумілі дії, прості слова, тому поступово воно призведе занадто емоційний свідомість в норму і дозволить забути про коханого.

  Міняємо тіло

  Тіло — храм душі, а розлучення — найкращий привід для того, щоб нарешті зайнятися собою. Тільки уявіть: ніхто не стоїть над душею, вимагаючи їжі або чистих шкарпеток, а значить, все ранку, дні, вечори належать тільки вам. Можна відправитися на пробіжку, на йогу, в фітнес-зал або басейн.

  Мало того що фізичне навантаження дозволить виплеснути біль і бруд розлучення, так ще піде на користь фігурі! Це відмінний бонус, стимул, щоб почати нове життя в новому тілі — підтягнутому, красивому, здоровому.

  Міняємо думки

  А ось це найскладніше. Як забути підлість колишнього чоловіка? Порада психолога може бути таким: знайти плюси в цій ситуації. Так, негідник залишиться негідником, але це його особиста справа.

  Для вас же головне — проаналізувати розлучення, виокремивши все позитивні моменти:

  До слова, якщо ви всерйоз вірите в силу енергетики, то обов’язково використовуйте цю віру. Є прекрасна мантра, щоб забути колишнього чоловіка, її просто знайти в Мережі і слухати 2-3 рази на день до тих пір, поки не прийде полегшення.

  Крім того, варто хоча б раз відвідати психолога. Він точно знає, як забути і відпустити колишнього чоловіка, оскільки ваша проблема не нова.

  Якщо це неможливо, то ось деякі поради:

  Є і така порада: згадати щось най-най погане, що траплялося раніше. Напевно були ситуації, коли здавалося: життя скінчилася, все дуже погано. Але ж ці почуття пройшли, ви стали жити далі, причому дуже навіть добре. Налаштуйте себе на позитив, пам’ятаючи про підсвідомості і його важливої ​​ролі.

  Як забути колишнього чоловіка, якщо є дитина?

  Якщо доводиться переживати розлучення в поодинці, це важко. Але ще складніше, якщо у пари є діти. Як бути в цій ситуації?

  Перш за все, прислухатися до того, які поради дають дитячі психологи:

  Якщо робити все навпаки, дитина виросте з величезним комплексом неповноцінності і недолюбенності. Найкраще знайти в собі моральні сили і поговорити з малюком в присутності батька. Важливо показати, що в житті дитини нічого не змінилося, у нього є тато і мама, а їх розставання — обдуманий вибір дорослих людей.

  Останнє питання, яке задає собі розлучена жінка в перші тижні після розпаду шлюбу, — коли я забуду про колишнього чоловіка? Дійсно, хочеться швидше забути весь цей кошмар і позбутися від болю. На жаль, забути ви зможете не скоро, і чим сильніше була енергетична залежність, тим довше триватиме період «ломки». Комусь вдається прийти в себе через рік, комусь через п’ять років. Але в будь-якому випадку це трапиться.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: