Магічні символи для залучення грошей

Магічні символи для залучення грошей

Магічні символи для залучення грошей — це спеціальні знаки, скандинавські і слов’янські руни, які спрямовані на притягнення грошових потоків до свого володаря. Також складаються рунічні формули, над якими проводяться спеціальні обряди посилення їх дії. Розглянемо це явище докладніше.

Зміст:

Магічні символи для залучення грошей у різних народів світу

Руни — це пиктографические символи, якими в давні часи користувалися як алфавітом для написання листів, обрядове слів, магічних практик, створення амулетів і заговорів. В історії існували найрізноманітніші руни народів світу. Зараз ці стародавні знаки, будучи написаними, нагодована енергією, є кращими провідниками для талісманів на удачу, залучення грошей, здоров’я, миру та любові. Завдяки їх чудовою особливості рунами може самостійно скористатися навіть людина, не обізнана в магії.

Ставши «грошова свастика»

Досить візуалізувати руну або рунную формулу, наситити її своєю енергією, як талісман запрацює. У стародавні часи руни наносилися на бересту, кістка, дерево, тканину, метал, каміння дорогоцінне та напівдорогоцінне. Для залучення грошей найбільше підходять метали — особливо золото і срібло. Але бронза, мідь і сталь нітрохи не гірше за своїми властивостями.

Однак, магічні символи для залучення грошей самі не мають містичної сили. Їх необхідно «зарядити». Вони є тільки провідником магії. Могутність руни не в ній, а в якому використовується її людині. Просто накреслений знак на гаманці не дасть ні надбавки в зарплаті, ні якихось інших грошових потоків. Накреслення рун має проходити в глибокому зосередженні на своєму бажанні (в галузі фінансів), максимально визуализируя його.

Магічні знаки для залучення грошей — скандинавські руни

Ставши «Щасливий випадок»

У магічних практиках найбільш поширений скандинавський рунічний алфавіт. У ньому двадцять чотири символу, три з яких безпосередньо пов’язані з багатством, грошової удачею. Кожен символ знаходиться під заступництвом певної стихії, що необхідно враховувати при використанні ритуалу залучення грошей до вас. Вибирайте споріднену вам стихію, або орієнтуйтеся на ту зв’язку сил, яка дає бажаний вам результат.

Перший знак — це руна Феху, перша в скандинавському футарк. Її головним властивістю можна назвати придбання чогось нового або ж оберігання вже наявного. Вона сильна в усіх аспектах людського існування, проте серед рун особливо впливова в грошовій сфері. Випадання Феху в ворожінні означає неминуче придбання чого-небудь, а використання в магії — притягання матеріальних цінностей, збереження того, що у вас є. Феху працює як магніт, залучаючи події і допомагаючи зробити правильний вибір.

Магічні знаки для залучення грошей часто працюють подібним чином, але вплив Феху поширюється на всі аспекти матеріального: позбавлення від бідності, закріплення успіхів, прихильність вищих, розвиток своєї справи тощо. Однак труднощі в тому, що Феху — це своєрідний каталізатор. Руна нічого не зробить за вас, тому вам доведеться взяти долю у свої руки. І після цього, через самореалізацію, магічний знак виведе вас до успіху. Найкраще креслити руну на прикрасах, носяться на руках — кільцях, перснях, браслетах. Колір руни червоний, стихія — земля, а богом-покровителем є Фрейя, богиня любові і краси.

Друга руна — Одал або Отілії, символ одноокого бога скандинавів, Одіна. У створенні грошових амулетів набуває значення власності, закріплення наявного багатства і його збереження. Крім цього, її можна застосовувати для здійснення великої матеріальної мрії. Наприклад, покупки або продажу квартири. Також допомагає в отриманні покровительства від могутніх людей, отриманні спадщини. Також є знаком стихії землі.

Третя — руна Йера, жнива, збір плодів, винагороду за всі докладені зусилля. Задумане вами обов’язково має реалізуватися, якщо ви використовуєте цю руну. Належачи стихії льоду, Йера діє неспішно, таємно, впливаючи на події так, що людина спочатку не помічає будь-яких змін. Хоч механізми вже запустилися. Тому власник талісмана з цим символом може отримати несподіване підвищення, премію, виплату боргу або чогось настільки ж приємного.

До грошових рун також відносять руну Дагаз, яка має значення добробуту, процвітання. В інших трактуваннях Дагаз говорить про великі, навіть необмежених перспективах. Ця руна — одна з найсвітліших, що говорить про великий прорив, перехід темряви в світло, закінчення довгих бід. Вона допомагає вибратися з убогості і тяжкого становища. Відноситься до стихії часу.

Ставши «Багатство»

Наступні символи — це так звані «Щасливий випадок», «Багатство». Вони не мають офіційного місця в скандинавському футарк. Це багатоцільові символи, спрямовані на отримання будь-яких вигод. В основному, зрозуміло, матеріальних. Їх не можна використовувати в рунічних формулах так само, як і інші руни, оскільки багатоцільові символи самі по собі є формулами.

З поєднань рун можна відзначити кілька основних формул: це тричі повторений руни Феху, поєднання Отала, Феху і Йера для збільшення прибували, а також комбінація Феху, Отала, Беркана і Соул для поліпшення матеріального статусу людини.

Магічні символи удачі, багатства, щастя

Крім рун Старшого Футарка існують ще й символи Рейкі або Рейки, що концентрують космічну енергію. За допомогою них також залучають гроші. Однак, їх дія спрямована більш широко: вони приваблюють не тільки грошові потоки, але також удачу і щастя. Вони фокусують силу і направляють її на певні аспекти буття з силою багато разів більшою, ніж будь-які інші знаки. Традиційно символи Рейкі подумки чертятся на воді, яку після випивають, або рукою в повітрі. Перший спосіб дозволяє передавати своє бажання стихії води і посилювати його.

Чо Ку Рей

Перший символ — Чо Ку Рей. Він означає магічну силу і вогонь космосу. Він розкриває внутрішні врата, щоб дозволити всьому потенціалу розкритися в повній мірі. Після відкриття врат енергія космосу проникає в тіло, пронизує його і дарує допомогу у всіх справах.

Цей Хе Кі

Другий символ — Сей Хе Кі, гармонія, рівновага, ідеальний баланс, ключ до відкриття Абсолюту. Він в першу чергу асоціюється з емоційною складовою людини, його психологічним усвідомленням себе. За допомогою цього символу ослаблений в енергетичному плані людина, яку змучили повсякденні проблеми, може знайти нові сили. Таким чином він перетвориться в вольову, харизматичну особистість з потужною енергією і міцною психікою. Він призначений для позбавлення від проблем в емоційній сфері, негативних психологічних установок, що притягують неприємні події. За допомогою Сей Хе Кі можна позбутися від так званого «свідомості бідняка», що заважає життя в достатку.

Хон Ша Зе Шо Нен

Третій символ — Хон Ша Зе Шо Нен, провідника між минулими подіями, сьогоденням і тим, що здійсниться потім. Якщо у вас складнощі в бізнесі, проблеми в роботі, вам потрібні всі ваші сили і вміння, вся належна вам енергія — цей символ допоможе вам в посиленні природного поля. І через посилення внутрішньої енергії ви прийдете до успіху, щастя, позбавлення від проблем.

Халу

Четвертий — Халу, віра, розум, краса. Він є божественна любов, гармонія в душі, єдність з природою. За допомогою Халу знімають приворот, порчу, прокляття безгрошів’я, нещастя і хвороби. Він звертається до Бога з проханням очищення. Коли ви п’єте воду, заряджену знаком Халу, то у вас стануть краще відносини з людиною, яку ви в цей час уявляєте.

Рама

П’ятий є Рама, символ щастя, сил, самореалізації. Він закликає добробут в будинок, виконує бажання. Крім цього позбавляється від старого страху, гніту провини і стресу.

Ява

Шостий — Ява, знак спільної роботи двох півкуль людського мозку, з’єднаних разом. Логіка в супроводі інтуїції є запорукою успіхів у будь-яких починаннях. Ява змушує ілюзії розсіятися, допомагає вибратися з болота домислів, припущень, сумнівів, фантазій. Корисно використовувати цей знак при укладанні угод і прийнятті важливих рішень.

Крила ангела

Сьомий символ, Крила ангела, є знаком прояви внутрішнього потенціалу людини. Він може використовуватися для будь-яких цілей. Такий же знак Шанті, що означає досягнення найкращих результатів, які можливі. Зен Кай Джо також має схожу призначення, але при цьому впливає на ваше життя кардинальним чином змінюючи її перебіг. Сензо Тан і Тце Чи не Донг сприяють посиленню інтелектуальних здібностей, творчих талантів і умінь.

Способів залучити до себе грошову удачу, любов, щастя, все ті речі, які так цінуємо людьми, безліч. Руни та символи Рейки — лише одні з них, однак вони є досить потужними і дієвими засобами. Нагодовані енергією людини, магічні символи удачі, багатства, щастя дарують підтримку в житті і дозволяють досягати дивовижних результатів. Головне — вірити в себе і в магію, яку ви творите.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: