Оберіг для дитини

Оберіг для дитини

Якщо ви, як і кожна мати, бажаєте захистити свою дитину від бід і неприємностей, оберіг для дитини допоможе вам в цьому.

Зміст:

Хто повинен робити оберіг для дитини та навіщо він потрібен

Маленькі діти схильні до негативних впливів набагато більше, ніж дорослі. Їх набагато легше наврочити, а зняти такий вплив може бути досить складно. Мабуть, практично кожна мати може розповісти про те, що таке приворот маленької дитини. Для того, щоб не допустити такої неприємності, наші предки користувалися спеціальними оберегами для дітей. Найкраще, щоб займалася створенням оберега для дитини його мати. Вона пов’язана зі своїм чадом, тому її захист буде найсильнішою і ефективною, адже ніхто не хоче захистити дитину так, як його мама. Якщо у неї не було можливості з яких-небудь причин займатися оберегом для своєї дитини, це брала на себе його бабуся.

Існує безліч різновидів обережний предметів для дітей, які відносяться до різних епох і культур. Деякі з них супроводжуються заговірми. Бажано робити такі предмети своїми руками, але можна і купити. Якщо у вас немає часу на рукоділля, не забудьте очистити і зарядити його.

Оберіг для дитини своїми руками з горобини

У захисних цілях використовують ягоди, гілки та листя горобини. Є безліч варіантів створення оберега для дитини своїми руками з цього дерева. Наприклад, можна зробити рівносторонній хрест з його гілочок. При цьому пов’язувати дві його поперечини треба червоною ниткою. Такі хрести зазвичай вішають над колискою, це буде непоганим оберегом для новонародженого.

Якщо ви віддаєте перевагу мішечки з травами та іншими компонентами, можете покласти в один з них шматочок деревини горобини. Листя і ягоди цього дерева можна поміщати під ліжко і міняти час від часу. При цьому, старе листя і ягоди не викидають, а дякують і спалюють на вулиці.

Ось приклад створення оберега для дитини з горобиною. Для нього будуть потрібні жовта або зелена свічка і листя горобини. Запаліть свічку, покладіть листя під дитячий матрац і проговорите:

Горобина-рябинушка, до тебе звертаюся, своє чадо захистити намагаюся, Ти його від зла оберігай, від невірного і лихого охороняй! Дитятко моє нехай росте, виростає, у снах красивих спокійних літає. Нехай біда і заздрість його обходять, нехай радість кожен день знаходить! Нехай все зле вмить розчиниться. Так велю — і нехай здійсниться!

Це не тільки захистить дитину від нечистої сили і будь-якої шкоди магічного характеру, але і подарує йому спокійний сон і міцне здоров’я.

Булавки для захисту дітей

Булавка — це один з найпоширеніших, простих і старовинних оберегів від привороту і заздрості. Він досить ефективний у захисті як дітей, так і дорослих. Їм часто користуються і в наш час. Шпильку спочатку наговорюють, а потім приколюють на виворіт одягу дитини. Міняти її не потрібно, прати разом з речами теж не варто. Заговір можна повторювати кожного разу, коли перекаливаете шпильку на інший предмет гардероба вашого сина чи дочки.

Заговір на шпильку:

Булавка гостра все зло проткне, відішле, віджене, все худе, зле і лихі від (ім’я) віджене! Булавка гостра, ти кожну годину і кожен день (ім’я) захищай! Завжди і всюди оберігай! Нехай буде так! Нехай буде так! Нехай буде так!

На нашому сайті є й інші захисні заговори на шпильку для діточок.

Є безліч думок про те, як правильно приколювати шпильку. Деякі вважають, що наші предки прикріплювали їх голівкою вниз. А деякі роблять це вістрям вгору, щоб вколоти лихе око, або вниз, щоб наколовся недобрий язик.

Зовсім маленьким дітям не приколюють шпильки на одяг, щоб уникнути травм. Якщо ви збираєтеся зробити оберіг для новонародженого з цього предмета, розміщуйте його в районі головах коляски або ліжечка, в максимально безпечному для малюка місці.

Оберіг для дитини з лаврового листя

Лавр означає не тільки славу, велич і набуття позитивної репутації в народі. Ще одне його тлумачення — це захист і перемога над силами зла. Тому лавр вважають одним з найсильніших захисних рослин. З нього можна зробити оберіг як для новонародженого, так і для більш дорослої дитини. При цьому, інші властивості цієї рослини, такі, як набуття перемоги над ворогами, отримання слави і популярності, набуття впевненості в собі і красномовства, зовсім не завадять.

Лавр можна покласти по кутах кімнати, в якій сплять ваші діти, під їх матраци або на підвіконня. А можна зробити захисний мішечок. Для цього потрібна тканина жовтого або синього кольору. Готові мішечки не підходять, мати повинна зробити його власними руками. Деякі прикрашають їх обережний вишивкою.

Отже, набийте мішечок лавровим листям і зав’яжіть або зашейте горловину. Візьміть оберіг для вашої дитини в руки і уявляйте його здоровим і щасливим, захищеним від всіх бід. Після цього читайте заговір:

Сила захисту і сила лавра в допомогу! З ким цей мішечок лавровий буде, той від усього лихого захищений! Від того все діяння злі підуть, все думки погані відійдуть! Від усього злого буде моя дитина захищена! Нехай буде так! Нехай буде так! Нехай буде так!

Мішечок повинен зберігатися неподалік від дитини. Якщо він грає вдома, кладіть мішечок в його кімнаті, якщо спить — під подушку або матрац. Оберіг з лавра беруть з собою на прогулянку, розміщуючи в колясці або кишені одягу дитини. Старшим дітям дають його з собою в школу або дитячий сад.

Червона нитка — надійний оберіг для дитини

Відомо, що кабалістична червона нитка — це потужний захисний інструмент від привороту, порчі і заздрості. Він користується популярністю у багатьох західних знаменитостей. Прочитати про це захисному амулеті більш детально ви можете у відповідній статті на нашому сайті.

Для того, щоб зробити такий оберіг для своєї дитини своїми руками, вам потрібна тільки червона нитка, бажано натуральна. Зав’язуючи на руці сім вузлів, читається спеціальний заговір. Деякі пов’язують на руку три таких нитки. Як і багато інших обереги, робити це повинна мати або бабуся.

Заговір на червону нитку:

Нитка на зап’ясті зав’яжу, до (ім’я) захист прив’яжу! Захист злість і заздрість віджене, всі напасті прожене! Ніхто нехай зла (ім’я) не бажає, ніхто нехай жити не заважає! Хай щастя в життя (ім’я) йде, нехай радість в кожен день увійде! Нікому волю цю не перебити! Так тому і бути!

Ви можете заздалегідь зробити браслет з нитки червоного кольору і дати дитині, якщо не бажаєте наговорювати нитку в його присутності. Такий оберіг підходить і для малюка, і для підлітка.

Дзвіночки — оберіг для новонародженого

Мелодійний дзвін маленьких дзвіночків або музики вітру очищає ауру, нормалізує енергетичний баланс приміщення і проганяє нечисту силу. Навіть зараз в деяких селах досі вішають дзвіночки на тварин, щоб захистити їх від зла, а раніше не збиралися в дорогу ямщики, якщо у них не було з собою дзвіночка.

Звичайно, з церковними дзвонами по захисній силі домашні екземпляри не зрівняються, але вони теж можуть захистити. Якщо вірити стародавнім легендам, нашим предкам вдавалося відганяти епідемії дзвоном всіх церков в окрузі. Тому невеликі дзвіночки вважаються захистом не тільки від зла, а й від хвороб. Але для того, щоб це працювало, слід час від часу ними дзвонити.

Як правило, вішають дзвіночки і «музику вітру» в центрі кімнати, наприклад, на люстру. До них можна додати намистини зі скла, бурштину або бірюзи для посилення захисних і очисних властивостей. Час від часу дзвіночків потрібна чистка. Не допускайте появи пилу на вашому захисному предмет, а раз на місяць закопуйте його в сіль на добу або хоча б ніч. Сіль, зрозуміло, потім доведеться викинути на вулицю або в каналізацію.

Оберіг для дитини — іграшка своїми руками

У давнину наші предки робили ляльок-мотанок, які були покликані не тільки служити розвагою для дітей, а й захисним артефактом. З улюбленою іграшкою дитина буде не тільки грати, але і розмовляти, брати з собою в ліжко вночі і вірити, що вона захистить його від будь-якого зла.

Найкраще робити такий оберіг для дитини своїми руками. На нашому сайті ви можете знайти безліч рекомендацій про те, як робляться такі ляльки. Існує чимало правил їх створення, а також хитрощів, які істотно упросив вам цей процес. Але навіть найпростіша м’яка іграшка, зроблена руками матір’ю, може бути хорошим амулетом від злих сил. Не забувайте про те, що вона обов’язково повинна сподобатися вашій дитині, щоб той з нею буквально не розлучався.

Можна і купити нову іграшку. Бажано, щоб вона була м’якою, тобто лялька Барбі не дуже підходить в якості захисного талісмана. Добре підходять плюшеві тварини. Іграшка повинна бути куплена на зростаючому місяці і обов’язково повинна сподобатися і вам, і дитині. Продавець не повинен викликати негативних емоцій. Іграшка повинна нести якусь інформацію про вас. Можна побризкати її духами або подарувати ляльці непотрібну вам біжутерію.

На куплені іграшки зазвичай читають захисні заговори. Ви можете підібрати відповідний на нашому сайті. Їх можна не тільки читати, а й писати на папері і поміщати всередину іграшки.

Морська захист

З морської черепашки з діркою можна зробити непоганий захисний оберіг для дитини або дорослого. Як правило, вони служать для захисту під час купання, поїздок у відпустку і т. д., але можна наговорити черепашку і для повсякденних цілей.

Вам буде потрібно морська черепашка, в якій вже була пророблена дірка, але не рукою людини. На неї треба начитати три рази:

Водою і землею (ім’я дитини) захищаю. Біду відводжу, нещастя не пускаю. Вода і земля, щитом навколо (ім’я) встаньте, від (перерахуйте від чого, наприклад, привороту, хвороб і т. д.) охороняйте! Як вода могутня, земля непорушна, так і захист ніким непереможна. Амінь.

Одягніть черепашку на відповідну нитку або шнур і зав’яжіть по вузлику з кожного боку. З обох сторін нанизайте по непарному кількості намистин. На кожну намистину говорите, від чого потрібен захист, наприклад, «від порчі», «від поганого впливу». Отже, у вас вийде браслет або намисто. Зав’язуючи вузол, скажіть:

Вузликом свою роботу закрила, Від незгод (ім’я) захистила. Амінь.

Приблизно кожні 3-4 місяці оберіг для дитини треба класти в морську воду або сіль. Можна брати його з собою на пляж для цієї мети. Дуже добре підходить тим, хто живе біля моря або просто має сильну зв’язок з ним.

Слов’янські обереги для дітей

Слов’янські обереги дійшли до наших часів і користуються чималим успіхом навіть серед сучасних жителів великих міст. Справа в їх ефективності, яка перевірена віками і досвідом наших далеких предків. Кожен оберіг має своє значення, існували й такі, якими в давнину захищали дітей від чаклунства, привороту і біди. Їх можна вишивати, купувати у вигляді кулонів і навіть наносити на дитячі ліжечка.

Найвідоміший серед слов’янських оберегів для дітей — це Лельник. Він не тільки захищає малюків, а й допомагає їм розкрити свої здібності і знайти кращі риси характеру. Вишивали його блакитними або зеленими нитками, носили також у вигляді кулонів. Переважно це дитячий оберіг, який носили до трьох років. Після цього хлопчикам обов’язково давали новий оберіг, а дівчатка могли продовжувати носити Лельник.

Радінец зображували на дитячих колисках. Вважалося, що він принесе спокійний сон, умиротворення і радість, а також захистить від привороту, порчі і підступів нечистої сили. Це непоганий слов’янський оберіг для новонародженої дитини, але підходить Радінец і дітям старшого віку, до 12 років. Ви можете нанести цей символ на ліжко, коляску або одяг вашого малюка. Вишивається він червоними нитками.

Дівчатка старше трьох років носили символ Одолень-трава, а хлопчики — Цвіт Папороті. Це старовинні і дуже сильні обережні знаки, про які ви можете дізнатися докладніше з відповідних статей на нашому сайті.

Ікони, що оберігають дітей

Кращий захисний предмет для віруючої людини — це ікона. Зараз носять невеликі екземпляри в кишенях і гаманцях, користуються популярністю і образки на шиї. Ви можете придбати в церкві такий і для своєї дитини. Така річ добре захистить від злого чаклунства, заздрощів і злих людей, а також нечистої сили.

Як правило, дітям дають ікони, які зображують святого, чиїм ім’ям він названий. Він вважається його покровителем і захисником. Тим більше, користуючись цим правилом, складно помилитися і не вгадати з іконою. Багато хто вважає, що зовсім неважливо, чий образ людина носить з собою, адже будь-який святий може передати прохання Господу і вирішувати про те, чи потрібно те, що він просить, тільки йому. Тихвинська ікона Божої Матері — це одна з ікон, які оберігають дітей. Вона рятує при будь-яких дитячих захворюваннях, поганий вплив однолітків, зміцнює зв’язки між дітьми і батьками. Ця ікона допоможе від неслухняності і при виборі друзів, а також необхідна жінці під час вагітності і для полегшення пологів.

Сергій Радонезький — покровитель дітей постарше, які вже пішли в школу чи інший навчальний заклад. Він допомагає засвоювати знання і успішно складати іспити, протегує всім учням і студентам.

В цілому, обереги для дитини допоможуть вам завжди зберігати спокій і не переживати за життя вашого чада, адже можна зробити талісман абсолютно від будь-якої напасті!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: