Лікування остеохондрозу народними засобами

Лікування остеохондрозу народними засобами

Зміст:

Щоб лікування остеохондрозу було успішним, його необхідно проводити комплексно. Основна терапія обов’язково повинна в себе включати виконання спеціальних вправ, масаж, правильний руховий режим — правильне сидіння, стояння, підняття важких предметів і т. д., а також прийом коштів і виконання процедур, що дозволяють поліпшити стан. З останнім непогано впораються народні методи. Вони можуть полягати у використанні розтирань і компресів, прийомі засобів всередину або прийнятті лікувальних ванн.

Растирки і мазі

Мабуть, найпопулярніші народні засоби від остеохондрозу — це всілякі мазі і розтирання. Щоб вони принесли максимальний ефект, їх рекомендується використовувати разом з масажем. Це підвищить всмоктуваність компонентів, що входять до складу засобів.

Компреси від остеохондрозу

Найскладніше усунути застарілий остеохондроз. Народне лікування в цьому випадку краще проводити курсом, що складається з двох сумішей.Лікування потрібно проводити протягом дванадцяти днів. Суміші використовуйте у вигляді компресів, просочуючи ними тканину. Налагоджувати засіб на хворі області двічі в день і тримайте до висихання тканини. Перші три дні слід використовувати перший склад, наступні три дні другий, потім знову перший і т. д. Таким чином чергуйте склади до кінця курсу. Після такого лікування самопочуття має покращитися на кілька місяців.

Засоби для прийому всередину

У лікуванні остеохондрозу народними засобами нерідко використовуються різноманітні цілющі суміші, настоянки, відвари або чаї.

Ванни від остеохондрозу

Проти остеохондрозу можна використовувати і ванни, з додаванням відварів лікарських рослин. Такі процедури мають спазмолітичну, заспокійливі і розслаблюючу дію. Для досягнення необхідного ефекту, приймати лікувальні ванни необхідно через день від десяти до двадцяти хвилин, при цьому температура води повинні бути близько 36 градусів. Тривалість курсу — не менше 15 процедур.

Для приготування однієї ванни потрібно близько 300-400 грам сухої сировини. Його заливають п’ятьма літрами окропу, залишають на дві години, після чого проціджують і додають у воду для ванн. В якості сировини підійдуть листя берези, кінський каштан, голки сосни або їли, шавлія, кореневища лепехи і т. д. Також для ванн можна використовувати і збори:


Автор: Валентина Мальгіна.

Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи:

Очищення кишечника солоною водою

Зміст: Чим корисна солона вода для очищення кишечника Підготовка до очищення Чистка кишечника солоною водою Можливі проблеми при чищенні кишечника солоною водою Вправи при очищенні кишечника солоною водою Особливості харчування…

Насіння льону для очищення кишечника

Зміст: Як проходить очищення кишечника насінням льону Як використовувати насіння льону для очищення кишечника Відвари і настої з лляного насіння Очищення лляним насінням і кефіром Очищення цільними насінням льону Очищення…

Овес для лікування печінки. Чищення печінки вівсом

Зміст: Овес для лікування печінки Підготовка до лікування печінки вівсом Лікування вівсом — рецепти Відвар вівса для печінки — простий рецепт Відвар для лікування печінки Настій з вівса для печінки…