Талісмани для знаків Зодіаку — вибираємо потрібний амулет

Талісмани для знаків Зодіаку - вибираємо потрібний амулет

Талісмани для знаків Зодіаку — це не обов’язково камені. Насправді, оберігати від зла і приносити удачу може практично будь-яку прикрасу, але якщо підібрати прикраси по Зодіаку, вам буде легше з ним «подружитися».

Зміст:

Талісмани для знаків Зодіаку

Не у кожного є бажання носити каміння-талісмани. Вони бувають дорогими і не придатними до повсякденного стилю одягу. Деякі уникають таких прикрас через свого світогляду. Але залучати удачу можна і за допомогою біжутерії, статуеток і м’яких іграшок, якщо правильно їх підібрати. Насправді, приносять удачу не тільки камені. Ви можете придбати прості сережки або кулон, які вам сподобаються і підійдуть зодіаку. Ці фактори дозволяють вам швидше налагодити контакт з предметом. Носити предмет, який стосується не до вашого знаку, потрібно для того, щоб знайти властиві йому якості.

Поширені прикраси зі знаком Зодіаку. Їх найпростіше вибрати. Асортимент таких виробів широкий і дозволяє підібрати варіант на будь-який смак, з будь-якого матеріалу. Також кращим варіантом професійного оберега буде зображення інструменту вашої спеціальності. Наприклад, для рибалки — фігурка риби.

Амулети і талісмани для вогненних знаків

Овнам добре підходять кулони та сережки, які зображують будь-яку зброю. Нескладно знайти прикраса з мечем, молотом, кулею або навіть кастетом. Їм слід вибирати також прикраси у вигляді знарядь фізичної праці, особливо, якщо ви їм займаєтеся. Такі речі зараз в моді. Непогано підходять намиста з монеток, але вони поєднуються ні з кожним гардеробом. Овнам можна носити ланцюги і кільця з золота або схожого на нього матеріалу.

Матеріал — будь-який блискучий. Це може бути золото або його імітація, або ж світлий метал, але з достатнім блиском. Біжутерія «під состаренное срібло» або «антик» не підходять. Можна вибирати сталь.

Намистини необхідні квадратної або кубічної форми. Вони можуть бути блискучими металевими, червоними, жовтими, золотистими, жовтогарячими, малиновими, блакитними або зеленими. Кількість намистин також має значення, їх повинно бути 4, 7, 11, 9 або кратне дев’яти кількість.

Статуетки і фігурки Овна — це лицарі в обладунках, зброя, олень і баран.

Овнам не підходить фіолетовий колір.

Льву потрібні прикраси, схожі на ордена і нагороди, старовинні монети, тростини. Буде корисний антикваріат або хоча б його імітація. Кулон може зображати орла, лева або сонечко. Зірка — теж хороший варіант. Кільця повинні бути масивними, з великими каменями, не обов’язково натуральними. Якщо ви носите ланцюга, вибирайте товсті, масивні.

Всіх металів світлого кольору краще уникати. Підходить золото або його імітація. Підійдуть також вироби чорного і бронзового кольору.

Намистини можуть бути будь-якої форми. Кольори — золотий, пурпурний, оранжевий, чорний, червоний, червоний. Їх кількість повинна бути рівним 1, 5, 9 або 11.

Статуетки і фігурки Льва — лев, лебідь, орел.

Левам не підходить білий колір і велика частина холодних відтінків.

Символи Стрільця — скарабей, ложка, підкова, кінь, солдатик, зірка, кентавр, саламандра і ящірки взагалі, лук і стріли, фенікс. Кулони, браслети і кільця з ними нескладно знайти в продажу. Браслети зі шкіри з прикрасами у вигляді пряжок не тільки приносять удачу і якості Стрільця, але і стильно виглядають.

Матеріал — олово. З нього можна зробити і кільця, і кулони, і ланцюжки. Підходять також всі метали холодних відтінків, темні і світлі.

Якщо вам подобаються намисто, вибирайте будь-яку форму. Кольори — синій, блакитний, фіолетовий і червоний. Кількість намистин для талісмана Стрільця — 3, 4 і кратні трьом.

Статуетки і фігурки Стрільця — це коні, олов’яні солдатики і ящірки.

У Стрільця немає кольору, якого слід уникати.

Амулети для знаків Зодіаку стихії Землі

Прикраси Тельця повинні бути прикрашені різьбленням, камінням або стразами. Кулон у вигляді сови, бика або слона теж буде хорошим варіантом. Підходять також камеї і кабошони для кілець з рослинами всередині.

Матеріали Тельця — мідь, дерево і тканину. Дерев’яні намиста, фенечки з ниток — відмінні талісмани для представників цього знака. Якщо ви любите намиста, вибирайте різьблені і складні вироби. Уникайте слонової кістки.

Кольори — лимонний, помаранчевий, зелений, блакитний, жовтий, лаймовий. Це яскраві кольори, в яких часто виконані стильні молодіжні прикраси. Числа Тельця — 2, 4, 6, 16 і кратні шести.

Підійдуть статуетки і все те, що можна поставити на робочий стіл або використовувати в якості домашнього талісмана: слон, бик (в тому числі і крилатий), шкатулки, сувенірна кухонне начиння, різьблені і навіть трохи недоладні письмове приладдя, картини на підставках, дзеркала, корови.

Тельці повинні уникати червоного кольору.

Біжутерія для Діви може зображати транспортні засоби, глобуси, письмове приладдя, сов, куби і паперові купюри. Камеї з силуетами або портретами жінок всіх епох також непогані. Айстри і коники відносяться до символів знаку Діва.

Матеріали талісманів цього знака Зодіаку — кераміка, глина, срібло і інші метали холодних тонів. Відповідна форма для намистин — кубічна. Знайти такі зовсім не складно.

Кольори — білий, блакитний, фіолетовий, зелений, салатовий, бузковий, морської хвилі. Числа — 3, 5, 6, 12, 20, 27.

Хороші талісмани Дів виходять з статуеток сов, канцелярського приладдя, кубів з різних матеріалів, фігурок транспорту і красивих жінок.

Дівам зовсім не обов’язково уникати будь-якого кольору.

Задобрити покровителів Козерога може прикраса у вигляді кота, козла, черепахи, друку. Можна вибрати і щось стилізоване під старовину, схоже на медаль або старовинні монети. Баштовий годинник — це теж символ цього знака, і в даний час кулони з годинником знову в моді. Але непоганий і антикваріат, а також намиста будь-якої форми з різних матеріалів.

Кращим матеріалом буде фарфор, але підходять і всі інші.

Кольори — сірий, світло-жовтий, чорний, коричневий, бордовий, темно-фіолетовий, болотний. Щасливі цифри — 3, 4, 7, 8 і кратні цього числа, 14 і ті, що діляться на цю цифру.

М’яка іграшка у вигляді чорного кота буде хорошим домашнім оберегом для Козерога. Як і статуетка черепахи, козла. Підходять також вази і декоративний посуд, антикваріат і його імітація. Статуетки краще вибирати в стилі ретро.

Обереги по знакам Зодіаку — стихія Повітря

Близнюкам краще носити прикраси у вигляді ключиків і масок. Кулони, які зображують руки, наприклад, хамса — хороша ідея. Глобуси, письмові прилади і засоби транспорту підходять цього знаку не менш, ніж Діві. Зірки, змії і парні предмети стануть хорошим вибором. Наприклад, красиво виглядають два однакових кільця, або кільце з двома каменями. Останнім часом на прилавках з’явилися кулони та сережки у вигляді пір’я і крил, вони теж відповідають природі повітряних Близнюків.

Матеріали Близнюків — срібло і золото, а також всі метали холодних і теплих відтінків, але тільки світлі.

Кольори — фіолетовий, сірий, сіро-зелений, світло-жовтий, помаранчевий, блакитний. Приносять удачу числа 3, 5, 12 і 18.

Домашні обереги для Близнюків — це будь-які парні предмети. Але ідеальними будуть маски, зображення транспорту і змії. Можуть використовуватися канцтовари, глобуси і навіть флешки, диски та дискети.

Близнюкам потрібно остерігатися чистого зеленого кольору.

Терезам необхідні камеї, кулони з портретами і справжніми квітами, сердечка, книги і ваги. Венера, яка відповідає за цей знак, любить красиві речі, тому народженим під сузір’ям Терезів підходить практично все.

Матеріал — срібло і всі світлі метали, бронза.

Якщо ви любите намиста, вибирайте ті, які дійсно вам подобаються, які не дивлячись на ціну. Кольори, які принесуть удачу Терезам — блакитний, синій, зелений, морської хвилі, рожевий, бежевий, кремовий і інші пастельні.

Вибирати слід такі числа — 2, 6, 7, 8, 9, 15.

Домашні амулети Терезів, як можна легко здогадатися, це ваги — кухонні, для контролю власної ваги або аптекарські. Можна купити і сувенірні, а також шкатулки, особливо різьблені. Підходять і картини, антикваріат і його імітація.

Терези не мають невдалого кольору.

Водоліям потрібні кулони і інша біжутерія у вигляді ангелів, пташкаів, крил, повітряних куль і пір’я, а також ключів. Аромакулон може стати хорошим оберегом для Водолія, як і будь-який символічне зображення глечика. Людям цього знака показані свіжі віяння моди і неординарні вироби.

Матеріали — скло і фарфор. Якщо ви любите скляне намисто, саме час купити їх, але не забувайте про числах, які приносять удачу — 2, 4, а також кратні 4, 9, 11 і 13.

Сприятливі кольори — зелений, фіолетовий, сірий, морської хвилі, блакитний. Як і багато інших знаки, Водолія не потрібно вважати будь-які кольори невдалими.

Амулети для будинку можуть бути такими — статуетки у вигляді ангелів, пташкаів, ловці снів, глечики та інша декоративний посуд, аромалампи, а також новинки, наприклад, нічник у вигляді місяця.

Талісмани для водних знаків

Ракам необхідні прикраси з крабами, півмісяці, віяла, пір’я, а також гральні приналежності — карткові масті, кістки та інші. Підходять також зображення черепашок, що відкриваються медальйони і кільця. Можна користуватися символами місяця, причому будь-який її фази. Клевер вважається приносить удачу, а кулони і браслети з ним добре підходять Ракам. Користуються популярністю підвіски у вигляді флаконів духів і інших жіночих дрібничок будуть цілком доречні.

Відповідні матеріали — кришталь, скло, срібло і холодні світлі метали.

Намистини Раки повинні вибирати тільки круглої форми. Вони повинні бути білими, сріблястими, блакитними, синіми і ніжно-зеленими. Принесуть удачу цифри 2, 4, 5 і 8.

Амулети для будинку можуть бути практично будь-якими. Це віяла, дзеркала, ігри, кришталевий посуд, краби (можна купити засушених), черепашки і інший декор.

Ракам бажано уникати сірого кольору.

Скорпіонам підходять прикраси у вигляді жаб, скорпіонів, жуків, Змієносців, пірамід і орлів. Амулети у вигляді зброї будуть хорошою ідеєю. Підвіски у вигляді патронів, стріл і камуфляжні кольори зараз в моді. Непогано, якщо прикраси будуть з секретом, наприклад, кулон або кільце з невеликим схованкою.

Матеріали — сталь і залізо, а також інші світлі метали.

Намиста для Скорпіона повинні бути великими і помітними здалеку. Кольори, які несуть удачу — червоний, малиновий, жовтий, червоний, бордовий, а числа — 4, 5, 8,9, 10, 11, 21, 100, 666.

Домашній амулет Скорпіона може зображати все те ж саме, що і прикраси. Крім цього, підходять шкатулки, особливо, музичні.

Рибам потрібні прикраси у вигляді того, що пов’язано з морем — морських жителів, коралів, черепашок і навіть корабельно-морської тематики. Музичні інструменти, ноти, квіти, зірки доповнюють цей список. Аромакулони підходять не менше. Риби можуть носити намиста будь-якої форми і стилю, їм підходить практично все, але не гострі грані. Вибирайте зелений, синій, пурпуровий, ліловий, сріблястий, морської хвилі і білий кольори.

Числа, які слід знати Рибам — 6, 7, 11 і ті, які діляться на 7 або 11.

Домашнім амулетом Риб може бути будь-яка річ, пов’язана з морем. Це, в першу чергу, черепашки, зображення риб і підводного світу, фонтани, квіти, шкатулки і скрині, сувенірні вітрильники. Приділіть увагу символам на кшталт музичних інструментів, аромалампи та підставок для пахощів.

В цілому, правильно підібраний під знак Зодіаку талісман може серйозно змінити ваше життя і зробити її куди більш гармонійним, подарувавши вам ті якості, яких, як ви вважаєте, вам бракує.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: