Червона нитка на зап’ясті — значення залежить від руки

Червона нитка на зап'ясті - значення залежить від руки

Якщо носити червону нитку на зап’ястя правої руки, як Порошенко, то вона допоможе стати невразливими, процвітати в справах, а якщо на лівому — бути захищеним від пліток і привороту. Але чи дійсно такий сильний цей талісман і яка його історія?

Зміст:

Червона нитка — секрети каббалистов

Найчастіше червона нитка носять на лівому зап’ясті — це основна прикмета каббалістів. Вони кажуть, що така нитка, зав’язана на руці вашим родичем або коханим — найсильніший щит від порчі, заздрості і пліток.

Вважається, що як почати носити нитку, у всіх сферах життя настануть грандіозні зміни. Людині посміхається удача, він перестає боліти і не настільки схильний до негативного впливу ззовні.

Каббалисти впевнені, що червона вовняна нитка може бути пов’язана тільки на зап’ясті лівої руки, тому що з цього боку негативні імпульси надходять в людський організм.

А значить, подібний предмет зможе затримати їх і не допустити проникнення в тіло. Однак не кожна нитка може стати вірним захисником. Популярна думка, що чарівними властивостями володіє тільки такі нитки, що були придбані в Єрусалимі.

Значення нитки на лівій руці — без Каббали

Якщо відійти від теми каббалістів, то можна відзначити, що люди різних вірувань переконані в тому, що червона нитка допомагає від привороту. При цьому талісман не вплине на поведінку або думки свого власника.

Він здатний направити людину на правильний шлях, допомогти розвиватися, стає успішним, лікувати. Але сила талісмана буде залежати також від того, хто пов’язав вам цю нитку і на скільки сильні ви самі.

Деякі люди впевнені, що нитка нормалізує кровотік в тому місці, де вона пов’язана. Медичні експерти не підтверджує цю теорію, але від цього популярність оберега не стає менше.

Вважається, що нитка, намотана на зап’ясті хворої людини, вбирає в себе всі хвороби. Після того, як хворий одужує, талісман обов’язково спалюють.

Нерідко, наші предки пов’язували нитку на руці малюка, хворого на краснуху. Вважалося, що червоний колір відлякує злих духів, що сприяють розвитку хвороби.

Є прикмета, що жінкам в дні менструації не бажано носити такий оберіг на лівій руці. Знахарі стверджують, що нитка перекриває вихід брудної крові і не дає їй оновлюватися.

Індуси зав’язують на цій руці талісман людям, що знаходяться в шлюбі.

Значення червоної нитки на правому зап’ясті

У тій же Індії, червону нитку на правій руці зав’язують дівчатам, які не перебувають у шлюбі, на виході з індуїстського храму. Індуси називають талісман — Моли. На даний момент точно не відомо, що саме сподвигло індусів на такий ритуал.

У інших народів світу, зокрема у слов’ян, зустрічається прикмета, що надягати талісман на зап’ястя правої руки необхідно людям, які хочуть притягнути до себе везіння і добробут. Наші пращури вірили в те, що такий амулет діє не гірше, ніж інші талісмани для залучення грошей.

Існують магічні нитки різних кольорів. Але тільки одна здатна захистити від хвороб, привороту, небезпеки і кардинально змінити ваше життя на краще. Єдиної версії щодо того, чому чарівний амулет повинен бути саме такого кольору, не існує.

Слов’яни були впевнені, що раніше існувала богиня Лебідь, яка веліла селянам вішати червону вовняну нитку на тин. Наші пращури вірили в те, що амулет перешкоджає хвороби, яка хоче увійти в будинок.

Іноді в літописах говорять про те, що саме червона вовняна нитка уособлює міць тварин і сонця. Завдяки цьому талісман здатний зробити свого господаря здоровим і витривалим.

Цигани вірять в те, що свята Сара була циганського роду і змогла врятувати від недоброзичливців святих апостолів. За це вона отримала дар — бачити майбутнє і можливість визначити першого циганського барона. Після чого Сара дістала зі свого хустки червону нитку, порізала її на рівні шматки і пов’язала на руках чоловіків.

Тільки у одного чоловіка, якого звали Йосип, нитка стала світитися. Саме за цією ознакою і був зроблений вибір. З цього моменту у циганського народу існує традиція — пов’язувати червоні нитки на руках тих, хто хоче стати новим бароном.

Є Легенда про ненецької богині Невехеге, яка підтримувала подібний амулет на руки в людям, хворим на чуму. Після цього вони видужували.

Індіанці племені ДОЕ також вірять в богиню, яка використовуючи талісман зцілювала хворобах дітей. Звали богиню Грея.

Отже, значення червоної нитки на зап’ясті дуже просте — вона, як і будь-який талісман, відганяє від свого господаря весь негатив, притягує удачу, добробут, здоров’я і процвітання.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: