Як навчитися керувати сновидіннями?

Як навчитися керувати сновидіннями?

Сон — це одне з найцікавіших і невивчених до кінця явищ. Хтось бачить яскраві кольорові образи, а хтось чорно-білі. Раніше вважалося, що сновидіння — це просто відпочинок мозку. Однак пізніше дослідники з університету Чикаго встановили, що протягом ночі на кілька хвилин сон перетворюється в активний процес.

Чи чули ви коли-небудь, що можна управляти цим процесом? Вам здається, що ця ідея — просто фантастика? Даремно! Виявляється можна навчитися керувати своїми сновидіннями. Як можна керувати своїм сном? Сьогодні ми поговоримо про це.

Зміст:

 • Контролювати сновидіння корисно
 • Чи можна цьому навчитися?
 • Як управляти снами в домашніх умовах
 • Боремося зі страхами
 • Спробуйте навчитися слухати сни
 • Контролювати сновидіння корисно

  Перебуваючи в такому стані, ми отримуємо масу інформації з нашої підсвідомості. Мозок сортує цю інформацію і запам’ятовує корисне.

  Свідомий сон дозволяють нам побувати де завгодно, пережити такі моменти, які ми не можемо пережити в реальному житті. А це безмежні можливості, адже ми можемо відпрацьовувати навик спілкування з іноземцем або закріплювати отримані знання про водіння машини. Уявляєте тепер, як корисно управляти сном.  Чи можна цьому навчитися?

  Як можна навчитися управляти сном? Ось інструкція, яка допоможе:

  Для того, щоб управляти своїми снами, доведеться багато тренуватися. Коли ви навчитеся правильно робити вищевказані вправи, переходите до наступних, більш складним.

  Як управляти снами в домашніх умовах

  Щоб навчитися дійсно використовувати ті безмежні можливості, про які ми говорили, треба виконувати такі вправи:

  Сон — це дуже загадкове явище. Щоб хто-небудь міг ним керувати, треба потрудитися. Звичайно, з першого разу не вийде. Не варто сумувати, треба пробувати знову і знову.

  Коли вправи будуть даватися легко, можна спробувати ще одну техніку. Вона набагато складніша за попередню.

  Суть її в тому, щоб змінити за допомогою сили волі, що відбувається там. Тобто, потрібно прокинутися, уявити, що саме ви хочете поміняти і знову заснути. Ви повинні повернутися в ту ж ситуацію і змінити її.

  Боремося зі страхами

  Навчившись цим прийомам, можна спробувати боротися зі своїми страхами. Не можна тікати від свого страху. Треба зустрітися з ним віч-на-віч. Оглянути його і познайомитися з ним. Спробувати поговорити. А ще краще, якщо ви подружитеся.

  Так можна позбутися від своїх фобій:

  Можливо, вам стане смішно, а може бути, ви станете кращими друзями зі своїм страхом. Головне, що ви перестанете чогось боятися, станете вільніше.

  Спробуйте навчитися слухати сни

  Коли ви прокидаєтеся, то абсолютно не знаєте, про що і навіщо вам було дано ці картинки. Однак все це поверхневий аналіз. Треба бути більш глибоким.

  Перш за все, мислите образами. Не намагайтеся втиснути все, що побачили вночі в денні раціональні рамки. Коли ви думаєте про нічні образах, зосередьтеся на внутрішніх відчуттях: де під час спогадів ви відчуваєте тепло, а де холод і дискомфорт.

  Під час спогадів можуть спливати зовсім не пов’язані з нічними образами спогади. Насправді, зв’язок тут найбезпосередніший, головне, уважно прислухайтеся до своїх думок. Аналізуйте свої відчуття, образи і думки, під час спогади.

  Самого себе важко слухати, але поступово ви навчитеся це робити, і вам буде набагато простіше розуміти, про що ж був ваш сон.

  Тепер ви знаєте, чи можна управляти своїм сном і як це зробити. Якщо вас зацікавила ця ідея, спробуйте — можливо, це стане улюбленим вашим заняттям.


  Автор: Валентина Мальгіна.

  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи:

  Як відмовити хлопцю?

  На жаль, не завжди вдається так, що люди, яким подобаємося ми, не подобаються нам. Багато хто знає, як завоювати чоловіка, але не знають, як відмовити хлопцю. Насправді це питання досить…

  Які пози подобаються чоловікам у сексі?

  Сексуальні стосунки відіграють важливу роль в житті чоловіка і жінки. Але їх сприйняття на рівні психології і фізіології у підлог різняться. Дівчат часто хвилює питання, які пози найбільше подобаються чоловікам?…

  Як зрозуміти, що чоловік збудився?

  Сексуальні стосунки є значущою частиною життя здорового чоловіка. Статеве збудження у чоловіків може виникнути під впливом різних факторів: зовнішнього вигляду жінки, еротичних дотиків, спогадів про минуле близькості. Сексуальна реакція сильної…