Очищення кишечника солоною водою

Очищення кишечника солоною водою

Зміст:

Сьогодні кожна людина, що стежить за своїм здоров’ям, знає, що для гарного самопочуття і нормального функціонування організму, чистка кишечника просто необхідна. Наш кишечник величезний, він має численні вигини і закутків, в яких нерідко затримуються частинки їжі. Чи не виведені природним шляхом залишки, незабаром починають гнити і розкладатися, виділяючи при цьому токсини. Ці продукти розпаду вбираються в стінки кишечника, а потім безперешкодно проникають в кров, тим самим поступово отруюючи весь організм. В результаті людина відчуває загальну слабкість, головний біль, занепад сил, нерідко погіршується колір обличчя, виникають висипання на шкірі і неприємний запах поту і дихання.

Згодом нерозщеплені залишки, налиплі на стінках кишечника, тверднуть і ускладнюють просування переробленої їжі. Внаслідок цього, кишечник ще більше забруднюється і в ньому накопичується все більше і більше шлаків, що ускладнюють його роботу і отруюють організм.

Способів почистити кишечник від шлаків та іншого сміття існує безліч — це клізми, спеціальні дієти, всілякі препарати, очисні процедури і т. д. Одним з найбільш ефективних, при цьому простих і доступних є очищення кишечника солоною водою. Даний метод чистки регулярно практикують йоги і називають його Шанк Пракшалана. Суть його полягає в тому, щоб за короткий проміжок часу, випити багато солоної води. Таку процедуру можна проводити двічі на рік, але краще це робити на початку кожного сезону.

Чим корисна солона вода для очищення кишечника

Людський організм влаштований таким чином, що підсолена рідина не вбирається в стінки кишечника, зате вона витягує з них вологу, разом з шкідливими речовинами, розм’якшує, відокремлює і вимиває шлаки і калові маси. Солона вода просувається по всьому шлунково-кишкового тракту, тому на відміну від багатьох інших методів, даний спосіб очищення чистить не тільки товстий, а ще й тонкий кишечник. Суттєво посилює його ефективність ще й комплекс спеціальних вправ, які допомагають воді просуватися.

Підготовка до очищення

Очищення сольовим розчином рекомендується проводити на голодний шлунок, тому найкращим часом для нього буде ранок. При цьому врахуйте, ті, хто що ніколи раніше не практикував таку процедуру, можуть витратити на неї більше години. У зв’язку з цим її краще організувати в вихідний.

Перш ніж приступити до очищення, підготуйте сольовий розчин, на всю процедуру його вам знадобитися близько 12 склянок. Як правило, для його приготування на літр води береться столова ложка солі (сіль може бути як звичайною кухонною, так і морської), якщо такий розчин здасться вас занадто міцним, можете трохи знизити його концентрацію.

Чистка кишечника солоною водою

Отже приступимо до самого процесу очищення. Проходить він у такий спосіб:

Після того як ви в останній, шостий раз вип’єте розчин і виконайте комплекс вправ, вирушайте в туалет і дочекайтеся першої дефекації (відходження калу). Зазвичай, вона відбувається практично відразу. Під час неї, як правило, після твердого калу, слід більш м’який, а потім зовсім рідкий.

Після першої дефекації необхідно знову випити теплий соляний розчин і зробити вправи. Після цього відвідайте туалет, щоб спорожнити кишечник. Виконуйте цю послідовність (розчин, вправи, дефекація), поки замість калових мас не почне виходити чиста вода. Після завершення процедури, протягом години у вас ще може періодично виникати бажання сходити в туалет. Щоб зменшити позиви до дефекації, утримайтеся від вживання будь-якої рідини, поки не поїдете.

Можливі проблеми при чищенні кишечника солоною водою

Вправи при очищенні кишечника солоною водою

Всі вправи необхідно робити по чотири рази для кожної зі сторін.

Перша вправа. Виконуючи дану вправу, ви допоможете воді зі шлунка перейти в дванадцятипалу кишку, а потім в тонкий кишечник.

Встаньте прямо, злегка розставте ноги, підніміть руки, розгорніть долоні вгору і переплетіть пальці. У такому положенні трохи пострибайте на місці, потім швидко нахиліться вліво, а потім вправо.

Друга вправа. Ця вправа покращує проходження розчину по тонкому кишечнику.

Стоячи прямо, одну руку випрямити паралельно підлозі, а друга розмістіть у ключиці піднятої руки. Витягнуту руку відведіть максимально далеко назад і поверніть корпус слідом за нею. При цьому таз і ноги повинні залишатися нерухомими. Поверніться у вихідну позицію, змініть руки і повторіть те ж для іншої сторони.

Третя вправа. Дана вправа необхідно для подальшого просування рідини.

Ляжте на живіт. Упріться долонями і пальцями ніг в підлогу, потім підніміть корпус і відірвіть стегна від поверхні. З цієї точки зору поверніть верхню частину тіла, ніби намагаєтеся озирнутися назад, при цьому берда і таз намагайтеся тримати нерухомими. Вправа необхідно виконувати по черзі в кожну сторону.

Четверта вправа. Ця вправа допоможе проходженню розчину по товстій кишці.

Злегка розсуньте ступні і сядьте навпочіпки, так щоб п’яти знаходилися у зовнішніх сторін стегон. Долоні покладіть на коліна. Опустіть ліве коліно і поверніть голову і тулуб вправо, при цьому притискайте до живота праве стегно рукою, так щоб воно натискає на черевну порожнину. Дуже важливо починати робити вправу саме з цього боку, після, повторіть все для іншої.

Особливості харчування після чистки

Після завершення очищення протягом години необхідно обов’язково поїсти. Щоб чистка кишечника солоною водою дала максимальний ефект, близько доби рекомендується дотримуватися особливої ​​харчування. Як перший їжі найкраще підійде варений білий рис з ложкою розтопленого масла. Його можна доповнити вареною морквою або сочевицею. Якщо рис вам не до душі, його допускається замінити вівсом, пшеницею або макаронами. Останні можна приправити тертим сиром. Після їжі можете випити води, настій з м’яти і липи або негазовану мінеральну воду.

Протягом доби після чистки потрібно намагатися є тільки легку нежирну їжу. Крім цього необхідно утриматися від молочних продуктів (допускається споживання лише твердого сиру), кислого пиття і їжі, гострих приправ, сирих овочів і будь-яких фруктів.

Протипоказання

Очищення організму солоною водою можна проводити далеко не всім. Воно протипоказано при дизентерії, високій температурі тіла, вагітності, клімаксі, виразці шлунка, хронічному гастриті, серцевої недостатності, виразці дванадцятипалої кишки, гострих запаленнях шлунково-кишкового тракту, загострення геморою, панкреатиті, менструаціях, онкологічних хворобах шлунка та інших серйозних захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: