Як зарядити амулет, щоб він дійсно став оберегом?

Як зарядити амулет, щоб він дійсно став оберегом?

Якщо ви придбали будь-яку річ магічного призначення, перш ніж приступати до її використання, слід детально дізнатися про те, як зарядити амулет. Будь куплений оберіг необхідно об’єднати зі своєю власною енергетикою — лише після складних процедур зарядки і очищення він зможе дійсно працювати і приносити вам користь.

Зміст:

Як зарядити амулет і навіщо це робити — теорія

В першу чергу під зарядкою амулета на увазі певні дії, які виробляються відразу після придбання талісмана і насичують його особистої енергетикою його нового власника. Цей крок — дуже важливий, якщо ви хочете отримати не просто стильна прикраса або аксесуар, а дійсно потужний інструмент, здатний впливати на ваше життя. Звичайно, з цього правила існують певні винятки. Наприклад, Квадрат Сварога завжди необхідно виготовляти тільки самостійно, а деякі обереги, такі як Намистини Дзи — взагалі можна купити або з рук, або знайти самостійно — секрет правильного створення таких магічних талісманів повністю загублений. Але в цілому, Необхідність зарядки своєю енергетикою стосується дійсно більшості талісманів і оберегів.

Слід зазначити, що правила для цього дійства, хоч і різняться в різних культурах і традиціях, мають занадто багато спільних рис і особливостей, що дозволяє не брати до уваги подібний процес будь-яким розхожим і не мають сенсу марновірством. Практично завжди освячення проводиться з використанням сили однієї або декількох стихій, або ж за допомогою звернення до вищих сил, якщо це стосується символіки, що має чітку релігійну спрямованість.

Однак необхідність заряджати амулет може бути присутнім і щодо багатьох інших талісманів, виготовлених самостійно. Якщо амулет не має в собі своєї власної сили, за рахунок використання будь-якого потужного символу, і створювався з чітко визначеною метою — щоб привернути багатство, налагодити сімейний побут або принести удачу власникові, час від часу необхідно його заряджати, щоб він не втрачав своїх здібностей. Більш докладно про всі методи, використовувані для зарядки амулетів, ви зможете прочитати далі.

Зарядка оберега, купленого в іншої людини

Перш ніж приступати до безпосереднього проведення ритуалів і обрядів для зарядки амулета, необхідно пояснити, чому без них майже ніколи не можна обійтися. В першу чергу кожен амулет вбирає в себе силу і енергетику свого творця, його праці і його думок, які відбувалися в цьому процесі. І далеко не факт, що ця енергетика буде сумісна з ефірними потоками покупця.

Талісмани фабричного виробництва, навпаки — не мають в собі ніякої енергії, тому також, без зарядки і встановлення зв’язку з власником будуть лише марною дрібничкою.

Слід зазначити, що в деяких випадках зневагою обрядом заряджання може зробити амулет не тільки марним, а й небезпечним, залучаючи невдачі, бідність і навіть порчі або приворот. Старовинні речі, особливо якщо їх історія вам невідома, можуть нести в собі потужний відбиток чужої енергетики та будь-яких негативних подій, тому, перш ніж носити їх, слід обов’язково провести додатковий очищающий обряд.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що в першу чергу, при покупці амулетів, має проводитися якесь очищає дійство, обнуляє енергетичну структуру майбутнього талісмана і змивають з нього все, що відбувалося з ним з моменту створення. І тільки після цього слід наповнювати оберіг своєї власної енергією, програмуючи його на виконання певних цілей. Більшість обрядів містять в собі обидві ці функції, особливо ті, які передбачають використання сили стихій.

Зарядка амулета за допомогою стихій

Цей дуже простий спосіб підходить прихильникам будь-якої релігії і практично будь-яким амулетам, за винятком тих, які однозначно належать лише до однієї конкретної стихії. Основа цього обряду полягає в тому, що всі чотири стихії володіють як очисними, так і заряджаючими властивостями, а ваша енергетика буде вплітатися в символ в процесі проведення обряду.

В першу чергу вам необхідно скористатися силою землі, для чого рекомендується закопати новопридбану річ неглибоко в грунт на три доби. Втім, можна використовувати не землю, а сіль, якщо ви боїтеся за стан і зовнішній вигляд вашого талісмана. Крім того, можна зменшити і термін, який, тим не менш, повинен становити не менше трьох годин у зв’язку з повільністю цієї стихії. Земля повністю вбирає в себе всі залишки енергетики інших людей, в першу чергу все те, що найбільш глибоко таїться всередині речі. При цьому, вона дає досить сили, щоб талісман працював довгий час, а не протягом декількох днів або тижнів.

Після цього, слід пронести нову річ над полум’ям свічки. Кількох секунд буде достатньо для очищення, якщо ваша покупка не є вогнестійкою. Металеві прикраси рекомендують потримати над полум’ям протягом секунди-двох. Вогонь повністю знищує всі негативні програми, порчі і привороту, які могли б перебувати на талісман, одночасно надаючи йому здатність моментально справлятися з досягненням необхідних цілей в критичних ситуаціях.

Наступним етапом буде використання енергії повітря. Для того, щоб очистити амулет за допомогою цієї стихії, можна скористатися кількома методами. Найпростіший і ефективний — підвісити нову річ на достатній висоті і залишити її висіти на кілька діб. Більш простим способом буде використання диму від пахощів, через який необхідно пронести майбутній амулет кілька разів. Повітря легко здує всі незначні енергетичні позначки, які могли бути залишені іншими покупцями, транспортувальниками, або вашими знайомими, яким ви похвалилися обновкою. При цьому, сила повітря дозволить амулетові не приносить вам проблем і полегшить навантаження на ваше енергетичне поле.

В останню чергу слід використовувати очищення водою. Зазвичай, для цього нову річ промивали в проточній воді протягом довгого часу. Ідеально проводити цю дію на природі, використовуючи джерельну або річкову воду, яка обов’язково повинна бути стоячою. Однак, якщо у вас немає можливості скористатися природним джерелом води, можна промити ваш майбутній амулет під звичайною водопровідною. Для речей, яким не рекомендовано намокати, буде достатньо кількох символічних крапель, якими ви можете її окропити. Вода володіє найбільшою і універсальної очищає силою, яка не спеціалізується на будь-яких конкретних проблемах. Саме тому обряди очищення і обмивання були присутні у всіх традиційних культурах народів світу.

В цілому, ви можете проводити обряди зарядки амулетів силою стихій і в іншому порядку, головне — не піддавати ваш майбутній амулет послідовному впливу протилежних стихій, інакше їх сила увійде в конфлікт, що не принесе вам ніякої користі, а лише викличе зайві і непотрібні проблеми.

Заговори на обереги

Також, для зарядки оберегів дуже часто використовуються спеціальні заговори, особливо якщо талісман повинен виконувати будь-яку одну програму. Найчастіше, заговори використовуються з талісманами, що мають однозначну функцію і створеними з підручних предметів. При цьому, практично завжди для таких амулетів використовуються спеціалізовані заговори. Зокрема, це стосується підков-оберегів, віників для захисту будинку і різних ляльок — кожен з цих оберегів вимагає використання чітко визначеного заговори для зарядки, який вимовляється при створенні.

Проте, з часом, сила подібних оберегів може слабшати, особливо якщо їх брали в руки сторонні люди, у вас в будинку з’являлися нові мешканці або ж просто відбувалися якісь незвичайні надзвичайні події. Для того, щоб заново зарядити практично будь-який талісман можна використовувати ті ж самі заговори і ритуальні дії, які супроводжували його створення. Таким чином, ви знову відновите енергетичну структуру об’єкта і його зв’язок з вами.

Крім того, за допомогою заговорів можна перетворити в талісман практично будь-яку дрібничку. Найкраще, якщо цей предмет має багату історію або будь-яке важливе значення для вас — це означає, що ваша енергетика міцно з’єднана з ним і для розкриття всього потенціалу предмета не вистачає лише кількох дій.

Наступний заговір може допомогти вам практично з будь-яким амулетом. Вам буде потрібно покласти дорогу вам річ ​​на підвіконня в повний місяць таким чином, щоб на неї падав чистий місячне світло. Якщо йому не перешкоджатиме вікно — це буде ще краще, тому в теплу пору року краще буде тримати вікна відкритими. Як тільки ви покладете предмет під місячні промені, скажіть наступні слова:

Місяць-матінку закликаю, за допомогою до неї волаю! Нехай подарує силу моєму оберегу, на справи добрі та гарні! На місяць вночі подивлюся, її своїм поглядом віддячу!

Після цього вже з наступного ранку ця річ стане відмінним амулетом для вас, і буде сприяти досягненню тієї мети, яку ви поставили. Заздалегідь слід попередити, що якщо ви хочете зробити оберіг з предмета, що має побутове призначення, то згодом в побутових цілях використовувати його буде не можна, інакше талісман витратить всю свою силу даремно.

Як зарядити слов’янський оберіг

Більшість слов’янських оберегів присвячені древнім дохристиянським богам наших предків. Тому їх зарядка вимагає правильного поводження до відповідних силам. Слід зазначити, що багато хто з давньослов’янських символів працюють самі по собі, заряджаючись енергетикою природи і Всесвіту, і не вимагають ніякої підживлення.

При цьому, якщо такий оберіг був куплений, а не виготовлений самостійно, його обов’язково необхідно буде освятити так, як це передбачає язичницька традиція. В першу чергу, слід дізнатися напевно, якому саме богу присвячений цей знак і принести йому відповідне підношення. Найбільш універсальними вважаються хліб, мед і фрукти, які спалюються в ритуальному вогнищі. До спорудження такого багаття слід підійти відповідально — він повинен бути викладений у формі закритого колодязя або усіченої піраміди, на верху якої буде знаходитися треба — безпосередньо принесені в жертву продукти.

Як тільки ви запалите багаття, слід вимовити слова відозви до богів. Їх тексти ви легко можете знайти в Інтернеті і присвячених слов’янській культурі книгам, однак, куди краще буде сказати що-небудь своє, що виходить від чистого серця. Після цього слід подивитися — взяли Боги требу, чи ні. Якщо треба впала в багаття — це значить, що вони позитивно відповіли на ваше прохання, якщо ж ні — то вам слід почекати з зарядкою амулета.

Для того, щоб зарядити амулет за допомогою такого обряду вам буде досить або покласти його біля багаття, або просто посипати золою, після того, як той прогорить. Слід зазначити, що жертовний вогонь ні в якому разі не можна гасити, тому заздалегідь підготуйте майданчик для нього і майте терпіння, щоб дочекатися, коли все дрова в ньому прогорять.

В цілому, зарядка амулета — це необхідну дію, якщо ви хочете дійсно мати можливість користуватися його магічною силою, тому нехтувати її не варто ні в якому разі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: