Як правильно вішати підкову над дверима на щастя?

Як правильно вішати підкову над дверима на щастя?

Як правильно вішати підкову на щастя? Правильне місце для розміщення підкови грає важливу роль. Якщо вона підвішена в «неправильному» місці квартири, то приносити удачу і щастя не буде.

Зміст:

Як правильно вішати підкову — основні правила

З часів, коли коні були основним видом транспорту, відомо, що Вішати підкову всередині житла потрібно над вхідними дверима. Дуже часто вішали такий талісман над порогом і на самих дверей.

Підкові приписують здатність зберігати не тільки щастя і благополуччя, а й цінні речі. Тому іноді її кладуть туди, де зберігаються гроші. Якщо зберігайте гроші в красивій шкатулці, прикрасьте її зображенням підкови або покласти в неї мініатюрну підкову зі сталі.

Зараз поширені сувенірні магніти у вигляді підкови. Багато приймають їх за звичайні подарунки на пам’ять, але це не зовсім так. Підковка-магніт на холодильнику допоможе «заморозити» сварки і скандали в сім’ї.

Так як підкові приписують здатність захищати будинок від привороту і порчі, вішають її і зовні будинку. Зовні житла правила розміщення такі ж, як і всередині — над вхідними дверима або безпосередньо на ній.

Велику роль відіграє ще й положення підвішеного оберега. Немає єдиної думки про те, як розмістити підкову в будинку або зовні нього — ріжками вгору або вниз. Ці два положення мають різні значення, і більш докладно про це читайте далі.

Кінцями вгору

Не настільки важливо, зроблений оберіг-підкова на щастя своїми руками або куплена в магазині або на іподромі, як то, як вона буде розміщена. Положення підкови «ріжками вгору» символізує повну чашу, добробут і залучення позитивної енергії. У розташованому кінцями вгору оберіг буде накопичуватися успіх, удача і добробут.

Підвішений в такому положенні, талісман принесе позбавлення від негативної енергії. Це своєрідний магніт, який буде притягувати тільки хороші події і матеріальний успіх. Такий стан ідеально підходить і для розміщення в магазині або офісному приміщенні для збільшення прибутку підприємства.

Тієї ж думки, дотримуються і фахівці в області фен-шуй. Для них це символ повної чаші, і тому висіти він повинен так, щоб нагадувати її. Тільки в такому положенні, він буде накопичувати позитивну енергію добробуту і ділитися їй з мешканцями будинку.

Кінцями вниз

Як уже згадувалося раніше, підкова володіє і захисними властивостями. Для цього її найчастіше розміщують зовні будинку.

Підвішена кінцями вниз підкова, допоможе зберегти будинок від безлічі бід. Всі негативні задуми ваших ворогів будуть потрапляти під «купол», утворений дугою, і неприємності стекут по зверненим вниз ріжками, не потрапляючи в будинок.

Знавці фен-шуй запевняють, що таке розміщення підкови сприяє догляду удачі з дому. Але в минулому саме в такому положенні захисні талісмани висіли в кузнях, а також стайнях та інших приміщеннях, в яких тримали тварин. У Таджикистані це положення прийнято єдино правильним. У цій країні вірять, що це принесе захист від будь-якого чаклунства не тільки сім’ї, але і домашнім тваринам.

Кращі захисні обереги для дому виходити з шипастих підков, які використовуються взимку для усунення ковзання коня на льоду.

Активація підкови

Перед тим, як повісити підкову на стіну або двері, народні прикмети на багатство рекомендують провести його активацію. Раніше існував обряд, коли перед підвішуванням підкови, кожен член сім’ї по черзі повинен був потримати її в руках. Вважали, що тоді удача дістанеться кожному живе в будинку людині.

Зараз поширені інші обряди на удачу, для активації оберега будинку. Для проведення одого з таких обрядів, буде потрібно п’ять тонких церковних свічок. Поставте їх в коло, всередині якого повинна лежати підкова. Свічки запалюються за годинниковою стрілкою, а після цього потрібно три рази сказати короткий заговір:

Підкова на щастя, подаруй мені (ваше ім’я або імена всіх членів сім’ї) щастя.

Підкова повинна залишатися на місці, поки не догорять свічки, і тільки після цього її вішають на цвях на стіну або двері.

Є ще один спосіб активувати властивості щасливою підкови. Роблять його в повний місяць, коли погода ясна і місяць добре видно на небі. Майбутній оберіг треба покласти на підвіконня ріжками до вікна. Слід вибирати кімнату, в якій ніхто не буде ночувати або підвіконня від кімнати щільними шторами. Підкова повинна висвітлюватися нічним світилом. На ранок її переміщують на двері або стіну.

Інші нюанси вішання підкови

Є думка, що не можна прибивати цвяхом підкову до дверей або стіни. Вважається, що прибивають її до кінського копита, а коли вона була загублена тваринам, значить, їй більше не хочеться бути прибитої. Тому в деяких регіонах правильним способом кріплення оберега є прив’язування його мотузкою до заздалегідь вбитих цвяхах.

Ще одне повір’я говорить, що оберіг повинен бути поміщений на таку висоту, щоб до нього не можна було дотягнутися рукою. Але при сучасній плануванні житлових приміщень зробити це досить складно.

Також, правила фен-шуй не радять розміщувати підкову в «правильному» для неї місці, якщо двері виходять на південний схід або схід. У таких випадках пропонується вішати підкову на вікно.

В цілому, спосіб розміщення підкови залежить від того, яким цілям повинен допомогти цей оберіг, а значить — необхідно визначитися, в чому більше ви потребуєте на даний момент.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: