Як збити температуру народними засобами

Як збити температуру народними засобами

Життя сповнене сюрпризів і деякі з них, причому, зазвичай неприємні, відбуваються в самий невідповідний момент. Особливо це стосується здоров’я, такі напасті як грип або застуда часто застають зненацька і, на жаль, вдома не завжди виявляються кошти необхідні для лікування і усунення симптомів.

Одним з таких симптомів може стати висока температура (понад 38), яку ні в якому разі не можна залишати без уваги. Коли немає можливості відвідати аптеку і прийняти жарознижуючий засіб або ви принципово не хочете напихати організм хімічними препаратами, можете скористатися народними засобами.

У народній медицині використовується два основних способи для зниження температури — це зовнішній, до якого відносяться всілякі обтирання, компреси, обгортання і т. д. і прийом певних засобів всередину.

Зовнішні засоби від температури

Перш за все, в кімнаті, де знаходиться хворий необхідно забезпечити прохолоду. Оптимальною вважається температура близько 20-21 градуса. Також людини з високою температурою не можна кутати в безліч ковдр або надягати на нього велику кількість теплих речей, це може виявитися небезпечним. Забезпечивши хворому необхідні умови, можете скористатися одним з наріжних способів зниження температури:

Народні засоби від температури для прийняття всередину

При температурі необхідно Пити якомога більше рідини, причому це рекомендація не тільки народної, а й офіційної медицини. Це пов’язано з тим, що жар провокує зневоднення організму, що призводить до нового підйому температури, крім того з сечею і потім виводиться чимало тепла. В якості пиття можна використовувати і звичайну воду, але краще всілякі напої і трав’яні настої, які мають потогінну, антибактеріальним і жарознижувальну дію. Це може бути журавлинний морс, липовий чай, сік брусниці, чаї з лимоном, настій шипшини, чай з бузини або листя ожини і т. д.

Гарне народний засіб від температури — Малина. Для лікування часто використовується настій з її листя, варення і відвар з плодів, але особливо корисні для позбавлення від спека висушені пагони цієї рослини, оскільки в них спостерігається найбільша концентрація саліцилової кислоти — природного аспірину. З них ви можете приготувати наступні засоби:

До одного з найбільш ефективних жарознижуючих засобів можна віднести Кору верби. Вона діє подібно до аспірину: знижує жар, позбавляє від суглобових і головних болів, але при цьому не має побічної дії. На основі кори верби існують такі рецепти від температури:

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: