Жук скарабей — значення талісмана і його можливості

Жук скарабей - значення талісмана і його можливості

Всім відомий такий символ, як жук скарабей — значення талісмана відбувається родом з Єгипту, де йому надається велике значення. Прикраси і предмети декору з скарабеєм пропонують туристам на місцевих ринках. З цієї статті ви дізнаєтеся, що означають такі сувеніри.

Зміст:

Жук скарабей — значення талісмана в Єгипті

Жук скарабей — один з найбільш шанованих в Єгипті символів. Ця країна подарувала світові чимало таємниць і загадок, деякі з них розбурхують розуми дослідників і донині. У їх числі і талісмани, якими здавна користувалися місцеві жителі. У величезній кількості їх можна побачити на ринках Єгипту, зокрема, мова йде про талісмани і сувенірах із зображенням жука скарабея. Купуючи такий сувенір, ви можете бути повністю впевнені в тому, що він несе в собі тільки позитивне значення. Це можуть бути шкатулки, статуетки або прикраси, і всі ці предмети принесуть вам тільки благо, і зовсім неважливо, з якого матеріалу вони виконані, і яку суму вам довелося віддати продавцю.

Зображення жука скарабея можна побачити на старовинних фресках, папірусах і статуях в Єгипті. Жерці з цієї країни вважали, що будь-яке його зображення не тільки прикрасить будинок, але і захистить всіх, хто живе в ньому від біди, негативної енергії і навіть хвороб і смерті.

Якщо поспостерігати за живим скарабеєм, стає зрозуміло, чому він так почитаємо єгиптянами. Жук скачує ідеально рівні кульки з гною і потім котить їх туди, куди йому потрібно. У цьому древні єгиптяни помітили схожість з рухом Сонця, символ його народження рано вранці. Відомо, що бог Сонця Ра був одним головних в єгипетському пантеоні, і Сонце взагалі займало дуже важливе місце в їх віруваннях. Тому таке важливе значення набув і жук скарабей, а також амулети з його зображенням.

Бог Хепрі з головою у вигляді жука скарабея

Ця комаха асоціювали з богом ранкового світанку Сонця Хепрі. Тому він вважається символом відродження, нового початку і світлих змін, адже світанок, на думку єгиптян, є відродження всього сущого, яке відбувається кожен день. Амулет зі скарабеєм означав нові можливості, надавав сили у важкі часи і допомагав в саморозвитку та навчанні.

Можливості божества світанку були практично безмежними, оскільки єгиптяни вважали, що він управляє самим всесвітом і його енергією. Тому вірили, що власникові амулета з скарабеєм підвладне все. Також, як і більша частина єгипетських символів, він означав саме життя і життєву енергію — то, без чого ніхто не зміг би існувати.

Жук скарабей використовувався не тільки для створення амулетів. Він брав участь в ритуалах стародавньої єгипетської магії, деякі з яких дійшли до наших днів. Але більша частина з них може зіпсувати апетит сучасній людині.

Наприклад, якщо жінка хотіла позбутися від безпліддя, вона повинна була змішати з водою порошок, виготовлений з висушених скарабеїв, і випити отримане засіб. Вважалося, що символ зародження нового життя не міг не допомогти завагітніти. Засіб, яке захищало від шкідливого чаклунства, включало в себе голову і крила скарабея, масло і жир змії. Його також вживали всередину.

Найдавніші амулети зі скарабеєм

Відомо, що Єгипет — батьківщина татуювань. Прикраса тіла малюнками було особливо популярним серед знатних людей. Вони вважали, що в потойбічному світі ті стануть їх пропуском. Скарабей, нанесений на тіло, дарував милість богів, які відповідали за життя після смерті, і робив його загробне життя повноцінним. Вважалося, що без такої татуювання дух залишається неупокоенний.

Найперші єгипетські обереги робилися з каменів. Це були як дорогоцінні камені, так і граніт, мармур, базальт і вапняк. Часто вже готові вироби покривалися глазур’ю бірюзового або зеленого кольору — найпопулярніші кольори в Єгипті. Іноді їх покривали сріблом і золотом.

Як і на більшу частину подібних амулетів, на скарабеїв наносилися заклинання і спеціальні знаки. Вони відкривали силу, укладену в предметі, і збільшували її. Іноді жуків зображували з людськими рисами обличчя, в оточенні богів, і іноді з’єднували з іншими символами. Це повинні бути символи, подібні за своїм змістом, наприклад, серце, яке також означало життя.

Були і похоронні скарабеї, які мали абсолютно особливе значення в єгипетській культурі. Сенс вони несли той же — допомога в загробному житті. Їх поміщали в поховання, в спеціальні нагрудні прикраси, виготовлені з фаянсу.

Статуя скарабеєві в Луксорі

Найвідоміше зображення цього жука знаходиться в Карнакському храмі в Луксорі. Це статуя досить великих розмірів. Щорічно біля неї можна помітити тисячі жителів інших країн, які приїжджають побачити Єгипет і доторкнутися до його культури. Багато хто говорить, що при торканні цієї статуї можна відчути тепло, а після тривалого перебування біля неї відзначають приплив сил.

Місцеві легенди свідчать, що якщо обійти навколо статуї в Луксорі сім разів, при цьому думаючи про своє бажання, воно здійсниться. Вважається, що бажання повинно бути складно здійсненним, зі списку ваших довгострокових і глобальних цілей, адже священний жук не дуже любить витрачати свій час на дрібниці.

Сучасне значення талісмана жук скарабей

Зараз вважають, що зображення цієї комахи допомагає не тільки в потойбічне життя, а й в земній. Такі амулети захищають від нечистої сили, негативної енергії, енергетичного вампіризму і інших нещасть. Вони допомагають в справах, створенні сім’ї, гармонізують стосунки пари і допомагають знайти любов.

Такий сувенір з Єгипту зробить свого господаря більш впевненим у своїх силах, гармонізує його енергетику. Він приносить неймовірне везіння буквально у всьому, бажання працювати собі на благо, знищує лінь і допомагає досягти добробуту і успіху. Але замість вас він нічого робити не буде, замість цього він навчить мудрості і дарує здатність бачити справжню природу всього, що з вами відбувається.

Жінкам скарабей приносить молодість і красу, внутрішній магнетизм і чарівність. Чоловіків наділяє завзятістю і постійністю. Але вплив оберега не залежить від статі, адже ви самі можете попросити у нього те, що вам потрібно. Якщо не вистачає удачі в справах, везіння в пошуку відповідного партнера або мотивації для роботи над собою, звертайтеся до вашого амулетові. Позитивно впливає він і на сексуальність, підвищуючи лібідо, позбавляючи від імпотенції та безпліддя.

Як правильно носити амулет зі скарабеєм

Вважається, що найкраще оберіг у вигляді скарабея працює, якщо він подарований. Але і особисто куплений досить непоганий, навіть звичайний сувенір з Єгипту буде працювати на ваше благо. Якщо ви даруєте його комусь зі своїх друзів або родичів, обов’язково поясніть йому природу цього предмета і як з ним звертатися. Жоден оберіг не потерпить зневажливого ставлення до себе.

Не варто також вірити в легенди про скарабеях, які їдять людей, це не має під собою ніяких реальних підстав. Сформуйте виключно позитивний образ працелюбного жука скарабея.

Він може бути виконаний не тільки у вигляді прикраси, ювелірного або біжутерії. Зустрічаються і шкатулки, гребінці, рукоятки ножів з цим символом. Діяти в цьому випадку оберіг буде трохи по-іншому. Якщо це прикраса, ви можете користуватися ним як особистим талісманом. Зображений на гребінці або дзеркалі скарабей впливатиме безпосередньо на вашу зовнішність, на знарядді праці — подарує удачу в цій діяльності і т. д.

Жук скарабей може бути непоганим варіантом амулета для машини. Він захищає від аварій та інших неприємностей в дорозі, а також впливу нечистої сили і іншого негативу на стоянках, під час шляху і стояння в пробках. Комаха практично весь час знаходиться в русі, що дозволяє вважати його зображення хорошим амулетом для мандрівників і людей, які часто їздять у відрядження.

Зображення наполегливої ​​жука добре підходить студентам і школярам. Це непоганий варіант оберега для здобуття мудрості, отримання знань, прагнення до навчання і вміння розпоряджатися своїми знаннями і вільним часом. Він допоможе на іспитах і під час всього навчального року.

Значення цього талісмана передбачає, що їм можна користуватися в офісі, якщо це статуетка, наприклад. Так він більш ефективно допомагатиме вам просуватися по кар’єрних сходах і домагатися більшої зарплати або збільшення прибутку.

Талісманом будинку може бути статуетка, картина або навіть просто брелок для ключів. Він захистить ваш будинок від будь-якого негативного впливу і наситить його позитивної, «сонячної» енергією.

Будь-магічний предмет час від часу потребує чищення від негативу, який він накопичує. Амулет у вигляді жука скарабея найкраще чистити сонячними променями, адже він тісно пов’язаний з денним світилом. Зробити це просто, покладіть його під прямі сонячні промені і залиште на кілька годин, можна залишати від світанку до заходу сонця.

В цілому, цей амулет корисний майже кожній людині, а його сила таїться в глибині століть. Можете сміливо користуватися скарабеєм, якщо відчуваєте, що цей талісман вас притягує.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: