Як збити температуру народними засобами

Як збити температуру народними засобами

Життя сповнене сюрпризів і деякі з них, причому, зазвичай неприємні, відбуваються в самий невідповідний момент. Особливо це стосується здоров’я, такі напасті як грип або застуда часто застають зненацька і, на жаль, вдома не завжди виявляються кошти необхідні для лікування і усунення симптомів.

Одним з таких симптомів може стати висока температура (понад 38), яку ні в якому разі не можна залишати без уваги. Коли немає можливості відвідати аптеку і прийняти жарознижуючий засіб або ви принципово не хочете напихати організм хімічними препаратами, можете скористатися народними засобами.

У народній медицині використовується два основних способи для зниження температури — це зовнішній, до якого відносяться всілякі обтирання, компреси, обгортання і т. д. і прийом певних засобів всередину.

Зовнішні засоби від температури

Перш за все, в кімнаті, де знаходиться хворий необхідно забезпечити прохолоду. Оптимальною вважається температура близько 20-21 градуса. Також людини з високою температурою не можна кутати в безліч ковдр або надягати на нього велику кількість теплих речей, це може виявитися небезпечним. Забезпечивши хворому необхідні умови, можете скористатися одним з наріжних способів зниження температури:Народні засоби від температури для прийняття всередину

При температурі необхідно Пити якомога більше рідини, причому це рекомендація не тільки народної, а й офіційної медицини. Це пов’язано з тим, що жар провокує зневоднення організму, що призводить до нового підйому температури, крім того з сечею і потім виводиться чимало тепла. В якості пиття можна використовувати і звичайну воду, але краще всілякі напої і трав’яні настої, які мають потогінну, антибактеріальним і жарознижувальну дію. Це може бути журавлинний морс, липовий чай, сік брусниці, чаї з лимоном, настій шипшини, чай з бузини або листя ожини і т. д.

Гарне народний засіб від температури — Малина. Для лікування часто використовується настій з її листя, варення і відвар з плодів, але особливо корисні для позбавлення від спека висушені пагони цієї рослини, оскільки в них спостерігається найбільша концентрація саліцилової кислоти — природного аспірину. З них ви можете приготувати наступні засоби:

До одного з найбільш ефективних жарознижуючих засобів можна віднести Кору верби. Вона діє подібно до аспірину: знижує жар, позбавляє від суглобових і головних болів, але при цьому не має побічної дії. На основі кори верби існують такі рецепти від температури:


Автор: Валентина Мальгіна.

Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи:

Лікування остеохондрозу народними засобами

Зміст: Растирки і мазі Компреси від остеохондрозу Засоби для прийому всередину Ванни від остеохондрозу Щоб лікування остеохондрозу було успішним, його необхідно проводити комплексно. Основна терапія обов’язково повинна в себе включати…

Очищення кишечника солоною водою

Зміст: Чим корисна солона вода для очищення кишечника Підготовка до очищення Чистка кишечника солоною водою Можливі проблеми при чищенні кишечника солоною водою Вправи при очищенні кишечника солоною водою Особливості харчування…

Насіння льону для очищення кишечника

Зміст: Як проходить очищення кишечника насінням льону Як використовувати насіння льону для очищення кишечника Відвари і настої з лляного насіння Очищення лляним насінням і кефіром Очищення цільними насінням льону Очищення…