Талісмани удачі — створіть щастя своїми руками!

Талісмани удачі - створіть щастя своїми руками!

Талісмани удачі — дуже потрібна в повсякденному житті річ. Багато успішних людей, хоча вони не люблять в цьому зізнаватися, зберігають при собі якийсь предмет, який сприяв розвитку успішної кар’єри. Тут ви знайдете різні ритуали, які допоможуть створити вам власні талісмани удачі.

Зміст:

Кільце удачі

Якщо у вас є заповітне бажання, яке все ніяк не збувається, має сенс допомогти самому собі і підштовхнути сприятливий розвиток подій. Для цього вам необхідно провести такий нескладний ритуал. Знадобиться якусь прикрасу, наприклад, кільце. Сам обряд потрібно провести на зростаючому місяці, так як ви хочете притягнути щось нове у ваше життя, дати початок новому витку подій. Виберіть день, коли ви зможете повністю присвятити себе магії, залишитися на самоті, не боячись, що його порушать. Також важливу роль відіграє місячне світло, так що якщо в обраний день світила не видно з-за хмар, краще перенесіть проведення ритуалу на наступний день. Для початку, вам потрібно очистити предмет, який в майбутньому стане вашим талісманом. Не має значення, чи був він у вживанні або ви його тільки що купили, в будь-якому випадку, чистка є обов’язковим етапом. Щоб зробити це, потрібно буде налити воду в невелику миску або чашку і насипати туди чайну ложку йодованої солі. Покладіть кільце в воду і скажіть:

Водичка, водичка, очисти кільце від усього лихого, від всього непотрібного. Вода приймає все непотрібне. Кільце стає чистим на моїх очах.

Після цього залиште прикраса лежати таким чином 5-10 хвилин. Потім вилийте воду, надіньте кільце і вийдіть у двір. Якщо не хочете виходити на вулицю, можна замінити це походом на балкон. Подивіться на місяць, простягніть руку з кільцем в цьому напрямку і скажіть:

Місячне світло, допоможи! Кільце удачею (любов’ю, багатством, здоров’ям і т. д.) заряди!

Слідом за цим залиште перстень у дворі або на балконі на ніч. Вранці надіньте прикраса на праву руку і додайте:

Кільце на мені! Удача (любов, багатство, здоров’я і т. д.) до мене!»

Таким чином, ваш талісман удачі готовий. Слід зауважити, що матеріал, з якого виготовлено кільце, також грає свою роль. Наприклад, срібло має велику схильність допомагати в любовних справах, а золото — притягувати багатство. Дерев’яне ж колечко може зробити вас більш здоровим, а проста біжутерія привнесе гармонію і мир у ваше життя. Хоча, зрозуміло, ніхто не може заборонити вам налаштувати срібне кільце на отримання грошей. Крім цього, пам’ятайте, що час від часу з талісманом потрібно спілкуватися, ділитися з ним своєю енергією.

Сонячна подушечка — талісман удачі

Сонце — один з найстаріших символів в світі. Стародавні народи поклонялися йому як богу, і відгомони цих часів ми відчуваємо досі. В першу чергу це символ сили, світла, який очищає і благословляє все суще, перемагає злі сили. Саме тому талісман у вигляді сонця буде дуже могутнім і дієвим.

Отже, як же правильно зробити подібний талісман? Для початку вам потрібно буде підібрати правильну тканину. Як ви розумієте, вона повинна бути жовтого або, в крайньому випадку, оранжевого кольору. Ви можете як купити її, так і використовувати вже наявну. Можливо, у вашій шафі якраз завалялася підходяща річ спеціально для цього випадку. Після того, як знайшли тканину, можна приступати безпосередньо до ритуалу.

Сам обряд слід проводити вдень, коли сила Сонця досягає свого піку, на зростаючому місяці. Для початку викладіть тканину на відкрите місце, щоб сонячні промені падали прямо на неї. Нехай полежить таким чином 5 хвилин. Після цього візьміть її в руки і скажіть:

Сонечко в руках щастя принесе, буду я щасливою цілий рік!

Потім виріжте з тканини 2 кружечка, діаметром близько 20 см, і 16 стрічок однакової довжини і ширини. Після цього підготуйте 9 записок, на яких запишіть свої побажання. Наприклад: «Удача супроводжує мене у всьому!», «Все, що я роблю, виходить!», «Те, чого я бажаю, обов’язково збудеться! » і т. д. Можна також намалювати якісь символи на записках, які позначають ваші бажання, або побризкати улюбленими духами або ефірними маслами.

Потім зшийте по 2 стрічки разом, таким чином створивши 8 «промінчиків». У кожен з них покладіть записку і набийте ватою. Також зшийте разом 2 гуртка тканини, формуючи власне сонечко. Слідом за цим на останній записці, яку ви покладете в сонце, напишіть наступне: «Я — магніт для удачі!». Набийте іграшку ватою і приєднайте до неї сонячні «промінчики».

Ваш талісман готовий. Пам’ятайте, щоб він набрав справжню силу, недостатньо просто зробити його, Потрібно постійно брати його з собою, доторкатися до нього, ділитися своїми мріями і переживаннями. Тільки тоді талісман покаже своє чарівне дію і приверне до вас удачу у всіх справах.

Зелені шкарпетки: як зробити талісман на удачу і гроші?

Це дуже простий і милий ритуал, який тим не менш дозволяє залучити удачу і гроші в своє життя в стислі терміни. Для цього ритуалу байдуже час проведення і фаза місяця, але в загальному-то, як і в інших ритуалах залучення чогось у своє життя, найкраще буде провести обряд на зростаючому місяці в четвер.

Для створення талісмана, вам потрібно взяти звичайні вовняні шкарпетки. Важливо, щоб вони були зеленого кольору, так як саме цей колір відповідає за притягання грошей в наше життя. Добре буде, якщо ви самі зв’яжіть шкарпетки, навіть якщо ви не дуже добре вмієте в’язати. Ваша особиста енергія укупі з вашими намірами і бажаннями увійде в них, отже цей талісман буде куди як сильніше, ніж при використанні куплених шкарпеток. Однак якщо зв’язати шкарпетки ніяк не виходить, можна взяти і куплені. Перед початком ритуалу їх потрібно обов’язково випрати, щоб чужа енергетика зникла і не заважала вам в досягненні задуманого.

Отже, вам потрібно взяти ваші зелені шкарпетки і дві купюри великого гідності. Поверніть гроші в трубочку (якщо хочете, додатково перев’яжіть їх зеленої стрічкою) і покладіть їх по черзі в кожен носок, при цьому примовляючи:

Грошима зарядись! Удачу мені принеси!

Після цього відкладіть шкарпетки, але так, щоб ви їх бачили. Візьміть аркуш паперу і зеленим або жовтим маркером напишіть своє бажання великими літерами. Бажано, щоб воно було якомога більш конкретним. Тобто, не потрібно писати: «Я хочу гроші!». Визначтеся, на що саме ви хочете їх витратити, чого ви бажаєте найбільше. Також потрібно писати в реальному часі, як ніби у вас вже є те, що ви хочете. Наприклад: «У мене є машина (телефон, комп’ютер…) такий-то марки такого-то кольору і т. д.». Конкретизуйте своє бажання, уявіть це як наяву — і запишіть його. Можете також намалювати жаданий предмет або приклеїти його фотографію. Далі розмістіть листок паперу на підвіконні так, щоб місячне світло падало на нього, і з боків від малюнка покладіть шкарпетки з грошима. Подивіться на Місяць і скажіть:

Місяць прокидається — бажання виповнюється, Місяць сходить — гроші приходять

Залиште талісман в такому положенні на ніч. Потім листок потрібно заховати в таємному місці, але час від часу витягати його, перечитувати і підживлювати енергією. Купюри вранці витягніть з шкарпеток і відразу ж розміняйте, наприклад, купіть якусь смакоту. Як можна частіше одягайте шкарпетки і думайте про ваше бажання і його виконанні.

Талісмани удачі і багатства

Цей талісман насправді є звичайною англійською шпилькою. Як відомо, шпильки часто використовуються в магічних обрядах, особливо для захисту себе і вдома від привороту і порчі. Однак, крім цього, цей предмет можна використовувати і як талісман для залучення удачі і багатства. Як вже було сказано, даний тип ритуалів проводиться на зростаючу місяць.

Отже, для проведення цього обряду вам знадобляться: невелика біла тарілка або блюдце, 3 столових ложки цукру, морської солі і білого очищеного рису, і парна кількість монеток з білого або золотистого матеріалу. Прекрасно, якщо у вас є монети з інших країн або старовинні. Вночі, опівночі, запаліть зелену свічку і натріть її ефірним маслом кориці і/або пачулі. Далі зсипте гіркою в центр тарілки рис, сіль, а потім і цукор. За допомогою монеток сформуйте по краях гірки квадрат. Тепер потрібно вимовити наступне:

Гроші мої мідні, гроші мої золоті, гроші мої будь-, йдіть до моїх рук, до моїх Кошелів, йдіть в понеділок, йдіть у вівторок, входьте в середу, йдіть в четвер, йдіть в п’ятницю і суботу, йдіть і в неділю. А хто мої гроші візьме, хто мої гроші вкраде — роки по сто разів втратить, кожна копійка і рубль нехай мене знає. Чи не до чужих рук, а до мої Кошелєв. Ключ, замок, мову. Амінь.

Посередині застроміть англійську шпильку зі словами:

Гірка удачу притягне до себе, а шпилька віддасть її мені.

Свічка повинна догоріти самостійно, не тушкуйте її. Залиште всі предмети в такому положенні на ніч. Простежте, щоб ніхто не увійшов до ранку в ту кімнату, де відбувався ритуал, і не порушив цілісність талісманів. Вранці акуратно зберіть все монетки в спеціальний мішечок. Ви можете як заховати його в затишному місці, час від часу дістаючи ваш талісман і перебираючи монетки, так і носити його з собою, наприклад, в сумочці або в машині. Голку же необхідно прикріпити з внутрішньої сторони одягу і не знімати.

Таким чином, деякі речі дійсно впливають на наше життя. Слід зауважити, що для створення талісмана іноді не потрібно спеціального ритуалу. Можливо, ваша улюблена іграшка або прикраса вже допомагають вам. Якщо ви усвідомлюєте це, їх сила неодмінно зросте. Не бійтеся експериментувати і завжди вірте в диво!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: