Пентакль Люцифера — значення прямої і перевернутої пентаграми

Пентакль Люцифера - значення прямої і перевернутої пентаграми

Пентакль Люцифера — древній і найпотужніший символ, вже давно оселився в багатьох езотеричних практиках. Його використовують як основу для безлічі заклинань і не тільки негативних. Кожному, початківцю або фахівця, потрібно знати його значення.

Зміст:

Пентакль Люцифера — магічний символ

Ім’я Люцифера в сучасних реаліях пов’язано виключно з негативом. Падший ангел, який збунтувався проти Всеотца. Багато злі діяння приписуються йому, так що не дивуєшся, коли чуєш про такою похмурою репутації знака. Але насправді все не так просто. Слава того, на чию честь названо знак, нічого не говорить про те, для чого можна використовувати магічну формулу. Це як залізо, з якого можна викувати як меч, так і плуг. Важливо напрямок думки, мотиви. Значення сили залежить від того, для чого саме вони її використовують.

Цікавий факт — пентаграму в колі часто використовують тоді, коли практику потрібно знайти знання. Спочатку Люциферу приписувалося не тільки зрада, а й цікавість. Тяга до знань. І сучасні маги навчилися нею користуватися, коли потрібно знайти розуміння. Великі знання можна отримати, якщо скористатися цією силою. Тим більше що ні до якої продаж душі такі практики не примушують. Адже ви не викликаєте Сатану.

Взагалі, спочатку у пентаграми зірки в колі було зовсім інше значення. Точніше — її сприймали по-іншому. В епоху, яка була ще до християнства, навіть до Стародавньої Греції, цей знак мав виключно позитивне значення. Її малювали, коли потрібна була захист, або рада.

Пентаграма — зірка з п’ятьма променями і її значення

Яке ж значення мав цей символ багато століть назад? Його часто зображували на дверях, стінах, вікнах. І навіть побутових речах — таких як посуд, або одяг. Вважалося, що він допоможе захиститися від злих сил. Темні духи боялися цього зображення і намагалися триматися подалі. Як і злі люди, втім.

Так звідки з’явилося негативне значення стародавнього символу? Його стали сприймати як загрозу вже за часів християнства. Тоді багато теологи відзначили магічну силу зображення. Але в ті часи магія вважалася чимось огидним, противним Богу. Так що символ вирішили демонізувати, повністю стерти позитивну пам’ять про пентаграмме зірки. Але люди, що відносяться до магічній практиці з певною часткою серйозності, пам’ятали про первісному значенні символу.

Тим більше, навіть зараз найчастіше символом злих сил використовують саме перевернуту пентаграму. А захищаються від неї прямий, т. Е звичайною. Мабуть це відгомони старих знань, які ще не стерлися повністю з пам’яті деяких культур. Що означає пентаграма зірки? Тут може бути багато трактувань. Одна з них — символ влади і могутності. Так її характеризували в стародавньому Вавилоні і часто зображували на всіляких кільцях, скіпетрах. На тих речах, які тримали в руках знатні люди.

У Месопотамії цей знак був захисним, який захищав людину від впливу злих духів і людей. Універсальний символ, який допомагав і приносив удачу. У Стародавній Греції його використовували як символ знання. Не так широко, як зображення сови — символу Афіни, але все ж. Іноді він зображувався на вівтарях. І тільки в християнську епоху він остаточно сформувався в умах населення, як один із символів зла.

Чому так було зроблено? Ну, крім вже сказаного, а саме поганого ставлення до магії, переслідувалася ще одна мета. А саме — дискредитація язичницьких вірувань. В очах християн греки, месопотамців, вавилоняни, все ті, хто широко використовував цю символіку, були єретиками, Нехристь. І що б підсилити свої позиції, показати, що будь-яка релігія, крім їх, є шкідливою — вони почали демонізувати.

Перевернута пентаграма — суперечливе значення знака

Перевернута пентаграма — одна з різновидів пентаграм і саме вона найширше відома звичайній людині. Її найчастіше зображують на сатанинських вівтарях. А вся справа в тому, що в неї вписується голова козла — тварини, яка вважають присвяченим Сатані. Але так було не завжди. Спочатку перевернута пентаграма, її значення було присвячено тим силам, які керують людським життям. Чотири «нижніх» променя відповідали за вогонь, повітря, землю і воду. Тим елементам, з яких була створена вся життя, весь Всесвіт. А п’ятий промінь, «верхній», відповідав за те, що вдихнуло життя у все живе. За духовний аспект буття. Але що означає пентаграма, зірка в колі, якщо вона перевернута?

Тут думки практиків поділяються. Деякі кажуть, що таке положення означає наступне — в перевернутої пентаграмме «нижні» промені домінують над духовним. Тобто, що для людини, яка стане в її центр, матеріальне вище духовного. І, встаючи в центр, він тільки підкреслює це. Його душа бажає тільки матеріального і не важливо, що для цього доведеться зробити.

Інша думка повідає нам про те, що ніякого функціонального розвиток перевертання пентаграми не несе. Адже ми вже знаємо, що означає пентаграма в колі — це захист, пізнання. Захист, як на матеріальному плані, які символізують перші чотири променя. Так і на духовному — п’ятий промінь. А значить, що людина, звертаючись до такого зображення, і той, який використовує класичний символ — обидва вони просять про захист. До якої думки схиляться — вибір за вами.

Тим більше, як і в будь-яких інших практиках, багато що залежить від того, за який саме захистом ви звертаєтеся. Це може бути просте прохання про допомогу, коли ваші сили закінчуються і потрібно на що-небудь спертися. Але, можливо, це — агресивний захист, коли вам хтось загрожує і ви хочете його прибрати. Це може бути захист вашої справи, а значить — вбивство конкурента або зведення його бізнесу нанівець. Зло принесе пентаграма, або добро — залежить тільки від того, хто збирається її використовувати.

Пентаграма — символ дуже суперечливий, думка про який різнилася від століття до століття. Але все одно, скільки часу б не минуло, ми можемо сказати точно. Це зображення можна використовувати як з доброї метою, так і з поганою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: