Як навчитися керувати сновидіннями?

Як навчитися керувати сновидіннями?

Сон — це одне з найцікавіших і невивчених до кінця явищ. Хтось бачить яскраві кольорові образи, а хтось чорно-білі. Раніше вважалося, що сновидіння — це просто відпочинок мозку. Однак пізніше дослідники з університету Чикаго встановили, що протягом ночі на кілька хвилин сон перетворюється в активний процес.

Чи чули ви коли-небудь, що можна управляти цим процесом? Вам здається, що ця ідея — просто фантастика? Даремно! Виявляється можна навчитися керувати своїми сновидіннями. Як можна керувати своїм сном? Сьогодні ми поговоримо про це.

Зміст:

 • Контролювати сновидіння корисно
 • Чи можна цьому навчитися?
 • Як управляти снами в домашніх умовах
 • Боремося зі страхами
 • Спробуйте навчитися слухати сни
 • Контролювати сновидіння корисно

  Перебуваючи в такому стані, ми отримуємо масу інформації з нашої підсвідомості. Мозок сортує цю інформацію і запам’ятовує корисне.

  Свідомий сон дозволяють нам побувати де завгодно, пережити такі моменти, які ми не можемо пережити в реальному житті. А це безмежні можливості, адже ми можемо відпрацьовувати навик спілкування з іноземцем або закріплювати отримані знання про водіння машини. Уявляєте тепер, як корисно управляти сном.

  Чи можна цьому навчитися?

  Як можна навчитися управляти сном? Ось інструкція, яка допоможе:

  Для того, щоб управляти своїми снами, доведеться багато тренуватися. Коли ви навчитеся правильно робити вищевказані вправи, переходите до наступних, більш складним.

  Як управляти снами в домашніх умовах

  Щоб навчитися дійсно використовувати ті безмежні можливості, про які ми говорили, треба виконувати такі вправи:

  Сон — це дуже загадкове явище. Щоб хто-небудь міг ним керувати, треба потрудитися. Звичайно, з першого разу не вийде. Не варто сумувати, треба пробувати знову і знову.

  Коли вправи будуть даватися легко, можна спробувати ще одну техніку. Вона набагато складніша за попередню.

  Суть її в тому, щоб змінити за допомогою сили волі, що відбувається там. Тобто, потрібно прокинутися, уявити, що саме ви хочете поміняти і знову заснути. Ви повинні повернутися в ту ж ситуацію і змінити її.

  Боремося зі страхами

  Навчившись цим прийомам, можна спробувати боротися зі своїми страхами. Не можна тікати від свого страху. Треба зустрітися з ним віч-на-віч. Оглянути його і познайомитися з ним. Спробувати поговорити. А ще краще, якщо ви подружитеся.

  Так можна позбутися від своїх фобій:

  Можливо, вам стане смішно, а може бути, ви станете кращими друзями зі своїм страхом. Головне, що ви перестанете чогось боятися, станете вільніше.

  Спробуйте навчитися слухати сни

  Коли ви прокидаєтеся, то абсолютно не знаєте, про що і навіщо вам було дано ці картинки. Однак все це поверхневий аналіз. Треба бути більш глибоким.

  Перш за все, мислите образами. Не намагайтеся втиснути все, що побачили вночі в денні раціональні рамки. Коли ви думаєте про нічні образах, зосередьтеся на внутрішніх відчуттях: де під час спогадів ви відчуваєте тепло, а де холод і дискомфорт.

  Під час спогадів можуть спливати зовсім не пов’язані з нічними образами спогади. Насправді, зв’язок тут найбезпосередніший, головне, уважно прислухайтеся до своїх думок. Аналізуйте свої відчуття, образи і думки, під час спогади.

  Самого себе важко слухати, але поступово ви навчитеся це робити, і вам буде набагато простіше розуміти, про що ж був ваш сон.

  Тепер ви знаєте, чи можна управляти своїм сном і як це зробити. Якщо вас зацікавила ця ідея, спробуйте — можливо, це стане улюбленим вашим заняттям.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: