Лікування остеохондрозу народними засобами

Лікування остеохондрозу народними засобами

Зміст:

Щоб лікування остеохондрозу було успішним, його необхідно проводити комплексно. Основна терапія обов’язково повинна в себе включати виконання спеціальних вправ, масаж, правильний руховий режим — правильне сидіння, стояння, підняття важких предметів і т. д., а також прийом коштів і виконання процедур, що дозволяють поліпшити стан. З останнім непогано впораються народні методи. Вони можуть полягати у використанні розтирань і компресів, прийомі засобів всередину або прийнятті лікувальних ванн.

Растирки і мазі

Мабуть, найпопулярніші народні засоби від остеохондрозу — це всілякі мазі і розтирання. Щоб вони принесли максимальний ефект, їх рекомендується використовувати разом з масажем. Це підвищить всмоктуваність компонентів, що входять до складу засобів.

Компреси від остеохондрозу

Найскладніше усунути застарілий остеохондроз. Народне лікування в цьому випадку краще проводити курсом, що складається з двох сумішей.

Лікування потрібно проводити протягом дванадцяти днів. Суміші використовуйте у вигляді компресів, просочуючи ними тканину. Налагоджувати засіб на хворі області двічі в день і тримайте до висихання тканини. Перші три дні слід використовувати перший склад, наступні три дні другий, потім знову перший і т. д. Таким чином чергуйте склади до кінця курсу. Після такого лікування самопочуття має покращитися на кілька місяців.

Засоби для прийому всередину

У лікуванні остеохондрозу народними засобами нерідко використовуються різноманітні цілющі суміші, настоянки, відвари або чаї.

Ванни від остеохондрозу

Проти остеохондрозу можна використовувати і ванни, з додаванням відварів лікарських рослин. Такі процедури мають спазмолітичну, заспокійливі і розслаблюючу дію. Для досягнення необхідного ефекту, приймати лікувальні ванни необхідно через день від десяти до двадцяти хвилин, при цьому температура води повинні бути близько 36 градусів. Тривалість курсу — не менше 15 процедур.

Для приготування однієї ванни потрібно близько 300-400 грам сухої сировини. Його заливають п’ятьма літрами окропу, залишають на дві години, після чого проціджують і додають у воду для ванн. В якості сировини підійдуть листя берези, кінський каштан, голки сосни або їли, шавлія, кореневища лепехи і т. д. Також для ванн можна використовувати і збори:

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: