Трави-обереги — значення і використання рослин в чаклунстві

Трави-обереги - значення і використання рослин в чаклунстві

Дізнайтеся, як правильно використовувати трави-обереги і в яких випадках вони здатні допомогти. Магія рослин захистить ваш будинок і сім’ю від будь-яких негараздів. Трави можуть також залучати позитивну енергію достатку і удачі.

Зміст:

Трави-обереги — як ними користуватися

Не варто недооцінювати магію рослин. Вона здатна бути не менш ефективною, ніж ритуали чорної або білої магії. Але трави-обереги мають одну особливість — Дія вони недовго — трави віддають свою енергію для досягнення мети, яка з часом висихає. Час від часу вам доведеться створювати нові обереги, якщо ви вибрали магію трав для захисту будинку і сім’ї або залучення позитивної енергії.

Найпростіший спосіб використання рослин-оберегів — букет. Особливо гарний він для тих, хто не збирається розповідати домочадцям про свій інтерес до чаклунства. Ще один спосіб створення магічного оберега або талісмана — мішечок з травами, мінералами і камінням, а також іншими предметами. Його можна використовувати в якості особистого талісмана або оберега для дому.

Пучки з трав виглядають дещо ексцентрично, але якщо вам до душі етнічні нотки в інтер’єрі, можете користуватися ними. Трави можна насипати в кутах квартири, повісити над плитою — за старих часів осередок був одним з місць зберігання оберегів, а також помістити всередину подушки, під ліжко і в інші місця, де стане в нагоді потойбічна допомогу. Крім цього, рослини з особливими властивостями можна додавати в воду для прибирання, спалювати, окуривая кімнати, а також кропити будинок настоями.

Існує безліч варіантів застосування трав-оберегів для будинку. Це ще й ванни, трав’яні чаї, ароматерапія і використання пахощів. У чаклунських рецептніках зустрічаються також способи виготовлення чаклунського мила, мазей та інших складів. Їх можна застосовувати як для особистого захисту, так і для захисту сім’ї і будинку. Якщо ви добре знаєте властивості рослин і вмієте виготовляти склади, можете спробувати складати такі рецепти самостійно.

Рослини-обереги від негативу

Арніка захищає від нервозності і занепокоєння. Вона зводить до мінімуму скандали і складності в спілкуванні. Арніка розвиває інтуїцію, допомагаючи людині отримувати попередження про небезпеки від вищих сил і ангела-хранителя.

Клевер — оберіг для дитини. Зазвичай його додають в мішечки з іншими рослинами. Такі талісмани підходять як малюкам, так і підліткам. За легендами, за допомогою чотирилистої конюшини можна уникнути призову в армію. Мати-й-мачуха — краще рослина для створення парного оберега для матері і дитини.

Гвоздика — краще рослина для захисту від недругів і заздрісників. Вона може стати непоганим талісманом для залучення успіху, але основна функція цієї рослини — захист від негативу. За старих часів дітям дарували намисто з гвоздики для захисту від привороту і збільшення ефективності навчання.

Васильків з давніх-давен приписують антидемонічний властивості. Вони виганяють з дому нечисту силу. Васильки в складі трав’яного оберега здатні захистити від порчі і привороту, тому їх розміщують неподалік від входу в будинок — місця, яке так чи інакше відвідають всі гості.

Лаванда захищає сон і бореться з безсонням. Вона вбереже вас від нічних кошмарів, які можуть викликати деякі представники нечистої сили. Лавандовими настоями знімають приворот, ванни з цією рослиною корисні для очищення від негативу.

Базилік залучає гроші, щастя і радість. Його аромат піднімає настрій. Але цінується ця рослина не тільки через це. Базилік — одне з найсильніших антидемонічний рослин. З його допомогою можна вигнати нечисту силу — чорти і біси не переносять пряного аромату цієї рослини.

Кактуси, як і інші рослини з колючками, утворюють захисне поле навколо будинку або саду, в якому ростуть. Їх колючки і шипи використовуються при створенні відьмацьких пляшок — сильних оберегів від спрямованого негативу на кшталт порчі або прокляття. Кактуси рятують від витівок енергетичних вампірів, що позитивно впливає на атмосферу в домі.

Кропива — сильне захисне рослина. Але для білого чаклунства слід брати доросла рослина — не дуже молоде, але і не старе. За старовинним повір’ям, кропиву слід збирати голими руками. Вона захищає від нечистої сили, порчі і привороту.

М’ята відлякує нечисту силу. Приємних квіткових і пряних ароматів бояться демони, біси і чорти. М’ятний чай допоможе відновити сили після спілкування з енергетичним вампіром. М’яту беруть з собою в подорожі, щоб нові враження були виключно позитивними. Вона захистить від обману і злодійства і приверне до вас позитивні енергетичні потоки.

Барвінок захищає від привороту, порчі і неспокійних духів. З його допомогою можна прогнати полтергейст або заспокоїти галасливого будинкового. Але в старовину барвінок називали фіалкою мерців. Незважаючи на те, що з його допомогою можна позбутися від паранормальних проблем, ця рослина допомагає налагодити контакт зі світом мертвих. Якщо ви збираєтеся стати медіумом або володієте міцними нервами, волошка не принесе вам шкоди.

Ялівець має сильні очисними властивостями. Його дим корисний не тільки для того, щоб зняти приворот або прибрати негативну енергію заздрості або злості. Після будь-яких неприємних подій димом ялівцю обкурюють будинок і одяг.

Полин ефективно бореться з негативом будь-якого походження. З її допомогою можна вигнати будь-яку нечисту силу. Полин захистить від привороту або порчі, а також віджене енергетичного вампіра. Але у неї є один недолік — полин загострює екстрасенсорні здібності. У кожної людини вони є, в тій чи іншій мірі. Під впливом рослин начебто полину вони можуть проявитися так, що не звертати уваги на це не вийде. Її дим дає здатність бачити сутностей з тонких світів, і непідготовленої людини це може серйозно налякати.

Як залучити позитивну енергію в будинок травами

Якщо вас цікавить розвиток паранормальних здібностей, частіше користуйтеся арніки. Вона розвиває інтуїцію і дар передбачення майбутнього. Ця рослина може використовуватися під час сеансів гадання.

Вербена залучає гроші і благополуччя. Вона допомагає зберегти сім’ю. Вербена — сильне приворотне рослина. Якщо зберігати її в ліжку або під ліжком, вона допоможе повернути пристрасть у відносини подружжя.

Посадити у дворі жасмин — прикмета до грошей і благополуччя у всіх сенсах. Люди, які посадили в саду цю рослину, живуть у мирі та достатку. Жасмин прояснює думки, тому буде корисний для людей, які працюють вдома. Ця рослина привертає увагу протилежної статі, тому ви можете бути впевнені, що ваше особисте життя скоро налагодиться. Жасмин — рослина щасливих у шлюбі людей.

Виноградне листя — символ родючості. Для того, щоб підвищити урожай або зачати дитину, їх можна зберігати в будинку. Виноград приносить успіх і щастя в дім. Посадіть його в саду, і вас буде радувати не тільки можливість поласувати стиглої ягодою. З винограду можна зробити сильний талісман для кар’єрного зростання та підвищення прибутку.

Материнка — рослина, корисне у відновленні колишніх почуттів в шлюбі. Вона повертає пристрасть, якщо зберігається в ліжку подружжя. Талісмани з материнки — кращі обереги для відносин. В таких цілях можна використовувати і гвоздику. Геліотроп допоможе налагодити відносини між дітьми і родітелямі. Кроме цього, він привертає любов і допомагає домогтися розуміння в сім’ї.

Лаванда привертає любов. Поклавши її під подушку, ви привернете у своє життя романтику. Незважаючи на це властивість, лаванда допомагає зберегти невинність підліткам, захищає їх від розбещеності і неправильних вчинків. Вона є рослиною довголіття, корисним для літніх людей.

М’ята залучає гроші. Для посилення грошових потоків і зв’язку з егрегор багатства можна насипати її в гаманець або портмоне. Крім цього, м’ятна олія входить до складу грошових масел. Змащуйте їм талісмани і амулети для їх посилення і зарядки енергією рослини.

В цілому, магію рослин недооцінюють абсолютно незаслужено. За допомогою трав і квітів можна захистити свій будинок, а також залучити удачу і добробут. Насправді значення рослин — це тільки ази так званої зеленої магії. Якщо ви бажаєте повноцінно користуватися силою рослин, варто вивчити рецепти мазей, зілля та інших складів, а також навчитися складати їх самостійно.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: