Обереги та талісмани для бізнесу

Обереги та талісмани для бізнесу

Талісмани для бізнесу — це засіб залучення удачі, яка так необхідна в діловому світі. За допомогою різних амулетів і оберегів можна захистити себе і бізнес від ворогів, вирішити складні завдання, знайти найкоротший шлях до успішного підписання контракту, вигідну угоду, перемогу на тендері, поводженні бюрократичних перепон і багатьох інших перешкод. Розглянемо види талісманів і їх значення.

Зміст:

Талісмани для бізнесу — фен-шуй і магія

Серед безлічі магічних практик, що займаються виготовленням талісманів для бізнесу виділяються дві основні — китайський фен-шуй і традиційна «зарядка» природних матеріалів енергією виготовив талісман людини. Для багатьох аспектів бізнесу є свої окремі амулети: для ділових зустрічей, для залучення удачі, для важливих переговорів і так далі. Розрізняють їх по терміну дії, створені з тендітних нетривких матеріалів, і ті, що мають слугувати більш десятиліття.

Першим варіантом є так званий чарівний мішечок. Колір його тканини повинен бути червоний, а сама тканина з натурального матеріалу. При настанні молодий місяцьа, в перший день, з тканини необхідно зшити маленький мішечок. При настанні наступного дня в нього кладуться прянощі: трохи гвоздики, запашний перець у вигляді горошку, лаврові листи, перцева м’ята, розмарин, трохи фенхеля. Мішечок заговорюється наступним чином:

Кладу чудодійну траву по Божому указом, веленью собі на везіння і удачу. Нехай буде так. Амінь.

Так як червоний мішечок відноситься до християнської традиції залучення удачі, то крім слів заговори можна і навіть необхідно прочитати «Отче Наш». Під час повного місяця протягом трьох ночей мішечок кладеться на підвіконня, для насичення амулета енергією місяця. Як тільки обряд буде завершено, талісман вступить в силу і почне притягувати удачу до свого власника. Мішечок можна носити при собі ближче до серця, а можна класти поруч з товаром, призначеним для продажу.

Другий, не менш популярний талісман для бізнесу — це щаслива монетка або монетка удачі. З часу молодий місяцьа шість днів тижня потрібно збирати дрібниця, що залишається після покупок. Не можна пропустити ні монетки — навіть копійчаної.

На сьомий день на цю дрібницю придбайте брелок для ключів, якусь дрібничку, блокнот або сувенір. Здачу, що залишиться від покупки, киньте через плече, обов’язково ліве. вимовте:

Сплачено сповна, за все заплачено. Нехай буде так.

Ідіть не озираючись. Куплена річ стане своєрідною монетою удачі, яку ви придбали у Долі. Її не можна втрачати, оскільки тоді ви позбудетеся всієї удачі.

В традиції фен-шуй несе удачу талісманом вважається тринога жаба з монетою в роті. Крім цього не можна розміщувати в кабінеті зображення битв або поточної води. Хорошим способом підтримати свою енергетику є картина з горами за спиною. Також це три китайські монетки, пов’язані східним знаком удачі — червоною ниткою. Цей символ поміщається в будь-яку річ, що має відношення до вашої роботи або фінансів. Наприклад, в робочий файл або звіт, який не знадобиться з найближчим часом.

Дзвіночок на касі примножує енергію достатку, а три китайські монетки на тій же касі, перед якими поставлено дзеркало, підсилюють грошовий потік. Крім них існують і інші китайські талісмани для бізнесу: Жадова дерево, кристал з цитрину, вісім китайських монет, зв’язаних разом червоною ниткою, африканська фіалка або будь-яке інше квітуча рослина з рожевими або червоними суцвіттями. За фен-шуй рожевий і червоний є основними кольорами удачі і успіху.

Оберіг для бізнесу з каменю

Aгат

Найбільш дієвими і компактними оберегами для бізнесу вважаються талісмани з каменю. Вони компактні, їх легко заховати від чужих очей або носити як проста прикраса. Подібні обереги не викликають питань і глузування, оскільки в наш час забобонність всіляко висміюється.

Ні в якому разі не всякий камінь підходить щоб з нього створили оберіг для бізнесу. Наприклад, напівдорогоцінного агат захищає від подвійної гри ділових партнерів, нечистих на руку співробітників і обману. Якщо яка-небудь важлива угода може бути зірвана через чиїхось інтриг або самі партнери не викликають великої довіри, то талісман для бізнесу, що містить цей камінь, буде кращим помічником. Він значно знижує ймовірність потрапити в пастку.

Віру в успіх зміцнює червоний і фіолетово-червоний гранат. Якщо вас мучать сумніви про успіх підприємства, хочеться все кинути, через сумніви не виходить налаштуватися на робочий лад — цей камінь для вас. Кільце або кулон з альмандином підкажуть правильне рішення і додадуть досить безстрашності для прийняття найскладніших і ризикованих рішень. Альмандин є покровителем ремесел, комерційної діяльності, а також будь-якого професіонала своєї справи.

На ораторські здібності впливає аметист. Оберіг для бізнесу з цим каменем — неоціненна допомога на діловій зустрічі, де на карту поставлено дуже багато. Аметист дає здатність в найбільш стресових обставинах говорити лише те, що потрібно. Від подібної здатності в бізнесі залежить дуже багато чого.

Aлександра

Більш твердий, ніж смарагд, олександрит має майже такі ж властивості, але спрямованими на рішення чисто матеріалістичних завдань. Що вкрай корисно для бізнесу. Талісман з александритом допомагає завершувати угоди в найкоротший термін. Однак, він повинен постійно перебувати в парі. Наприклад, в дуеті з кулона та кілець, сережок і кілець для жінок, а для чоловіків в кулоні і персні з таким же каменем. Його іноді називають каменем юристів, адвокатів і дипломатів, так як він зміцнює пам’ять, робить більш гострою інтуїцію, підсилює почуття справедливості.

Амулет з халцедоном зберігає від судових позовів, чвар і розбрату. Для оберігання плідного ділового співробітництва необхідно носити талісман з цим напівдорогоцінним мінералом. Добре він впливає на справи в дорозі: відправившись у відрядження також не зайвим буде мати при собі такий талісман. Особливо, якщо очікуються численні контакти з діловими партнерами. Також гравірування на цьому камені в формі вершника, замахується списом, чимало привертає примхливу удачу.

Турмалін чорного кольору впливає на успішність в фінансово-комерційних справах. Крім цього каменю, для виготовлення оберегів підходять алмази світлих кольорів, шпінель, апатити, берили, карбункули, ганбуріти, геліотропи, бразілліаніти, диопсидом і перлини. Гарні вигравірувані написи на металі: використовують китайські ієрогліфи, що приносять удачу, символи каббали, руни скандинавські і слов’янські, імена ангелів-захисників і ангелів-радників. Кожен із способів виготовлення талісмана на удачу в бізнесі по-своєму вірний.

Колір успіху в бізнесі

Як уже сказано вище, за традицією фен-шуй рожевий і червоний є квітами удачі в бізнесі. Цією вірі можна знайти наукове обгрунтування: психологія кольору свідчить, що теплі відтінки підвищують тонус, розбурхують розум, викликають прилив сил. Червоний колір — найбільш яскравий і запам’ятовується з усіх спектра. Він хороший для оформлення офісу чи магазину, оскільки приваблює покупців.

Використовувати червоний необхідно дозовано, оскільки за рахунок своєї сили він може провокувати агресію, конфлікти, вчинення необдуманих вчинків. Що для бізнесу, зрозуміло, вкрай небажано. Інша справа з більш м’якими варіантами: помаранчевими, жовтими. Вони надають обстановці затишок і камерність, ніби допомагаючи налаштуватися на діалог, доповнюють і поглиблюють вплив червоного.

Найбільш нейтральним з усіх є зелений. Він заспокоює і поєднується практично з усім колірним спектром. Його вплив змінюється в залежності від того, що за колір є парним. Якщо це теплий відтінок, то він викликає радість і інтерес, якщо холодний — спокій, стриманість. Також зелений не дає втомитися очам, а тому його застосування в медичній сфері буде відмінним рішенням.

Холодні кольори налаштовують на розслаблений, повільний лад. Вони викликають повагу, асоціюються з діловитістю і багатством. З ними важко пригадати. Настільки ж безпрограшним варіантом є білий або сірий, які відмінно підходять для оформлення магазину, офісу чи створенні акценту на фірмовому стилі. Поєднання ж білого і чорного є універсальним дизайнерським рішенням.

Для бізнесмена, який хоче підкріпити матеріальні успіхи магічним шляхом, хорошим вибором буде підібрати оформлення інтер’єру кабінету, офісу фірми або чого-небудь іншого під домінуючий відтінок в камені-талісман. Це — його колір успіху в бізнесі і удачі, що стане супроводжувати підприємця в роботі. При дотриманні умов носіння амулета бізнес не прогорить і лише збільшиться в найважчі часи. Варто розуміти що завжди є й інший шлях — заговір на удачу в бізнесі.

В цілому, вміння створити талісман для бізнесу може стати в нагоді кожному підприємцю. З його допомогою можна захиститися від заздрості і підступів конкурентів, збільшити прибуток і залучити удачу. Талісман можна купити, а можна виготовити самостійно. Він може стати не тільки магічним атрибутом, але і прикрасою вашого офісу.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: