Талісмани для залучення грошей

Талісмани для залучення грошей

Талісмани для залучення грошей активно використовуються людьми для збільшення добробуту. Це ефективний спосіб залучити гроші. Закріпити дію талісманів можна за допомогою спеціальних заговорів на гаманець.

Зміст:

Як зробити грошовий талісман своїми руками?

Якщо Ви хочете, щоб гроші текли в вашу сім’ю рікою, зробіть простий талісман, який Вам точно допоможе. Для створення чарівного амулета візьміть:

Для приготування цього оберега використовується спеціальна технологія. Застосовуючи її, можна приготувати талісман для залучення багатства в домашніх умовах.

В першу чергу Вам необхідно взяти товсту дріт і зробити з неї коло. Він повинен повністю відповідати розмірам обраної монетки (вона повинна вставлятися в приготований ободок). Кінчики дроту з’єднайте нагорі і переплетіть між собою. Залиште шматочок довжиною в 5 см, а решту дріт можете відрізати.

Далі підготуйте додаткове прикраса амулета. Візьміть тонкий дріт, поріжте її на маленькі шматочки і поверніть їх в колечка. Наступним кроком візьміть готовий каркас і тонкий дріт. Вам слід такий дротом, немов змійкою, оповити готовий каркас. Через одну петельку кріпите на тонкий дріт по колечку. Їх потрібно не дуже щільно зігнути всередину. За допомогою тонкого дроту скріпіть між собою всі маленькі ланки.

Після чого візьміть знову товстий дріт і зробіть з неї ще одне кільце. За розміром воно повинно бути трохи менше, ніж попереднє. Тепер краю дроту загніть всередину. Це кільце необхідно прикріпити до першого. Це робиться за допомогою тонкої зволікання.

Прив’яжіть другий елемент до маленьких колечкам. Так у Вас вийде подвійний обідок. Він буде виконувати роль лицьової частини оправи для монетки — вона вставляється за маленьким кільцем, всередині великого. З виворітного частини монету слід закріпити дротом. Вибирайте будь-який естетичний спосіб. Решта хвостики дроту зігніть так, щоб отриманий амулет можна було прикріпити на ланцюжок.

Навіщо такі складнощі? Чим більше зусиль ви вкладете в талісман, тим більше вашої енергетики він вбере. Відповідно, ваш магічний предмет вийде набагато сильніше будь-якого купленого.

Коли грошовий талісман буде готовий, його необхідно заговорити. Заклинання звучить так:

Мій гном плете мені амулет для грошей і багатства. А я йому скажу у відповідь, що я хочу удачі. І кожен день, і кожну годину почнуть стікатися гроші в мою кишеню.

Сильні талісмани для залучення грошей

Щоб гроші текли в руки річкою, необхідно заговорити їх особливим способом. Саме так Ви зможете залучити добробут в ваш будинок.

Чарівна купюра

Для проведення обряду визначитеся з тим, яку купюру Ви будете заговорювати. Бажано, щоб вона була великої гідності, але Вам не повинно бути її шкода. Від того, купюру якого гідності Ви виберете, буде залежати ваш достаток.

Чим менше буде гідність обраної купюри, тим менше грошей Ви залучите додому. Вибрані гроші не можна ні в кому разі витрачати. Після проведення обряду їх потрібно буде сховати в окрему кишеньку в гаманці і не діставати їх звідти.

Зверніть увагу на те, що обрана грошик повинна бути отримана особливим чином. Наприклад, Вам подарували на свято певну суму, виберіть одну грошики. Або Ви здійснили новий проект, влаштувалися на нову роботу і отримали першу зарплату, не пошкодуйте виділити з усієї суми одну банкноту і заговорите її.

На 12-15 місячна доба візьміть підготовлену купюру, підійдіть з нею до вікна і прошепоти:

Як росте молодий місяць, так і грошей буде ставати в моєму будинку більше.

Повторіть текст п’ять разів. При цьому обов’язково тримати купюру таким чином, щоб світло місяця падав на неї і на Вас. За допомогою цього обряду Ви зумієте притягнути до себе гроші і збільшити свій добробут. Пам’ятайте, що важливо не тільки не витрачати ці гроші, але і не показувати їх нікому, ні сторонній людині, ні близьким родичам.

Мішечок з грошима

Для початку, Вам слід змайструвати будиночок для грошиків. Для цього озбройтеся білої грубої матерією і змайструєте з неї невеликий мішечок. Коли мішечок буде готовий, його потрібно тричі скропити освяченої водицею, читаючи «Отче наш».

Після цього дістаньте зі свого гаманця кілька монет. Нехай збереться важка купка. Не важливо, монети якого гідності Ви будете використовувати. Перед проведенням обряду перехрестите кожну монету і побризкати святою водицею. Після чого розкладіть їх перед собою (не на столі) і, підносячи кожну монетку по черзі на-віч, промовляйте:

Копієчка до копієчки, п’ятачок до п’ятачку, Полтиник до полтинику, рубль до рубля, Червонец до червінцю, все до двору.

Після того, як слова будуть сказані, покладіть всі атрибути в приготований мішечок і відкладіть його якнайдалі. Заговорений атрибут для залучення добробуту нікому не можна бачити.

Для того, щоб обряд подіяв сильніше, додатково застосовуйте підкову в ролі амулета. Її потрібно прибити біля вхідних дверей так, щоб вона була перевернута догори ногами.

Гаманець для монет своїми руками

Рукоділля ще з часів язичництва було тісно пов’язане з магією. Тут діє правило — чим більше праці буде вкладено в магічну річ, тим сильніше вона буде. Тому виготовлений своїми руками гаманець для монет і купюр може стати дієвим талісманом, що привертає гроші.

Як його виготовити? Вибирайте будь-який матеріал, який викликає у вас симпатію. Крім цього, враховуйте і свої вміння. Якщо ви не вміти працювати зі шкірою, або бісером, наприклад, зупиніть вибір на матеріалі, з якого зумієте зробити красиву річ.

Займатися таким рукоділлям потрібно тільки на зростаючому місяці. Якщо ви не встигли зробити гаманець за цей період, доведеться робити перерву до наступного. Після виготовлення його потрібно заговорити, і робиться це теж на зростаючому місяці, в ясну ніч — місяць має бути видно. Покладіть в гаманець жменю будь-яких монет. З вікна покажіть вміст місяця і скажіть:

Місяць-дружок, ніжки посріблені, ріжки позолочені! Дай злато-срібло мені на справи добрі, Подаруй прибуток і достаток! Нехай капшук мій скоро заповнюється, І завжди благами наливається! Амінь.

Відкритий гаманець залиште на підвіконні на ніч. На світанку закрийте його і заховайте під свою подушку на три дні. Тільки після проведення нескладного обряду гаманцем можна буде користуватися за призначенням.

Оберіг на гроші «Повна чаша» своїми руками

Щоб зробити цей простий і ефективний талісман, Вам необхідно взяти:

Додайте навпроти себе свічку, підпаліть її і прошепоти текст «Отче наш». Перехрестилася, збризніть ємність освяченої водицею і по черзі покладіть в неї монетки. Використовуйте також заговори на монету для залучення грошей.

Взявши кожну з них в руки, подумайте про те, що це не дрібні монетки, а великі купюри. І потрапляють вони у велику чашу, яка символізує ваш сімейний бюджет.

Коли чаша буде заповнена повністю, Вам слід прошепотіти над нею:

Як ця чаша повна, так і будинок мій буде сповнений достатку і радості.

Як просто залучити достаток?

Щоб в сім’ї весь час був достаток, Вам слід обзавестися особливим талісманом. Для його створення озбройтеся магнітним порошком. Його можна придбати або зробити самостійно.

Для цього слід за допомогою напилка зробити порошок з намагніченого шматочка металу. Якщо є можливість, бажано пофарбувати порошок в золотий колір. Це посилить магічні властивості талісмана.

Отриманий порошок складіть в невеликий мішечок (його теж можна пофарбувати в золотий колір). Сховайте отриманий мішечок в передпокої так, щоб він не впадав в очі, і будьте впевнені, гроші скоро прийдуть в Ваш будинок.

Ритуал з водою

Проводиться обряд тільки 12-15 місячна доба. Вам слід прийняти душ і змити з себе всю негативну енергетику, яка зібралася за весь день. Після чого наберіть повну ванну і опустіть в неї монету. Важливо, щоб та була срібна. Після чого самі поринете в водичку і прошепоти:

Срібна водичка, принеси достаток, достаток і щастя. Амінь.

Приймати ванну слід не більше 10 хвилин. Тепер воду слід злити, а монетку заховати в надійному місці. Це не єдиний обряд з водою, який проводиться для залучення грошей. Велику популярність мають сіморонскіх ритуали, які проводяться для збільшення достатку і щастя в домі.

Прості грошові талісмани

Існує кілька простих способів залучити стан в сім’ю. Для цього не обов’язково проводити складні ритуали для залучення грошей. Достатньо лише озброїтися всіма атрибутами.

Синій мішечок

У кожному будинку обов’язково повинен знаходитися подібний мішечок. Він зможе залучити достаток в будь-яку сім’ю, і Ви зовсім скоро помітите, як гроші прийдуть до Вас в руки. У синій шкіряний мішечок складіть такі атрибути:

Цей мішечок покладіть в своїй спальні і нікому не давайте його в руки.

Чарівна жаба

Трипала жаба — це найпопулярніший амулет фен-шуй, який використовується для залучення добробуту. Якщо Ви вирішили зупинити свій вибір на цьому талісман, то вибирайте статуетку, виготовлені лише з оніксу або нефриту. Саме такі талісмани зможуть залучити багатство в ваш будинок.

Трипала жаба повинна стояти спиною до вхідних дверей, немов тільки встрибнула в ваш будинок і принесла з собою багатство. Але можна поставити її в південно-західному секторі будинку, який відповідає за достаток. Крім цього, ще одне підходяще для цього талісмана місце — вітальня. Якщо у вас є акваріум, поставте біля нього жабу. Ці два позитивних символу будуть підсилювати один одного.

Жаба боїться висоти. Тому розміщуйте її на невисоких журнальних столиках або поличках. Під статуетку рекомендується покласти щіпку будь-якого грошового рослини — наприклад, м’яти або базиліка.

Хотей

Ще один з найпопулярніших талісманів фен-шуй. Хотей відомий за весь світ, як бог добробуту, достатку, радості і щастя. Виконана фігурка може бути з різних матеріалів:

На магічні властивості веселого божка не впливає те, з якого матеріалу він зроблений. Важливо, щоб цей талісман стояв у вашому передпокої, зустрічав грошові потоки і не випускав їх з дому. Він має дивитися виходу з дому. Розміщують фігурку Хотея також в південно-східній частині квартири — це зона багатства. Крім цього, вона може стояти на робочому столі.

Щодня проводите особливу процедуру — гладьте божка по животику, піддобрюючи його і залучаючи удачу в фінансовому плані. Для того, щоб мрія здійснилася, слід погладити живіт божка 300 раз, думаючи про неї. Фахівці фен-шуй радять робити це і перед виходом з дому для залучення удачі.

Чарівні фрукти для збагачення

Золотий і помаранчевий — кольори багатства. Тому намагайтеся, щоб в інтер’єрі вашого будинку вони частіше зустрічалися. Якщо ж немає можливості це зробити, скористайтеся чарівними фруктами:

Нехай кілька цих фруктів завжди лежать на видних місцях в різних кімнатах. Це допоможе схопити грошовий потік і направити його в вашу квартиру. Одна умова — фрукти повинні бути свіжими. Їх можна з’їдати, а потім купувати нові. Якщо ви не любите фрукти, можна використовувати муляжі.

Монетки в рослинах

Відберіть кілька монет зі свого гаманця (їх кількість повинна відповідати кількості рослин в приміщенні). Бажано, щоб вони були великого гідності. Кожну монету збризніть святою водою і закопайте по одній в кожному горщику.

Оберіг для грошей допоможе залучити добробут в ваш будинок і направить позитивні потоки енергетики до Вас. Використовуйте прості і дієві талісмани, налаштовуйтесь на позитивні емоції і отримуйте задоволення від життя.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: